Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath eSIM w Orange dla iPhone Xs, Xs Max oraz Xr już dostępne!

eSIM w Orange dla iPhone Xs, Xs Max oraz Xr już dostępne!

Sieć komórkowa Orange zgodnie ze swoją obietnicą, wprowadza eSIM, czyli elektryczną wersję karty SIM dla urządzeń mobilnych. Póki co dogodność ta zarezerwowana jest dla iPhone’a Xs, iPhone Xs Max oraz iPhone’a Xr i to posiadacze tych smartfonów mogą korzystać od teraz z eSIM, jak z tradycyjnej karty.

 

eSIM w Orange

 

Zainstalowanie karty eSIM na telefonie jest dziecinnie proste – jedyne, co musimy zrobić to zeskanować kod QR, który powinniśmy otrzymać od operatora.

Warto podkreślić, że na jednym smartfonie możemy użytkować jednocześnie kilka kart eSIM.
Usługa ta dotyczy klientów posiadających abonament, korzystających z telefonu na kartę oraz klienci biznesowi.

Użytkownicy oferty abonamentowej mogą podjąć decyzję o zakupie karty eSIM w momencie wyboru nowego planu komórkowego – można dokonać za pomocą kontaktu z infolinią, przez Internet lub stacjonarnie, w jednym z salonów operatora.

Został również przygotowany plan dla użytkowników kart prepaid oraz Orange dla Firm – wówczas pięć pierwszych wymian w miesiącu jest bezpłatnych, a każda następna wiąże się z kosztem rzędu 25 złotych.

Tutaj wygląda to podobnie – wymiany dokonać można przez infolinię, Internet lub na miejscu w salonie.

 

A co z Apple Watchem?

 

Niestety, operator nie wspiera jeszcze obsługi eSIM w przypadku smartwatchy i mówi się, że opcja taka pojawi się dopiero z początkiem 2019 roku.

Póki co w planach jest nadejście wsparcia dla smartwatchy, które obsługują technologię LTE. Biorąc pod uwagę, że Apple Watch obsługujący ten standard nie znajduje się jeszcze w oficjalnej sprzedaży w Polsce, można sądzić, iż początkowo wsparcie eSIM dla zegarków od Apple się nie pojawi. Trzeba będzie czekać, aż trafi on oficjalnie do polskiej dystrybucji.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online