Ekran w iPhone 9 może przypominać ten z LG G7 ThinQ

iPhone iClinica

Im bliżej premiery nowych smartfonów od Apple, tym w Sieci pojawia się coraz więcej informacji o tym, jak dokładnie wyglądać będą nowe urządzenia od firmy z Cupertino. Najnowsze wieści dotyczą ekranu, który najprawdopodobniej znajdzie się w następcy iPhone’a 8.

 

iPhone 9 z ekranem MLCD+?

 

Plotki sugerują, że jest bardzo możliwym, iż Apple wykorzysta tę technologie przy ekranach w iPhone’ach 9. Mają one być wyposażone w ekrany o przekątnej 6,1 cala, tak samo, jak najnowszy flagowiec od LG. Wiemy na pewno, że OLEDy pojawią się tylko w przypadku nowych iPhone’ów X, a „dziewiątka” wyposażona będzie w LCD w rozdzielczości Full HD+. Raczej jest mało prawdopodobnym, by telefon od Apple posiadał rozdzielczość QHD+, jak nowy model z rodziny G firmy LG.

 

Współpraca z LG?

 

Serwis Patently Apple uważa, że LG Display dostarczy ekrany do iPhone’a 9 i biorąc pod uwagę wszystkie wymienione wyżej zbieżności rzeczywiście coś może być na rzeczy. Oczywiście są to póki co jedynie plotki i nie możemy mieć pewności, że tak w rzeczywistości będzie.

W kontekście iPhone’a 9 pewnym jest tylko to, że wyposażony będzie w 6,1-calowy ekran LCD, 3 GB pamięci RAM oraz procesor Apple 12. Wszystko inne jest póki co w sferze plotek i domysłów.
Czekamy na ruch Apple i na ewentualne potwierdzenia lub dementi krążących po Sieci wieści.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online