Blog
iClinica>Blog>iPhone>Ekran w iPhone 9 może przypominać ten z LG G7 ThinQ

Ekran w iPhone 9 może przypominać ten z LG G7 ThinQ

Im bliżej premiery nowych smartfonów od Apple, tym w Sieci pojawia się coraz więcej informacji o tym, jak dokładnie wyglądać będą nowe urządzenia od firmy z Cupertino. Najnowsze wieści dotyczą ekranu, który najprawdopodobniej znajdzie się w następcy iPhone’a 8.

 

iPhone 9 z ekranem MLCD+?

 

Plotki sugerują, że jest bardzo możliwym, iż Apple wykorzysta tę technologie przy ekranach w iPhone’ach 9. Mają one być wyposażone w ekrany o przekątnej 6,1 cala, tak samo, jak najnowszy flagowiec od LG. Wiemy na pewno, że OLEDy pojawią się tylko w przypadku nowych iPhone’ów X, a „dziewiątka” wyposażona będzie w LCD w rozdzielczości Full HD+. Raczej jest mało prawdopodobnym, by telefon od Apple posiadał rozdzielczość QHD+, jak nowy model z rodziny G firmy LG.

 

Współpraca z LG?

 

Serwis Patently Apple uważa, że LG Display dostarczy ekrany do iPhone’a 9 i biorąc pod uwagę wszystkie wymienione wyżej zbieżności rzeczywiście coś może być na rzeczy. Oczywiście są to póki co jedynie plotki i nie możemy mieć pewności, że tak w rzeczywistości będzie.

W kontekście iPhone’a 9 pewnym jest tylko to, że wyposażony będzie w 6,1-calowy ekran LCD, 3 GB pamięci RAM oraz procesor Apple 12. Wszystko inne jest póki co w sferze plotek i domysłów.
Czekamy na ruch Apple i na ewentualne potwierdzenia lub dementi krążących po Sieci wieści.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online