Blog
iClinica>Blog>iPhone>Dzisiaj ruszyła przedsprzedaż iPhone Xr!

Dzisiaj ruszyła przedsprzedaż iPhone Xr!

Już dzisiaj rusza przedsprzedaż trzeciego i przy okazji najtańszego z tegorocznych iPhone’ów, czyli iPhone Xr! Już dzisiaj zamówić można telefon, a jego oficjalna premiera będzie mieć miejsce już za tydzień 26 października.

 

iPhone Xr – start sprzedaży

 

Od godziny 9:01 w sklepie online Apple, każdy z zainteresowanych klientów może zamówić iPhone’a Xr w jednej z sześciu dostępnych wersji kolorystycznych. Mamy wersję białą, czarną, żółtą, niebieską, koralową oraz (PRODUCT)RED.

Jest to tańszy model względem iPhone’ów debiutujących na rynku przed miesiącem. Od iPhone’a Xs oraz Xs Max różni się przede wszystkim tym, że wyposażony jest w ekran LCD, a nie OLED. Jest wykonany ze słabszej jakości materiałów i w założeniu miał być tym „tańszym” iPhonem na którego skusić się mają klienci z nieco mniej zasobnym portfelem.

 

Ile kosztuje w Polsce iPhone Xr?

 

  • Wersja 64 GB – 3729 PLN
  • Wersja 128 GB – 3999 PLN
  • Wersja 256 GB – 4479 PLN

Póki co Apple nie ogłosiło żadnego oficjalnego etui dedykowanego temu modelowi, ale to pewnie kwestia czasu, gdy pojawią się akcesoria tego typu na rynku.

A Wy? Zamierzacie zakupić iPhone’a Xr?

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online