Już dzisiaj rusza przedsprzedaż trzeciego i przy okazji najtańszego z tegorocznych iPhone’ów, czyli iPhone Xr! Już dzisiaj zamówić można telefon, a jego oficjalna premiera będzie mieć miejsce już za tydzień 26 października.

 

iPhone Xr – start sprzedaży

 

Od godziny 9:01 w sklepie online Apple, każdy z zainteresowanych klientów może zamówić iPhone’a Xr w jednej z sześciu dostępnych wersji kolorystycznych. Mamy wersję białą, czarną, żółtą, niebieską, koralową oraz (PRODUCT)RED.

Jest to tańszy model względem iPhone’ów debiutujących na rynku przed miesiącem. Od iPhone’a Xs oraz Xs Max różni się przede wszystkim tym, że wyposażony jest w ekran LCD, a nie OLED. Jest wykonany ze słabszej jakości materiałów i w założeniu miał być tym „tańszym” iPhonem na którego skusić się mają klienci z nieco mniej zasobnym portfelem.

 

Ile kosztuje w Polsce iPhone Xr?

 

  • Wersja 64 GB – 3729 PLN
  • Wersja 128 GB – 3999 PLN
  • Wersja 256 GB – 4479 PLN

Póki co Apple nie ogłosiło żadnego oficjalnego etui dedykowanego temu modelowi, ale to pewnie kwestia czasu, gdy pojawią się akcesoria tego typu na rynku.

A Wy? Zamierzacie zakupić iPhone’a Xr?

 

naprawa iphone iclinica

Już od 2009 roku serwisujemy Wasze iPhone’y, iPad’y i Macbooki. Wymieniamy zbite wyświetlacze, zużyte baterie i inne podzespoły na oryginalnych częściach. Posiadamy punkty w Poznaniu, Wrocławiu Krakowie oraz Bydgoszczy, a także prowadzimy serwis online. Sprzęty Apple nie mają przed nami tajemnic!