Blog
iClinica>Blog>iPhone>Dwa nowe kolory następcy iPhone XR?

Dwa nowe kolory następcy iPhone XR?

Jak co roku w związku z premierą kolejnych iPhone’ów pojawia się mnóstwo różnorakich doniesień na temat tych urządzeń. Nie może być inaczej i tym razem. W Sieci pojawiły się informacje o tym, iż następca iPhone’a Xr będzie dostępny w dwóch, nowych kolorach oraz, iż jego kamera posiadać będzie kwadratowy kształt.

 

iPhone Xr 2019

 

Niedawno serwis MacOtakara podał, iż następca zeszłorocznego iPhone’a Xr otrzyma dwa nowe odcienie obudowy – będzie to kolor zielony oraz kolor lawendowy. Informacje tę następnie potwierdził redaktor Bloomberga, Mark Gurman. Oprócz tego w Internecie pojawiły się rendery, które ukazują, jak mogłyby wyglądać się nowe iPhone’y Xr w nowej kolorystyce.

 

iPhone XIR

 

Rendery przygotowali dla nas ludzie z Everything Apple Pro oraz MacRumors. W pracach uwzględniono doniesienia o podwójnej tylnej kamerze umieszczonej na planie kwadratu.

Tak właśnie miałyby wyglądać nowe warianty kolorystyczne:

 

iphone xir

 

Z doniesień serwisu MacOtakara wynika, że nowe warianty kolorystyczne miałyby zastąpić dwa już istniejące w wypadku iPhone’a XR – chodzi o kolor niebieski oraz koralowy.

Informacja wydaje się być dość zaskakującą, gdyż akurat te dwa warianty wydawały się być dosyć popularne wśród użytkowników tego modelu. Co prawda, nie znamy dokładnych liczb, ale wskazuje na to chociażby fakt, że gigant z Cupertino tych wariantów używał najczęściej przy swoich materiałach promocyjnych.

Rzecz jasna te informacje wcale nie muszą znaleźć swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości i może być tak, że inne kolory znikną lub po prostu pojawią się dwa kolejne. Póki co zostaje nam uzbroić się w cierpliwość i poczekać na wrzesień, kiedy to zapewne dowiemy się wszystkiego na temat nowych iPhone’ów.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online