Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Dwa nowe kolory następcy iPhone XR?

Dwa nowe kolory następcy iPhone XR?

Jak co roku w związku z premierą kolejnych iPhone’ów pojawia się mnóstwo różnorakich doniesień na temat tych urządzeń. Nie może być inaczej i tym razem. W Sieci pojawiły się informacje o tym, iż następca iPhone’a Xr będzie dostępny w dwóch, nowych kolorach oraz, iż jego kamera posiadać będzie kwadratowy kształt.

 

iPhone Xr 2019

 

Niedawno serwis MacOtakara podał, iż następca zeszłorocznego iPhone’a Xr otrzyma dwa nowe odcienie obudowy – będzie to kolor zielony oraz kolor lawendowy. Informacje tę następnie potwierdził redaktor Bloomberga, Mark Gurman. Oprócz tego w Internecie pojawiły się rendery, które ukazują, jak mogłyby wyglądać się nowe iPhone’y Xr w nowej kolorystyce.

 

iPhone XIR

 

Rendery przygotowali dla nas ludzie z Everything Apple Pro oraz MacRumors. W pracach uwzględniono doniesienia o podwójnej tylnej kamerze umieszczonej na planie kwadratu.

Tak właśnie miałyby wyglądać nowe warianty kolorystyczne:

 

iphone xir

 

Z doniesień serwisu MacOtakara wynika, że nowe warianty kolorystyczne miałyby zastąpić dwa już istniejące w wypadku iPhone’a XR – chodzi o kolor niebieski oraz koralowy.

Informacja wydaje się być dość zaskakującą, gdyż akurat te dwa warianty wydawały się być dosyć popularne wśród użytkowników tego modelu. Co prawda, nie znamy dokładnych liczb, ale wskazuje na to chociażby fakt, że gigant z Cupertino tych wariantów używał najczęściej przy swoich materiałach promocyjnych.

Rzecz jasna te informacje wcale nie muszą znaleźć swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości i może być tak, że inne kolory znikną lub po prostu pojawią się dwa kolejne. Póki co zostaje nam uzbroić się w cierpliwość i poczekać na wrzesień, kiedy to zapewne dowiemy się wszystkiego na temat nowych iPhone’ów.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online