Dwa nowe kolory następcy iPhone XR?

iPhone iClinica

Jak co roku w związku z premierą kolejnych iPhone’ów pojawia się mnóstwo różnorakich doniesień na temat tych urządzeń. Nie może być inaczej i tym razem. W Sieci pojawiły się informacje o tym, iż następca iPhone’a Xr będzie dostępny w dwóch, nowych kolorach oraz, iż jego kamera posiadać będzie kwadratowy kształt.

 

iPhone Xr 2019

 

Niedawno serwis MacOtakara podał, iż następca zeszłorocznego iPhone’a Xr otrzyma dwa nowe odcienie obudowy – będzie to kolor zielony oraz kolor lawendowy. Informacje tę następnie potwierdził redaktor Bloomberga, Mark Gurman. Oprócz tego w Internecie pojawiły się rendery, które ukazują, jak mogłyby wyglądać się nowe iPhone’y Xr w nowej kolorystyce.

 

iPhone XIR

 

Rendery przygotowali dla nas ludzie z Everything Apple Pro oraz MacRumors. W pracach uwzględniono doniesienia o podwójnej tylnej kamerze umieszczonej na planie kwadratu.

Tak właśnie miałyby wyglądać nowe warianty kolorystyczne:

 

iphone xir

 

Z doniesień serwisu MacOtakara wynika, że nowe warianty kolorystyczne miałyby zastąpić dwa już istniejące w wypadku iPhone’a XR – chodzi o kolor niebieski oraz koralowy.

Informacja wydaje się być dość zaskakującą, gdyż akurat te dwa warianty wydawały się być dosyć popularne wśród użytkowników tego modelu. Co prawda, nie znamy dokładnych liczb, ale wskazuje na to chociażby fakt, że gigant z Cupertino tych wariantów używał najczęściej przy swoich materiałach promocyjnych.

Rzecz jasna te informacje wcale nie muszą znaleźć swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości i może być tak, że inne kolory znikną lub po prostu pojawią się dwa kolejne. Póki co zostaje nam uzbroić się w cierpliwość i poczekać na wrzesień, kiedy to zapewne dowiemy się wszystkiego na temat nowych iPhone’ów.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online