Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath Doczekaliśmy się – oto AirTag, lokalizator od Apple!

Doczekaliśmy się – oto AirTag, lokalizator od Apple!

W trakcie konferencji Spring Loaded zobaczyliśmy w końcu lokalizator od Apple, czyli AirTag. Czego dowiedzieliśmy się o tym akcesorium?

 

Lokalizator Apple AirTag

 

AirTag to niewielkich rozmiarów urządzenie, które wykorzystuję aplikację Lokalizator oraz sieć FindMy. Jego zastosowanie jest banalnie proste – przyczepiamy je do przedmiotu codziennego użytku, jak plecak i klucze i po ich zagubieniu i kradzieży, jesteśmy w stanie je namierzyć.

Lokalizator AirTag może wykryć w zasadzie każde urządzenie Apple – iPhone, iPad, czy MacBook. Jeżeli w pobliżu AirTaga znajdzie się dowolny sprzęt giganta z Cupertino, wówczas odbierze ono od niego sygnał i poinformuje nas, gdzie znajduje się skradziony lub zagubiony przedmiot.

Dostaniemy stosowne powiadomienia głosowe, haptyczne, czy wizualne i poznamy lokalizację przedmiotu.

Przy internetowym zakupie akcesorium możemy je spersonalizować poprzez dodanie jakiegoś napisu lub ikony emoji.

Dostępne są także skórzane akcesoria do urządzenia.

 

AirTag Cena

 

Urządzenie w polskim sklepie Apple możemy kupić w cenie 159 PLN, a pakiet czterech za 549 PLN.

AirTag dostępny w sprzedaży będzie od piątku, 30 kwietnia, a od 23 ruszy jego przedsprzedaż.


Podobne artykuły
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
ANC co to jest
ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Wiele modeli słuchawek cechuje się świetnymi parametrami technicznymi, które gwarantują nienaganną jakość dźwięku. Czas jednak pryska, gdy konfrontujesz się z miejskim gwarem albo innym hałaśliwym otoczeniem. Wówczas odtwarzana muzyka ginie pod naporem zgiełku dobiegającego z okolicy. Na szczęście nie trzeba pokornie godzić się na takie niedogodności. Coraz powszechniej stosowanym rozwiązaniem tego problemu jest technologia ANC. … Czytaj dalej ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Path
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online