Do sprzedaży trafiły nowe AirPods 2 z etui do ładowania indukcyjnego

Akcesoria,Apple iClinica

Gigant z Cupertino rozpieszcza nas ostatnio nowościami produktowymi, które wprowadza na rynek. Kolejną z nich są długo wyczekiwane AirPods 2 z etui do ładowania bezprzewodowego.

AirPods 2019

 

Na bezprzewodowe słuchawki AirPods czekaliśmy od bardzo, bardzo dawna, ale w końcu udało się doczekać i Apple wprowadziło je do sprzedaży. Słuchawki wyposażone są w etui, które dzięki zamontowanym ładowarkom indukcyjnym, może ładować nasze słuchawki bezprzewodowo przy wsparciu technologii działającej w standardzie Qi. Dioda LED sygnalizująca ładowanie jest teraz umieszczona na zewnętrznej części urządzenia.

Oprócz tego słuchawki posiadają wbudowany chip H1, który daje użytkownikowi dodatkową godzinę na rozmowę, poprawia jakość dźwięku, umożliwia aktywację Siri za pomocą komendy głosowej „Hey, Siri” oraz przyspiesza proces przełączania pomiędzy urządzeniami.

AirPods 2 z etui do ładowania bezprzewodowego możecie już dzisiaj zakupić w oficjalnym sklepie Apple. Urządzenie kosztuje 999 złotych.

Jeżeli ktoś posiada słuchawki pierwszej generacji i nie planuje póki co przesiadki na nowszy model, a chciałby ładujący pokrowiec to także żaden problem. Etui jest kompatybilne z pierwszą generację AirPods i można je zakupić oddzielnie w cenie 389 złotych.

Dodatkowo na start sprzedaży Apple oferuje w formie gratisu możliwość wykonania bezpłatnego grawerunku na etui przy kupnie AirPodsów.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online