Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath Do sprzedaży trafiły nowe AirPods 2 z etui do ładowania indukcyjnego

Do sprzedaży trafiły nowe AirPods 2 z etui do ładowania indukcyjnego

Gigant z Cupertino rozpieszcza nas ostatnio nowościami produktowymi, które wprowadza na rynek. Kolejną z nich są długo wyczekiwane AirPods 2 z etui do ładowania bezprzewodowego.

AirPods 2019

 

Na bezprzewodowe słuchawki AirPods czekaliśmy od bardzo, bardzo dawna, ale w końcu udało się doczekać i Apple wprowadziło je do sprzedaży. Słuchawki wyposażone są w etui, które dzięki zamontowanym ładowarkom indukcyjnym, może ładować nasze słuchawki bezprzewodowo przy wsparciu technologii działającej w standardzie Qi. Dioda LED sygnalizująca ładowanie jest teraz umieszczona na zewnętrznej części urządzenia.

Oprócz tego słuchawki posiadają wbudowany chip H1, który daje użytkownikowi dodatkową godzinę na rozmowę, poprawia jakość dźwięku, umożliwia aktywację Siri za pomocą komendy głosowej „Hey, Siri” oraz przyspiesza proces przełączania pomiędzy urządzeniami.

AirPods 2 z etui do ładowania bezprzewodowego możecie już dzisiaj zakupić w oficjalnym sklepie Apple. Urządzenie kosztuje 999 złotych.

Jeżeli ktoś posiada słuchawki pierwszej generacji i nie planuje póki co przesiadki na nowszy model, a chciałby ładujący pokrowiec to także żaden problem. Etui jest kompatybilne z pierwszą generację AirPods i można je zakupić oddzielnie w cenie 389 złotych.

Dodatkowo na start sprzedaży Apple oferuje w formie gratisu możliwość wykonania bezpłatnego grawerunku na etui przy kupnie AirPodsów.

 


Podobne artykuły
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path
Apple GPT
Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Ostatni rok upływał pod znakiem dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji. Z całą pewnością ta tendencja będzie się utrzymywać przez dłuższy czas. W 2024 roku można spodziewać się jeszcze większej dawki innowacji w tej dziedzinie. Dotychczasowe doświadczenia wyraźnie dowodzą już, że nie ma sztucznej inteligencji do wszystkiego. Powstają rozwiązania stworzone z myślą o konkretnym zakresie funkcjonalności. Jedne … Czytaj dalej Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online