Do sprzedaży trafią AirPods z redukcją szumu?

Akcesoria iClinica

Niedawno przeżywaliśmy premierę nowych AirPodsów drugiej generacji, która była wyczekiwana od bardzo dawna. Nowe plotki sugerują nam, że możemy spodziewać się kolejnej wersji bezprzewodowych słuchawek od Apple jeszcze w tym roku.

AirPods 3?

 

Do takich rewelacji dotarli redaktorzy serwisu DigiTimes, którzy swoje informacje czerpali ze źródła związanego z jednym z łańcuchów dostaw firmy Apple. Zdaniem informatorów, gigant z Cupertino w okolicach końca roku powinien ogłosić i zaprezentować światu kolejne słuchawki ze swojej stajni – AirPods 3.

Cechą, która wyróżnić ma je na tle poprzedników to zaimplementowany system tłumienia dźwięków pochodzących z otoczenia. Produkcją słuchawek miałby zająć się jeden z chińskich podwykonawców amerykańskiego konsorcjum – firma Luxshare Precision.

Podobne informacje podawane były niedawno przez Marka Gurmana oraz Ming-Chi Kuo, którzy sugerowali, że AirPodsy z redukcją dźwięków otoczenia mogą pojawić się jeszcze w tym roku.

Wiadomości te należy brać jednak ze sporym dystansem. Na nowe AirPodsy czekaliśmy ponad dwa lata od premiery pierwszej generacji i nie niosły one wielu zmian. Wydaje się, że Apple spokojnie mogło dorzucić taką funkcjonalność, jak redukcja szumu do swoich słuchawek już teraz, bez rozdrabniania się i wydawania dwóch modeli w jednym roku.

Ale może jednak gigant nas zaskoczy i rzeczywiście w 2019 roku wyda na świat aż dwie wersje swoich popularnych słuchawek bezprzewodowych? Trzeba uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać kolejnych informacji z obozu firmy Apple.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online