Do sprzedaży trafią AirPods z redukcją szumu?

Akcesoria iClinica
air pods 3

Niedawno przeżywaliśmy premierę nowych AirPodsów drugiej generacji, która była wyczekiwana od bardzo dawna. Nowe plotki sugerują nam, że możemy spodziewać się kolejnej wersji bezprzewodowych słuchawek od Apple jeszcze w tym roku.

AirPods 3?

 

Do takich rewelacji dotarli redaktorzy serwisu DigiTimes, którzy swoje informacje czerpali ze źródła związanego z jednym z łańcuchów dostaw firmy Apple. Zdaniem informatorów, gigant z Cupertino w okolicach końca roku powinien ogłosić i zaprezentować światu kolejne słuchawki ze swojej stajni – AirPods 3.

Cechą, która wyróżnić ma je na tle poprzedników to zaimplementowany system tłumienia dźwięków pochodzących z otoczenia. Produkcją słuchawek miałby zająć się jeden z chińskich podwykonawców amerykańskiego konsorcjum – firma Luxshare Precision.

Podobne informacje podawane były niedawno przez Marka Gurmana oraz Ming-Chi Kuo, którzy sugerowali, że AirPodsy z redukcją dźwięków otoczenia mogą pojawić się jeszcze w tym roku.

Wiadomości te należy brać jednak ze sporym dystansem. Na nowe AirPodsy czekaliśmy ponad dwa lata od premiery pierwszej generacji i nie niosły one wielu zmian. Wydaje się, że Apple spokojnie mogło dorzucić taką funkcjonalność, jak redukcja szumu do swoich słuchawek już teraz, bez rozdrabniania się i wydawania dwóch modeli w jednym roku.

Ale może jednak gigant nas zaskoczy i rzeczywiście w 2019 roku wyda na świat aż dwie wersje swoich popularnych słuchawek bezprzewodowych? Trzeba uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać kolejnych informacji z obozu firmy Apple.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online