Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath Do sprzedaży trafią AirPods z redukcją szumu?

Do sprzedaży trafią AirPods z redukcją szumu?

Niedawno przeżywaliśmy premierę nowych AirPodsów drugiej generacji, która była wyczekiwana od bardzo dawna. Nowe plotki sugerują nam, że możemy spodziewać się kolejnej wersji bezprzewodowych słuchawek od Apple jeszcze w tym roku.

AirPods 3?

 

Do takich rewelacji dotarli redaktorzy serwisu DigiTimes, którzy swoje informacje czerpali ze źródła związanego z jednym z łańcuchów dostaw firmy Apple. Zdaniem informatorów, gigant z Cupertino w okolicach końca roku powinien ogłosić i zaprezentować światu kolejne słuchawki ze swojej stajni – AirPods 3.

Cechą, która wyróżnić ma je na tle poprzedników to zaimplementowany system tłumienia dźwięków pochodzących z otoczenia. Produkcją słuchawek miałby zająć się jeden z chińskich podwykonawców amerykańskiego konsorcjum – firma Luxshare Precision.

Podobne informacje podawane były niedawno przez Marka Gurmana oraz Ming-Chi Kuo, którzy sugerowali, że AirPodsy z redukcją dźwięków otoczenia mogą pojawić się jeszcze w tym roku.

Wiadomości te należy brać jednak ze sporym dystansem. Na nowe AirPodsy czekaliśmy ponad dwa lata od premiery pierwszej generacji i nie niosły one wielu zmian. Wydaje się, że Apple spokojnie mogło dorzucić taką funkcjonalność, jak redukcja szumu do swoich słuchawek już teraz, bez rozdrabniania się i wydawania dwóch modeli w jednym roku.

Ale może jednak gigant nas zaskoczy i rzeczywiście w 2019 roku wyda na świat aż dwie wersje swoich popularnych słuchawek bezprzewodowych? Trzeba uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać kolejnych informacji z obozu firmy Apple.

 


Podobne artykuły
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
ANC co to jest
ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Wiele modeli słuchawek cechuje się świetnymi parametrami technicznymi, które gwarantują nienaganną jakość dźwięku. Czas jednak pryska, gdy konfrontujesz się z miejskim gwarem albo innym hałaśliwym otoczeniem. Wówczas odtwarzana muzyka ginie pod naporem zgiełku dobiegającego z okolicy. Na szczęście nie trzeba pokornie godzić się na takie niedogodności. Coraz powszechniej stosowanym rozwiązaniem tego problemu jest technologia ANC. … Czytaj dalej ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Path
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online