Blog
iClinica>Blog>Akcesoria>Do sprzedaży trafią AirPods z redukcją szumu?

Do sprzedaży trafią AirPods z redukcją szumu?

Niedawno przeżywaliśmy premierę nowych AirPodsów drugiej generacji, która była wyczekiwana od bardzo dawna. Nowe plotki sugerują nam, że możemy spodziewać się kolejnej wersji bezprzewodowych słuchawek od Apple jeszcze w tym roku.

AirPods 3?

 

Do takich rewelacji dotarli redaktorzy serwisu DigiTimes, którzy swoje informacje czerpali ze źródła związanego z jednym z łańcuchów dostaw firmy Apple. Zdaniem informatorów, gigant z Cupertino w okolicach końca roku powinien ogłosić i zaprezentować światu kolejne słuchawki ze swojej stajni – AirPods 3.

Cechą, która wyróżnić ma je na tle poprzedników to zaimplementowany system tłumienia dźwięków pochodzących z otoczenia. Produkcją słuchawek miałby zająć się jeden z chińskich podwykonawców amerykańskiego konsorcjum – firma Luxshare Precision.

Podobne informacje podawane były niedawno przez Marka Gurmana oraz Ming-Chi Kuo, którzy sugerowali, że AirPodsy z redukcją dźwięków otoczenia mogą pojawić się jeszcze w tym roku.

Wiadomości te należy brać jednak ze sporym dystansem. Na nowe AirPodsy czekaliśmy ponad dwa lata od premiery pierwszej generacji i nie niosły one wielu zmian. Wydaje się, że Apple spokojnie mogło dorzucić taką funkcjonalność, jak redukcja szumu do swoich słuchawek już teraz, bez rozdrabniania się i wydawania dwóch modeli w jednym roku.

Ale może jednak gigant nas zaskoczy i rzeczywiście w 2019 roku wyda na świat aż dwie wersje swoich popularnych słuchawek bezprzewodowych? Trzeba uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać kolejnych informacji z obozu firmy Apple.

 


Podobne artykuły
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path
Jak wyczyścić AirPods
Jak wyczyścić AirPods?
W 2016 roku Apple zaczęło intensywnie przekonywać swoich użytkowników do porzucenia słuchawek z kablem. Na początku września zadebiutował iPhone 7, który nie został wyposażony w złącze mini jack. Ta decyzja odbiła się szerokim echem w branży technologicznej. W grudniu tego samego roku światło dzienne ujrzała pierwsza generacja AirPods, czyli słuchawek bezprzewodowych. Od tamtej pory coraz … Czytaj dalej Jak wyczyścić AirPods?
Path
Apple Watch
Jak wyczyścić Apple Watcha?
Sprzęt elektroniczny Apple wyróżnia się nieprzeciętną wydajnością oraz gustownym designem. Każdy użytkownik chciałby, żeby te walory utrzymywały się jak najdłużej. W tym przypadku receptą na trwałość jest dbanie o sprzęt i traktowanie go z należytą ostrożnością. W przypadku zegarków może to okazać się wymagające. Czasomierz przez cały dzień spoczywa na nadgarstku, gdzie jest wystawiony na … Czytaj dalej Jak wyczyścić Apple Watcha?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online