Blog
iClinica>Blog>iPhone>Czyżby w tym roku miał wyjść iPhone dual-SIM?

Czyżby w tym roku miał wyjść iPhone dual-SIM?

Jeden z chińskich portali umieścił w sieci raport, w którym informuje, że przynajmniej jeden z tegorocznych iPhone’ów będzie posiadać dual-SIM. Byłby to pierwszym smartfon od Apple do którego możemy wsadzić dwie karty SIM.

 

iPhone z dual-SIM?

 

Parę miesięcy temu informowaliśmy, że rzeczywiście możemy doczekać się w końcu iPhone’a obsługującego dwie karty SIM. Kolejne doniesienia zdają się potwierdzać tamte rewelacje. Co prawda w najnowszym raporcie możemy wyczytać, że jedna karta SIM ma być fizyczna – tak, jak teraz, a druga ma być wirtualna. Smartfon miałby być wyposażony w technologie DSDS, czyli dual-SIM dual standby i obsługiwać połączenia LTE + LTE. Wszystko to z myślą o wygodzie użytkowników, gdyż aktualne iPhone’y pochwalić się mogą jedynie obsługą LTE + 3G.

 

Czyli tylko jedna tacka?

 

Wychodzi na to, że w krajach, gdzie obsługiwana jest karta Apple SIM w telefonie umieszczony będzie tylko jeden slot na kartę SIM. Co ciekawe model przygotowywany na rynek chiński posiadać ma dwa sloty na kartę SIM, gdyż w tym kraju Apple SIM nie jest obsługiwane.
Czy Apple rzeczywiście zdecyduje się na taki krok? Zapewne dopiero jesienią dane nam będzie poznać odpowiedź.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online