Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Czyżby sen o iPhone SE 2 miał się skończyć?

Czyżby sen o iPhone SE 2 miał się skończyć?

Niestety, ale wychodzi na to, że wszelkie wcześniejsze doniesienia na temat odświeżonej wersji popularnego iPhone’a SE to tylko mrzonki i Apple nie zdecyduje się na wypuszczenie iPhone SE 2.

 

Forbes dementuje doniesienia

 

Magazyn Frobes dotarł do informacji pochodzących od firmy Olixar, która zajmuje się produkcją akcesoriów do smartfonów firmy Apple. Z wieści tych wynika, że informacje o tym, że iPhone SE 2 powstaje to niestety fikcja. Apple miało całkowicie porzucić idee tworzenia następcy swojego kompaktowego smartfona z 2016 roku i skupić się na swoich trzech dużych premierach, które już jesienią, czyli – dwóch następcach iPhone’a X oraz „budżetowym” następcy iPhone’a 8.

 

Produkcja anulowana

 

Apple miało anulować produkcję iPhone’a SE 2, co na pewno jest nie w smak rzeszy zadowolonych użytkowników iPhone’a SE, którzy bardzo wyczekiwali na jego następcę. Po dziś dzień telefon ten cieszy się ogromną popularnością i bardzo dobrą opinią wśród klientów – paradoksalnie to mogło powstrzymać Apple przed stworzeniem odświeżonej wersji.

 

Jakie mogą być inne powody?

 

Telefon nadal jest chętnie kupowany i użytkowany, a pomimo ponad dwóch lat na karku, nadal pochwalić się może niezłą wydajnością i solidnymi podzespołami. Podczas WWDC 2018 Apple zapowiedziało, że nowy iOS 12 zawędruje także na iPhone’a SE, co mówi nam, że jeszcze przynajmniej przez rok telefon ten będzie wspierany przez producenta.
Te wszystkie informacje rzeczywiście mogą składać się na fakt, że iPhone’a SE 2 po prostu jeszcze nie ujrzymy. Z jednej strony trendy wśród producentów smartfonów mocno się zmieniły i teraz w modzie są duże smartfony, z ogromnymi wyświetlaczami i jak najmniejszą ramką na przednim panelu, ale z drugiej strony rzesza klientów jest zdania, że zdecydowanie najwygodniejszymi w użytkowaniu są te małe gabarytowo smartfony.

Zobaczymy więc, co przyniesie przyszłość – czy Apple pozostanie wiernie współczesnym trendom, czy ugnie się jednak za jakiś czas pod naciskiem zwolenników małych, kompaktowych smartfonów?

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online