Blog
iClinica>Blog>iPhone>Czyżby sen o iPhone SE 2 miał się skończyć?

Czyżby sen o iPhone SE 2 miał się skończyć?

Niestety, ale wychodzi na to, że wszelkie wcześniejsze doniesienia na temat odświeżonej wersji popularnego iPhone’a SE to tylko mrzonki i Apple nie zdecyduje się na wypuszczenie iPhone SE 2.

 

Forbes dementuje doniesienia

 

Magazyn Frobes dotarł do informacji pochodzących od firmy Olixar, która zajmuje się produkcją akcesoriów do smartfonów firmy Apple. Z wieści tych wynika, że informacje o tym, że iPhone SE 2 powstaje to niestety fikcja. Apple miało całkowicie porzucić idee tworzenia następcy swojego kompaktowego smartfona z 2016 roku i skupić się na swoich trzech dużych premierach, które już jesienią, czyli – dwóch następcach iPhone’a X oraz „budżetowym” następcy iPhone’a 8.

 

Produkcja anulowana

 

Apple miało anulować produkcję iPhone’a SE 2, co na pewno jest nie w smak rzeszy zadowolonych użytkowników iPhone’a SE, którzy bardzo wyczekiwali na jego następcę. Po dziś dzień telefon ten cieszy się ogromną popularnością i bardzo dobrą opinią wśród klientów – paradoksalnie to mogło powstrzymać Apple przed stworzeniem odświeżonej wersji.

 

Jakie mogą być inne powody?

 

Telefon nadal jest chętnie kupowany i użytkowany, a pomimo ponad dwóch lat na karku, nadal pochwalić się może niezłą wydajnością i solidnymi podzespołami. Podczas WWDC 2018 Apple zapowiedziało, że nowy iOS 12 zawędruje także na iPhone’a SE, co mówi nam, że jeszcze przynajmniej przez rok telefon ten będzie wspierany przez producenta.
Te wszystkie informacje rzeczywiście mogą składać się na fakt, że iPhone’a SE 2 po prostu jeszcze nie ujrzymy. Z jednej strony trendy wśród producentów smartfonów mocno się zmieniły i teraz w modzie są duże smartfony, z ogromnymi wyświetlaczami i jak najmniejszą ramką na przednim panelu, ale z drugiej strony rzesza klientów jest zdania, że zdecydowanie najwygodniejszymi w użytkowaniu są te małe gabarytowo smartfony.

Zobaczymy więc, co przyniesie przyszłość – czy Apple pozostanie wiernie współczesnym trendom, czy ugnie się jednak za jakiś czas pod naciskiem zwolenników małych, kompaktowych smartfonów?

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online