Blog
iClinica>Blog>iPhone>Czyżby nadchodził iPhone SE 2?

Czyżby nadchodził iPhone SE 2?

iPhone SE to telefon, który pomimo ponad dwóch lat na karku cały czas cieszy się sporą popularnością wśród użytkowników. Bierze się to stąd, że smartfon łączy wysoką wydajność z niewygórowaną ceną. Wielu klientów wyczekuje jego odświeżonej wersji.

 

Czyżby mieli się w końcu doczekać?

 

Francuzi z serwisu Consomac odszukali w bazie danych, którą prowadzi Euroazjatycka Unia Gospodarcza informacje o urządzeniach Apple, które nie pojawiły się jeszcze na rynku. Są tam sprzęty z oznaczeniami A1920, A1921, A1984, A2097, A2098, A2099, A2101, A2103, A2104, A2105, A2106, których premiery powinniśmy się niebawem spodziewać. Z informacji dostarczanych przez francuską stronę można wyczytać, że wszystkie urządzenia powinny działać na systemie iOS11.

 

Ogłoszenie na WWDC 2018?

 

Podczas marcowej konferencji pracownicy Apple w zasadzie nie wspominali nic na temat nadchodzących urządzeń i choć czerwcowa konferencja obejmuje przede wszystkim tematykę oprogramowania to tam powinniśmy spodziewać się wzmianek na temat nowych urządzeń. Kto wie? Może okaże się to być między innymi iPhone SE 2? Dowiemy się tego w dniach 4-6 czerwca, bo wtedy w San Jose odbywa się WWDC.

 

Czego można się spodziewać?

 

 

Pojawiają się liczne koncepty jak będzie wyglądać nowy SE, głównie jak te widoczne powyżej. Jeżeli rzeczywiście dojdzie wówczas do prezentacji iPhone SE 2 to doniesienia sugerują, że raczej nie powinniśmy spodziewać się jakiejś rewolucji. Odświeżony model będzie po prostu wyposażony w lepsze komponenty, a design, o ile się zmieni to raczej w delikatny sposób. Póki co wiemy niewiele, oby czerwcowa konferencja rozwiała wszelkie nasze wątpliwości.


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online