Blog
iClinicaPath BlogPath iPadPath Czyżby nadchodził iPad Mini 5?

Czyżby nadchodził iPad Mini 5?

Najlepszy analityk od spraw Apple na świecie, czyli Ming-Chi Kuo nie śpi i wraca do nas z kolejną dawką doniesień na temat planów i działań giganta z Cupertino. Tym razem dowiadujemy się, że po trzech latach od iPada Mini 4 Apple pragnie wprowadzić na rynek jego następcę. Kuo dotarł także do informacji sugerujących, że mata ładująca AirPower pojawi się pod koniec 2018 roku lub na początku 2019.

 

iPad Mini 5

 

Płodny analityk nie karmi nas wieloma szczegółami na temat najmniejszego tabletu w stajni Apple. Dowiadujemy się tylko, iż inżynierowie firmy wymienią procesor na zdecydowanie wydajniejszy w porównaniu z A8, które siedzi w iPadzie Mini 4. Piątka ma dostać także „tańszy panel przedni”.

Może to sugerować, że ten model ma należeć do jednego z najtańszych w katalogu sprzętów Apple. Aktualnie najtańszy iPad Mini 4 to wydatek rzędu 399 dolarów, a najtańszy iPad w ogóle to iPad z ekranem o przekątnej 9,7-cala, który kosztuje ok. 330 dolarów.

Czyżby cena iPada Mini 5 miała oscylować w tych granicach?

 

Ładowarka AirPower

 

Od dawna słyszymy o tej ładowarce, Apple zdążyło ją także oficjalnie zapowiedzieć, ale cały czas nie doczekaliśmy się premiery tego urządzenia. Ming-Chi Kuo dotarł jednak do wieści, które mówią, że Apple może udać się wprowadzić AirPower na rynek jeszcze przed końcem aktualnego roku. Byłoby to wtedy dotrzymaniem obietnicy, bo Apple podczas ogłaszania tej ładowarki, mówiło, że premiera jeszcze w 2018. Jeśli jednak nie uda im się wyrobić, sprzęt pojawi się na początku 2019 roku.

 


Podobne artykuły
Kondycja baterii iPad
Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Bateria stanowi jeden z kluczowych komponentów tabletu. To od jej parametrów i kondycji zależy długość czasu pracy po naładowaniu. To z kolei ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania urządzenia. Sprawdzenie aktualnej kondycji baterii na iPadzie okazuje się bardziej skomplikowane niż na iPhonie. W ustawieniach nie ma specjalnej sekcji poświęconej tej kwestii. Trzeba nieco bardziej się … Czytaj dalej Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Path
Cellular co to jest
Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Łączność z internetem stanowi nieodłączny element współczesnych urządzeń elektronicznych. Połączenie z siecią możesz nawiązać na różne sposoby. Wybór zależy głównie od tego czy jesteś w trakcie przemieszczania się, czy może przebywasz właśnie w domu, biurze, na uniwersytecie bądź innym regularnie odwiedzanym miejscu. Dostępność tytułowej technologii cellular wpłynie na sposób korzystania z internetu w przypadku kilku … Czytaj dalej Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online