Blog
iClinica>Blog>iPhone>Czyżby iPhone 8S/iPhone 9 kolorystycznie miał przypominać iPhone 5C?

Czyżby iPhone 8S/iPhone 9 kolorystycznie miał przypominać iPhone 5C?

iPhone 5C jest jedynym, jak do tej pory iPhonem ze stajni Apple, który wyróżniał się plastikową obudową oraz różnorodną, często jaskrawą kolorystyką. Gigant z Cupertino nigdy później nie zdecydował się na taki ruch. Nowy raport mówi, że być może podobna operacja czeka jeden z nadchodących Apple’owskich smartfonów.

 

Nie iPhone 9, a iPhone 8S?

 

Jun Zhang, analityk z Rosenblatt Securities stwierdza w swym raporcie, że jesienią na rynek trafi iPhone 8S, a nie jak wcześniej zakładaliśmy iPhone 9. Z tych doniesień wynika także, że iPhone wyposażony w ekran LCD ma zostać wydany w różnej kolorystyce, od niebieskiego, przez żółty, aż po różowy. Zabieg taki ma na celu trafienie do młodszych odbiorców, których przyciągnąć miałaby bardziej jaskrawa kolorystyka. Oprócz tego forma taka miałaby nieco ożywić skostniały od wielu lat design iPhone’ów.

 

Oczywiście iPhone 8S nie będzie z plastiku

 

Jedyną cechą, która łączyć będzie nowy model z iPhonem 5C będzie kolorystyka, 8S najprawdopodobniej będzie szklany, nie będzie mowy o żadnej obudowie wykonanej z plastiku. Chodzą słuchy, że designem iPhone 8S przypominać ma nieco iPhone’a X – mowa tu przede wszystkim o charakterystycznym notchu.

Trudno dać wiarę tym doniesieniom – z jednej strony kolorystyka ta wyróżniałaby zdecydowanie ten model, ale pamiętamy przecież, że iPhone 5C nie cieszył się przesadną popularnością.

Cóż, jak zwykle to tylko doniesienia i nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na ruch Apple w tej sprawie.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Komentarze do wpisu


  1. coment

    Ciekawe jakie będzie wykończenie ekranu. Ja niestety w swoim aktualnym musiałem zdecydować się na wymianę wyświetlacza iPhone. W Krakowie jest pełno serwisów, także bardzo szybko to zrobiłem. 😉

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online