Czyżby iPhone 8S/iPhone 9 kolorystycznie miał przypominać iPhone 5C?

iPhone iClinica

iPhone 5C jest jedynym, jak do tej pory iPhonem ze stajni Apple, który wyróżniał się plastikową obudową oraz różnorodną, często jaskrawą kolorystyką. Gigant z Cupertino nigdy później nie zdecydował się na taki ruch. Nowy raport mówi, że być może podobna operacja czeka jeden z nadchodących Apple’owskich smartfonów.

 

Nie iPhone 9, a iPhone 8S?

 

Jun Zhang, analityk z Rosenblatt Securities stwierdza w swym raporcie, że jesienią na rynek trafi iPhone 8S, a nie jak wcześniej zakładaliśmy iPhone 9. Z tych doniesień wynika także, że iPhone wyposażony w ekran LCD ma zostać wydany w różnej kolorystyce, od niebieskiego, przez żółty, aż po różowy. Zabieg taki ma na celu trafienie do młodszych odbiorców, których przyciągnąć miałaby bardziej jaskrawa kolorystyka. Oprócz tego forma taka miałaby nieco ożywić skostniały od wielu lat design iPhone’ów.

 

Oczywiście iPhone 8S nie będzie z plastiku

 

Jedyną cechą, która łączyć będzie nowy model z iPhonem 5C będzie kolorystyka, 8S najprawdopodobniej będzie szklany, nie będzie mowy o żadnej obudowie wykonanej z plastiku. Chodzą słuchy, że designem iPhone 8S przypominać ma nieco iPhone’a X – mowa tu przede wszystkim o charakterystycznym notchu.

Trudno dać wiarę tym doniesieniom – z jednej strony kolorystyka ta wyróżniałaby zdecydowanie ten model, ale pamiętamy przecież, że iPhone 5C nie cieszył się przesadną popularnością.

Cóż, jak zwykle to tylko doniesienia i nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na ruch Apple w tej sprawie.

 

One comment on “Czyżby iPhone 8S/iPhone 9 kolorystycznie miał przypominać iPhone 5C?”

  1. Ciekawe jakie będzie wykończenie ekranu. Ja niestety w swoim aktualnym musiałem zdecydować się na wymianę wyświetlacza iPhone. W Krakowie jest pełno serwisów, także bardzo szybko to zrobiłem. 😉

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online