Blog
iClinica>Blog>iPhone>Czyżby do Sieci wyciekły zdjęcia iPhone 9 oraz iPhone X Plus?

Czyżby do Sieci wyciekły zdjęcia iPhone 9 oraz iPhone X Plus?

W Internecie pojawiły się fotografie, które rzekomo przedstawiają iPhone’a 9 oraz iPhone’a X Plus – Ben Geskin na swoim Twitterze dodał nieco pikanterii oczekiwaniom na nowe modele iPhone’a. Są to co prawda atrapy, ale mają one oddawać rzeczywisty wygląd urządzeń.

 

Potwierdzenie doniesień?

 

Jeżeli fotografie rzeczywiście ukazują nadchodzące modele iPhone’a to są one potwierdzeniem doniesień, które się niedawno pojawiały – i udostępnił je człowiek, który niedawno podzielił się ze Światem zdjęciami szklanych paneli przygotowywanych z myślą o tegorocznych modelach.

Biały model to iPhone X Plus, który wygląda, jak większa wersja zeszłorocznego flagowca. Czarny telefon to iPhone 9 i dostrzegamy, że ma on cienkie ramki, choć nieco szersze niż X oraz jeden aparat z tyłu, co jest potwierdzeniem ostatnich plotek. Aluminiowa ramka, nieco uboższe wyposażenie – to wszystko wydaje się zgadzać i potwierdza, że mamy do czynienia z modelem nieco okrojonym względem droższych X’ów.

Czy fotografie tę przedstawiają rzeczywisty wygląd nadchodzących smartfonów od giganta z Cupertino dowiemy się we wrześniu, podczas oficjalnej prezentacji urządzeń.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online