Czyżby do Sieci wyciekły zdjęcia iPhone 9 oraz iPhone X Plus?

iPhone iClinica

W Internecie pojawiły się fotografie, które rzekomo przedstawiają iPhone’a 9 oraz iPhone’a X Plus – Ben Geskin na swoim Twitterze dodał nieco pikanterii oczekiwaniom na nowe modele iPhone’a. Są to co prawda atrapy, ale mają one oddawać rzeczywisty wygląd urządzeń.

 

Potwierdzenie doniesień?

 

Jeżeli fotografie rzeczywiście ukazują nadchodzące modele iPhone’a to są one potwierdzeniem doniesień, które się niedawno pojawiały – i udostępnił je człowiek, który niedawno podzielił się ze Światem zdjęciami szklanych paneli przygotowywanych z myślą o tegorocznych modelach.

Biały model to iPhone X Plus, który wygląda, jak większa wersja zeszłorocznego flagowca. Czarny telefon to iPhone 9 i dostrzegamy, że ma on cienkie ramki, choć nieco szersze niż X oraz jeden aparat z tyłu, co jest potwierdzeniem ostatnich plotek. Aluminiowa ramka, nieco uboższe wyposażenie – to wszystko wydaje się zgadzać i potwierdza, że mamy do czynienia z modelem nieco okrojonym względem droższych X’ów.

Czy fotografie tę przedstawiają rzeczywisty wygląd nadchodzących smartfonów od giganta z Cupertino dowiemy się we wrześniu, podczas oficjalnej prezentacji urządzeń.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online