Blog
iClinica>Blog>iPhone>Czyżby Apple miało dołączyć szybką ładowarkę do nowego iPhone’a?

Czyżby Apple miało dołączyć szybką ładowarkę do nowego iPhone’a?

Choć przy polityce Apple odnośnie płatnych akcesoriów trudno w to uwierzyć to wiele wskazuje na to, że do kolejnych iPhone’ów dołączana w zestawie wraz z urządzeniem będzie szybka ładowarka.

 

Czyżby zmiana polityki?

 

Coś, co jest standardem w przypadku wszystkich producentów, w Apple jeszcze nie funkcjonuje. Wszystkie najnowsze smartfony obsługują funkcję szybkiego ładowania, łącznie z iPhone’ami rzecz jasna. Ale, żeby cieszyć się to opcją w przypadku iPhone’a trzeba dokupić dodatkowe akcesorium, które kosztuje blisko 100 złotych. W przypadku, kiedy inni producenci dorzucają szybkie ładowarki do zestawu wraz z telefonem, takie zachowanie amerykańskiego producenta nie wygląda najlepiej.

 

iphone szybka ladowarka

 

Wydaje się, że Apple zainspirowało się działaniem konkurencji i w końcu zrozumiało, że dodatkowe akcesorium do szybkiego ładowania powinno odejść do lamusa i odpowiednia ładowarka powinna stać się standardem.

Można mieć nadzieje, że Apple podejdzie dzięki temu szerzej do zmiany polityki związanej z akcesoriami do ich telefonów.

Ale póki co cieszmy się z tej zmiany – w końcu lepiej późno niż wcale!


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online