Blog
iClinica>Blog>Apple>Czyli jednak – kolejna konferencja Apple już 30 października!

Czyli jednak – kolejna konferencja Apple już 30 października!

Tak, jak można było przypuszczać – Apple zaczęło rozsyłać właśnie zaproszenia na kolejną konferencje, która odbędzie się 30 października o godzinie 16:00 czasu polskiego w Brooklyn Academy of Music w Nowym Jorku. Za wydarzeniem stoi hasło „There’s more in the making” – co stworzyło dla nas Apple?

 

Konferencja Apple 30 października – co ujrzymy?

 

Możemy być niemal pewni, że pokazane zostaną nam nowe modele iPada Pro, które będą wzbogacone o Face ID, USB-C, złącze Magnetic Connector oraz procesor A12X.

Raczej możemy być spokojni o chociaż jeden nowy MacBook – ma to być nieco tańsza wersja, która niejako zastępować będzie ostatniego MacBooka AIr.

Chodzą słuchy, że ujrzymy również nowe modele 12-calowego MacBooka. Ale tutaj nie ma pewności, czy Apple nie zechce zunifikować modelów MacBooka i ten tańszy, o którym mówimy, okaże się wyjściowym modelem i po prostu nowym MacBookiem z 12-calowym ekranem.

Możemy spodziewać się także odświeżenia iMaca orzaz Maca mini.

Powracamy także do tematu zapowiedzianych w zeszłym roku etui do AirPodsów do których zaimplementowana ma zostać możliwość ładowania bezprzewodowego. Jednak najprawdopodobniej ich debiut rynkowy połączony będzie z premierą ładowarki AirPower, której produkcja okazuje się bardzo problematyczna, przez co nie powinniśmy spodziewać się ich w tym roku.

Okazuje się, że nasze ostatnie rozważania na temat daty konferencji sprawdziły się i konferencja odbędzie się we wtorek 30 października. Pozostało nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na to, co przyniesie nam najbliższa konferencja Apple, która już za niespełna dwa tygodnie.

 


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online