Czyli jednak – kolejna konferencja Apple już 30 października!

Apple iClinica
konferencja apple 2018

Tak, jak można było przypuszczać – Apple zaczęło rozsyłać właśnie zaproszenia na kolejną konferencje, która odbędzie się 30 października o godzinie 16:00 czasu polskiego w Brooklyn Academy of Music w Nowym Jorku. Za wydarzeniem stoi hasło „There’s more in the making” – co stworzyło dla nas Apple?

 

Konferencja Apple 30 października – co ujrzymy?

 

Możemy być niemal pewni, że pokazane zostaną nam nowe modele iPada Pro, które będą wzbogacone o Face ID, USB-C, złącze Magnetic Connector oraz procesor A12X.

Raczej możemy być spokojni o chociaż jeden nowy MacBook – ma to być nieco tańsza wersja, która niejako zastępować będzie ostatniego MacBooka AIr.

Chodzą słuchy, że ujrzymy również nowe modele 12-calowego MacBooka. Ale tutaj nie ma pewności, czy Apple nie zechce zunifikować modelów MacBooka i ten tańszy, o którym mówimy, okaże się wyjściowym modelem i po prostu nowym MacBookiem z 12-calowym ekranem.

Możemy spodziewać się także odświeżenia iMaca orzaz Maca mini.

Powracamy także do tematu zapowiedzianych w zeszłym roku etui do AirPodsów do których zaimplementowana ma zostać możliwość ładowania bezprzewodowego. Jednak najprawdopodobniej ich debiut rynkowy połączony będzie z premierą ładowarki AirPower, której produkcja okazuje się bardzo problematyczna, przez co nie powinniśmy spodziewać się ich w tym roku.

Okazuje się, że nasze ostatnie rozważania na temat daty konferencji sprawdziły się i konferencja odbędzie się we wtorek 30 października. Pozostało nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na to, co przyniesie nam najbliższa konferencja Apple, która już za niespełna dwa tygodnie.

 

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Konsultant online