Blog
iClinica Path Blog Path iPad Path Czy taki będzie iPad mini 6? W Sieci pojawiły się pierwsze informacje

Czy taki będzie iPad mini 6? W Sieci pojawiły się pierwsze informacje

Jon Prosser od wielu lat raczy nas różnego rodzaju informacjami odnośnie nadchodzących sprzętów Apple. Tym razem na tapet wziął on iPada mini 6 uchylając nieco rąbka tajemnicy na temat nowego tabletu od giganta z Cupertino.

 

iPad mini 6

 

Z wiadomości dotyczących iPada mini 6 dowiadujemy się, że ma on dostać zupełnie nowy design, który inspirowany jest wyglądem iPada Air 4 oraz iPada Pro. W skrócie – powinniśmy spodziewać się urządzenia, które będzie wyglądało, jak mniejsza wersja iPada Air 4.

Zasłużony przycisk Home zniknie, co da możliwość umieszczenia nieco większego ekranu w ramkach tej samej wielkości. Wymiary mają być zbliżone do poprzednika opisywanego modelu – szerokość i długość urządzenia ma się zwiększyć o jedyne 3 minimetry (dokładne wymiary: 206,3 mm x 137,8 mm x 6,1 mm).

 

ipad mini 6

 

Co do przekątnej ekranu to nie ma jeszcze pewnej informacji. Plotki mówią o wyświetlaczu wielkości 7,9 cala lub 8,4 cala.

Urządzenie napędzane będzie przez układ A14 Bionic. Znajdzie się w nim również modem 5G, Touch ID i lepsze, przeprojektowane głośniki. Port Lightning zostanie zastąpiony przez USB-C. Sam iPad mini 6 ma ukazać się w trzech wariantach kolorystycznych: złoty, srebrny i czarny.

Z dodatkowych informacji możemy się dowiedzieć, że sprzęt będzie miał prawdopodobnie wsparcie dla Apple Pencil i co ciekawe – ma być to specjalny, dedykowany rysik dla tego modelu.

Premiery powinniśmy spodziewać się pod koniec 2021 roku.


Podobne artykuły
Kondycja baterii iPad
Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Bateria stanowi jeden z kluczowych komponentów tabletu. To od jej parametrów i kondycji zależy długość czasu pracy po naładowaniu. To z kolei ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania urządzenia. Sprawdzenie aktualnej kondycji baterii na iPadzie okazuje się bardziej skomplikowane niż na iPhonie. W ustawieniach nie ma specjalnej sekcji poświęconej tej kwestii. Trzeba nieco bardziej się … Czytaj dalej Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Path
Cellular co to jest
Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Łączność z internetem stanowi nieodłączny element współczesnych urządzeń elektronicznych. Połączenie z siecią możesz nawiązać na różne sposoby. Wybór zależy głównie od tego czy jesteś w trakcie przemieszczania się, czy może przebywasz właśnie w domu, biurze, na uniwersytecie bądź innym regularnie odwiedzanym miejscu. Dostępność tytułowej technologii cellular wpłynie na sposób korzystania z internetu w przypadku kilku … Czytaj dalej Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online