Blog
iClinica>Blog>iPhone>Co na temat iPhone’ów 12 wiedzą w Barclays?

Co na temat iPhone’ów 12 wiedzą w Barclays?

Trójka wziętych analityków, którzy na co dzień pracują w Barclays, czyli Thomas O’Malley, Baylie Harris oraz Blayne Curtis postanowili opublikować mały raport analityczny na temat tego, co mają oferować tegoroczne iPhone’y. Przekazali nam coś ciekawego?

 

Co szykuje dla nas Apple?

 

W swoim nieco lakonicznej notce informują oni, że iPhone’y 12 Pro mają posiadać zdecydowanie usprawniony skaner Face ID, tylni aparat ze specjalnym modułem do pomiaru głębi oraz 6 GB pamięci RAM. Czyli potwierdzili oni w zasadzie, co słyszymy już od jakiegoś czasu na temat nowych iPhone’ów, które szykuje gigant z Cupertino.

Podali oni jednak trochę ciekawostek na temat tego, jak mogą wyglądać iPhone’y, które pojawią się na rynku w 2021 roku. Ich informatorzy podali im, że Apple planuje stworzyć smartfona całkowicie bezprzewodowego. Miałby zniknąć leciwy już port Lightning, ale na jego miejsce nie pojawi się żaden zamiennik, jak na przykład USB typu C. Oprócz tego z zestawu mają zniknąć bezpowrotnie przewodowy zestaw słuchawkowy EarPods. Jednak trudno wierzyć, iż Apple dorzuci w zamian za nie AirPodsy, nawet starszej generacji.

Informacje te są naprawdę frapujące, jednak trudno uwierzyć w to, że w 2021 roku miałby się pojawić całkowicie bezprzewodowy iPhone. Jest to na pewno realne i wielu producentów z chęcią stworzy takie urządzenia, jednak to chyba melodia jednak nieco dalszej przyszłości.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online