Blog
iClinica>Blog>iPhone>Chcemy notcha i wydajniejszej baterii – tego użytkownicy oczekują po tegorocznych iPhone’ach

Chcemy notcha i wydajniejszej baterii – tego użytkownicy oczekują po tegorocznych iPhone’ach

Dziennikarze z USA Today przeprowadzili badania, w których zapytali użytkowników smartfonów od firmy z Cupertino, czego najbardziej oczekują po nadchodzących iPhone’ach, które zostaną zaprezentowane już 12 września!

 

Czego oczekują użytkownicy?

 

Podstawową kwestią na której zależy aż 75% badanych jest bateria. Użytkownicy bardzo by chcieli, aby praca na niej została wydłużona, gdyż w ich odczuciu dotychczasowa długość pracy na jednym ładowaniu nie jest zadowalająca.

Na drugim biegunie jest notch – tylko 10% ankietowanych chciało, aby Apple pozbyło się tej funkcjonalności w nadchodzących iPhone’ach.

Pamiętamy przecież, że początkowo notch był wyśmiewany przez szerokie grono użytkowników, niektórych przedstawicieli branży, jak i również bezpośrednią konkurencję firmy Apple. A co najciekawsze – ta sama konkurencja, która wyśmiewała się z notcha, później sama zaimplementowała takie rozwiązanie w swoich urządzeniach.

 

iPhone 2018 – niezniszczalny?

 

Tego chciałoby aż 66% ankietowanych, którzy pragną, aby na nowych iPhone’ach znalazło się szkło na tyle wytrzymałe, że upadek nie spowoduje uszkodzeń. Oczywiście z każdym rokiem szkła te są coraz wytrzymalsze, ale jak widać, użytkownicy produktów od firmy Apple oczekują czegoś więcej. Może Gorilla Glass 6 spełni te oczekiwania?

Spora część pytanych, bo aż 44% pragnęłoby, aby w iPhone’ach istniała możliwość rozszerzenia pamięci urządzenia. Ale raczej jest to niewykonalne – Apple nigdy nie implementowało slotów na kartę pamięci, więc trudno spodziewać się, by przy obecnej polityce miało się to zmienić.

 

Czego jeszcze chcą ankietowani?

 

39% chcę, aby istniała możliwość bezprzewodowego słuchania muzyki i ładowania telefonu w tym samym czasie. 37% pragnie, by gniazdo minijack powróciło. Pojawiły się także głosy mówiące o potrzebie zmiany wejścia Lightning na USB-C, czy poprawie działania Face ID.

Ile z tych próśb zostanie spełnionych? Dowiemy się już 12 września w trakcie oficjalnej prezentacji!

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online