Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Chcemy notcha i wydajniejszej baterii – tego użytkownicy oczekują po tegorocznych iPhone’ach

Chcemy notcha i wydajniejszej baterii – tego użytkownicy oczekują po tegorocznych iPhone’ach

Dziennikarze z USA Today przeprowadzili badania, w których zapytali użytkowników smartfonów od firmy z Cupertino, czego najbardziej oczekują po nadchodzących iPhone’ach, które zostaną zaprezentowane już 12 września!

 

Czego oczekują użytkownicy?

 

Podstawową kwestią na której zależy aż 75% badanych jest bateria. Użytkownicy bardzo by chcieli, aby praca na niej została wydłużona, gdyż w ich odczuciu dotychczasowa długość pracy na jednym ładowaniu nie jest zadowalająca.

Na drugim biegunie jest notch – tylko 10% ankietowanych chciało, aby Apple pozbyło się tej funkcjonalności w nadchodzących iPhone’ach.

Pamiętamy przecież, że początkowo notch był wyśmiewany przez szerokie grono użytkowników, niektórych przedstawicieli branży, jak i również bezpośrednią konkurencję firmy Apple. A co najciekawsze – ta sama konkurencja, która wyśmiewała się z notcha, później sama zaimplementowała takie rozwiązanie w swoich urządzeniach.

 

iPhone 2018 – niezniszczalny?

 

Tego chciałoby aż 66% ankietowanych, którzy pragną, aby na nowych iPhone’ach znalazło się szkło na tyle wytrzymałe, że upadek nie spowoduje uszkodzeń. Oczywiście z każdym rokiem szkła te są coraz wytrzymalsze, ale jak widać, użytkownicy produktów od firmy Apple oczekują czegoś więcej. Może Gorilla Glass 6 spełni te oczekiwania?

Spora część pytanych, bo aż 44% pragnęłoby, aby w iPhone’ach istniała możliwość rozszerzenia pamięci urządzenia. Ale raczej jest to niewykonalne – Apple nigdy nie implementowało slotów na kartę pamięci, więc trudno spodziewać się, by przy obecnej polityce miało się to zmienić.

 

Czego jeszcze chcą ankietowani?

 

39% chcę, aby istniała możliwość bezprzewodowego słuchania muzyki i ładowania telefonu w tym samym czasie. 37% pragnie, by gniazdo minijack powróciło. Pojawiły się także głosy mówiące o potrzebie zmiany wejścia Lightning na USB-C, czy poprawie działania Face ID.

Ile z tych próśb zostanie spełnionych? Dowiemy się już 12 września w trakcie oficjalnej prezentacji!

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online