Cennik napraw MacBook Pro 15

Sprawdź aktualny cennik

Ceny serwisu MacBooków Pro 15 zależą przede wszystkim od rodzaju usterki, stopnia zaawansowania napraw czy konieczności wymiany komponentów na nowe. W naszym serwisie oferujemy szeroki zakres usług, które umożliwiają kompleksową naprawę laptopa. Wymieniamy klawiatury, dyski i baterie, regenerujemy układy chłodnicze, a także czyścimy po zalaniu. Oprócz tego rozbudowujemy również pamięć RAM urządzenia. Ceny napraw rozpoczynają się już od 150 zł. 

 

Kilka powodów dlaczego my…

  • Oryginalne części (na życzenie możliwość także zamienników),
  • Najdłuższa gwarancja na rynku – nawet 6 miesięcy!
  • Darmowa diagnoza przy naprawie,
  • Krótki czas naprawy,
  • Nie ingerujemy w dane Klientów ani ich nie usuwamy,
  • Wiele punktów zdawania i odbioru,
  • Darmowy kurier z ubezpieczeniem.
Cennik napraw MacBook Pro 15

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Diagnoza uszkodzonego MacBooka – na czym polega?

Jeśli Twój MacBook jest zepsuty, ale nie jesteś w stanie zweryfikować, co tak naprawdę się stało, możesz liczyć na naszą pomoc. W iClinica przeprowadzamy diagnozę MacBooka, która pozwoli ocenić, jakie uszkodzenia ma laptop i co będzie trzeba naprawić. Po takiej wstępnej diagnozie przedstawimy Ci koszty serwisu, dzięki czemu łatwiej będzie Ci zdecydować, czy chcesz powierzyć naprawę w nasze ręce. Taka wstępna wycena pozwoli Ci uniknąć dodatkowych kosztów, ponieważ nie doliczamy już do naprawy żadnej dodatkowej złotówki. Co więcej, jeśli zdecydujesz się na serwis w iClinica, diagnoza nie będzie Cię już nic kosztowała.  

 

Jakie usługi oferujemy w iClinica – ceny napraw MacBooka Pro 15

Jednym z najczęstszych problemów, z jakim zgłaszają się do nas użytkownicy MacBooków, jest zalanie komputera. W naszym serwisie wykonujemy kompleksowe czyszczenie MacBooka po zalaniu, które kosztuje 300 zł. Warto pamiętać, by z takim problemem zgłosić się do nas jak najszybciej, ponieważ każdy dzień oczekiwania wpływa na niekorzyść i może przyczynić się do większych uszkodzeń laptopa. 

Kolejną oferowaną przez nas usługą jest wymiana baterii w MacBooku Pro 15. To temat, z którym klienci przychodzą do nas równie często, ponieważ w laptopach marki Apple baterie potrafią się stosunkowo szybko zużywać. Dla nas to nie problem. Wymieniamy je w maksymalnie 4-5 dni roboczych, używając oryginalnych części, a co najważniejsze – dajemy nawet 6 miesięcy gwarancji na serwis. Koszt takiej usługi to 460 zł.

Wymiana dysku w MacBooku Pro 15 to usługa, którą wykonujemy, gdy przestrzeń dyskowa jest przepełniona i powoduje to spowolnienie działania laptopa. Warto zdecydować się na ten krok, by uniknąć obciążania dysku, ponieważ może to doprowadzić do jego poważnej awarii. W iClinica możemy szybko zająć się jego wymianą na nowy i co najważniejsze oryginalny dysk.

W iClinica zajmujemy się również wymianą klawiatury w MacBooku Pro 15. Popsute klawisze to zdecydowanie jedna z najbardziej uprzykrzających pracę przy komputerze usterek. Winą obarcza się tu niestety delikatną i wadliwą konstrukcję klawiatur w MacBookach. Jeśli zdarzyło Ci się, że klawiatura przestała reagować na przyciskanie, któryś z przycisków jest wduszony lub podświetlenie nie działa, zgłoś się do nas, a my szybko wymienimy Twoją klawiaturę. Koszt takiej naprawy to 400 zł.

W tym miejscu chcemy także wspomnieć o usłudze, jaką jest regeneracja układu chłodzenia MacBooka Pro 15. Wykonywana jest w sytuacji, kiedy komputer zaczyna mocno się przegrzewać, osiągając bardzo wysokie temperatury podczas pracy. Gdy zauważysz takie symptomy, działaj od razu, by nie doprowadzić do poważnych uszkodzeń MacBooka. 

Jeszcze jedna oferowana przez nas usługa to rozbudowa pamięci RAM MacBooka Pro 15. Kiedy ją wykonujemy? Przede wszystkim w momencie, gdy komputer zaczyna coraz wolniej działać lub zacinać się, brakuje mu pamięci czy też pamięć jest po prostu zepsuta. Zależy Ci na tym, by Twój MacBook stał się szybszy i mocniejszy? Zapraszamy do naszego serwisu.

Konsultant online