Cennik napraw MacBook Air 13

Sprawdź aktualny cennik

MacBook Air 13 to jedno z najpopularniejszych urządzeń marki Apple. Choć jest to bardzo wydajny i solidny sprzęt, jemu również zdarzają się usterki. Dobrze wiemy, że awaria laptopa dla wielu osób oznacza konieczność rozstania się ze swoim narzędziem pracy. Rozumiejąc potrzeby naszych klientów, zapewniamy ekspresowy serwis MacBooków Air 13. Jeśli chcesz oddać swojego laptopa w bezpieczne ręce profesjonalistów, serdecznie zapraszamy do jednego z naszych serwisów. Zlokalizowane są w aż pięciu miastach Polski: w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie oraz Bydgoszczy. 

 

Kilka powodów dlaczego my…

  • Oryginalne części (na życzenie możliwość także zamienników),
  • Najdłuższa gwarancja na rynku – nawet 6 miesięcy!
  • Darmowa diagnoza przy naprawie,
  • Krótki czas naprawy,
  • Nie ingerujemy w dane Klientów ani ich nie usuwamy,
  • Wiele punktów zdawania i odbioru,
  • Darmowy kurier z ubezpieczeniem.
Cennik napraw MacBook Air 13

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

 

Od diagnozy po naprawę, czyli jak działamy w iClinica

W iClinica zapewniamy kompleksowe naprawy laptopów marki Apple. Cały proces rozpoczyna się od diagnozy MacBooka, która pozwoli zlokalizować źródło problemu. Jeśli nie wiesz, co powoduje, że komputer nie chce się uruchomić, nie wykrywa baterii, nie ładuje się czy na jego ekranie nie pojawia się obraz, zgłoś się do nas. Namierzymy problem i postaramy się go jak najszybciej rozwiązać. Pamiętaj, w przypadku gdy zdecydujesz się na naprawę swojego MacBooka Air 13 w naszym serwisie, nie ponosisz już kosztów diagnozy. Naprawą Twojego urządzenia zajmie się wykwalifikowany zespół diagnostów. Dzięki nowoczesnym narzędziom jesteśmy w stanie zreperować Twojego MacBooka w maksymalnie 4-5 dni roboczych. Na naprawę udzielamy zaś od 3 do 6 miesięcy gwarancji.

 

Wymiana części w MacBook Air 13

W naszym serwisie wykonujemy szereg różnych usług w zakresie naprawy MacBooków Air 13. Usuwamy większość usterek i uszkodzeń oraz zajmujemy się wymianą kluczowych komponentów laptopów marki Apple. Nasze najpopularniejsze usługi to:

 

Wymiana klawiatury MacBook Air 13 – jeśli przyciski w klawiaturze się zacinają, klawiatura nie reaguje na przyciskanie, niektóre przyciski się zacinają lub podświetlenie nie działa, jest to odpowiedni czas, by wymienić klawiaturę w swoim laptopie. Nie jest to duży koszt, a znacząco podniesie komfort użytkowania MacBooka.

 

Wymiana dysku MacBook Air 13 – jeśli zauważysz, że Twój laptop działa coraz wolniej, jest mocno obciążony i powoli brakuje mu przestrzeni dyskowej, najlepszym rozwiązaniem jest wymiana dysku. Nie warto czekać z tym zbyt długo, gdyż może doprowadzić to nawet do jego całkowitej awarii.

 

Wymiana baterii MacBook Air 13 – bateria to jeden z najważniejszych elementów każdego laptopa. Gdy zaczyna gorzej pracować, możesz to bardzo szybko odczuć. MacBook przestaje działać tak szybko i sprawnie oraz częściej się rozładowuje, przez co traci na funkcjonalności. Wymiana baterii w MacBooku Air 13 to bardzo dobry pomysł szczególnie, gdy pracujesz często poza domem. Wydajna bateria zapewnia bowiem wysoki komfort użytkowania laptopa.

 

Regeneracja układu chłodzenia MacBook Air 13 – gdy zauważysz, że Twój laptop często mocno się przegrzewa, a wentylator pracuje bardzo głośno i towarzyszy temu spowolniona praca MacBooka, może to oznaczać, że konieczna jest regeneracja układu chłodzenia. Przegrzewające się urządzenie to duży kłopot, któremu warto jak najszybciej zaradzić, by nie spowodował on większych uszkodzeń.

 

Czyszczenie MacBooka po zalaniu – zalanie to jeden z największych problemów użytkowników laptopów, ponieważ może spowodować niemałe spustoszenie. Jeśli przydarzyło Ci się to przykre wydarzenie i na Twojego MacBooka wylała się kawa, sok czy woda, jak najszybciej oddaj go do czyszczenia. Czas odgrywa tu bowiem kluczową rolę. Być może dzięki szybkiemu czyszczeniu uda się uniknąć innych problemów ze sprzętem.

Konsultant online