iPad 2018 – wielki powrót króla tabletów

Sprawdź aktualny cennik

Do 2012 roku iPad był po prostu iPadem. Później pojawiły się serie Mini, Pro, Air, które zostały skierowane do różnych segmentów odbiorców. W 2017 roku nastąpił ponowny zwrot w kierunku minimalizmu w nazewnictwie. Tym samym ukazał się iPad piątej generacji, a rok później szósta odsłona.

O ile w przypadku smartfonów i komputerów rywalizacja jest wyrównana, bo Apple ma wielu godnych konkurentów, o tyle rynek tabletów leży u stóp giganta z Cupertino. iPad 2018 tylko to potwierdza.

iPad 2018 – wielki powrót króla tabletów

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

NAPRAWA IPAD 2018  – CENNIK

UsterkaKoszt naprawyCzas naprawyGwarancja
Wymiana zbitej szyby500 zł4 dni robocze6 miesięcy
Wymiana wyświetlacza500 zł4 dni robocze6 miesięcy
Wymiana wyświetlacza i zbitej szyby850 zł4 dni robocze6 miesięcy

Jakie tajemnice skrywa iPad 2018?

W przypadku designu Apple znowu stanęło na wysokości zadania. Bryła jest smukła, cienka i stosunkowo lekka. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że masz do czynienia z produktem rangi premium.

Tym razem twórcy pokusili się o zaimplementowanie czterordzeniowego procesora z zegarem osiągającym pułap 2,34 GHz. W przypadku pamięci operacyjnej ograniczono się do 2 GB RAM. W porównaniu do konkurencji to trochę mało, ale nie należy zapominać, że Apple opiera swój sukces przede wszystkim na świetnie zaprojektowanym systemie operacyjnym. Dzięki temu wszystkie gry i aplikacje spisują się bez zarzutów.

Kto powinien sięgnąć po iPada 2018?

Tym razem złotouści marketerzy stawiali duży nacisk na zwrócenie uwagi uczniów oraz studentów. Urządzenie było promowane jako nowoczesna pomoc edukacyjna. Takie podejście jest jak najbardziej słuszne. Korzystanie z pakietu biurowego na tablecie to sama przyjemność. Nawet nie chodzi tylko o korzystanie z edytora tekstu, ale przede wszystkim o ogromny komfort pracy przy tworzeniu prezentacji multimedialnych. Ponadto iPad stanowi świetne narzędzie do czytania obszernych publikacji i książek w wersji elektronicznej. Możesz też liczyć na jego sprawną pomoc, kiedy tylko pojawi się pilna potrzeba znalezienia rozmaitych informacji w internecie.

Nie samą nauką jednak żyje człowiek. W trakcie przerw pomiędzy zajęciami można śmiało rozerwać się przy ulubionych grach mobilnych. Duży wyświetlacz Retina to klasa sama w sobie. Odwzorowanie i nasycenie kolorów stoi na najwyższym poziomie, a rozdzielczość 1536 x 2048 pikseli jest wystarczająca do komfortowego korzystania.

Gdzie można naprawić zepsutego iPada 2018?

Przypadki chodzą po ludziach. Pech mógł dopaść również Twojego tableta. Jeżeli iPad potrzebuje specjalistycznego wsparcia, koniecznie zgłoś się do nas. Służymy pomocą przy rozbitych ekranach, które nie przetrwały zderzenia z przeszkodą. Wymiana szybki iPad 2018 zajmie nam najwyżej 4 dni robocze, a dodatkowo dostaniesz jeszcze gwarancję na wykonaną usługę obowiązującą przez kolejne 6 miesięcy. Warto jak najszybciej zadbać o uporanie się z uciążliwymi usterkami. Wymiana wyświetlacza iPad 2018 nie tylko przywróci walory estetyczne urządzenia, ale może również przyczynić się do usprawnienia niezbędnych funkcji. W końcu czasem uszkodzenia mechaniczne powodują problemy z działaniem panelu dotykowego.

Oczywiście nie ograniczamy się wyłącznie do wymiany szkła pokrywającego przedni panel. Możesz zwrócić się do nas również z innymi usterkami. W tym celu możesz zadzwonić pod nasz numer telefonu, wysłać e-mail albo odwiedzić nas w oddziale stacjonarnym. Wówczas nasz konsultant udzieli szczegółowych informacji dotyczących naprawy.

Konsultant online