Zaznacz stronę
naprawa iPad Pro 2018

iPad 2018 – wielki powrót króla tabletów

Do 2012 roku iPad był po prostu iPadem. Później pojawiły się serie Mini, Pro, Air, które zostały skierowane do różnych segmentów odbiorców. W 2017 roku nastąpił ponowny zwrot w kierunku minimalizmu w nazewnictwie. Tym samym ukazał się iPad piątej generacji, a rok później szósta odsłona.

O ile w przypadku smartfonów i komputerów rywalizacja jest wyrównana, bo Apple ma wielu godnych konkurentów, o tyle rynek tabletów leży u stóp giganta z Cupertino. iPad 2018 tylko to potwierdza.

Naprawa iPad Pro 2018 – Cennik

 

UsterkaKoszt naprawyCzas naprawyGwarancja
Wymiana wyświetlacza500 zł4 dni robocze6 miesięcy
Wymiana zbitej szyby500 zł4 dni robocze6 miesięcy
Wymiana wyświetlacza i zbitej szyby850 zł4 dni robocze6 miesięcy

Jakie tajemnice skrywa iPad 2018?

W przypadku designu Apple znowu stanęło na wysokości zadania. Bryła jest smukła, cienka i stosunkowo lekka. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że masz do czynienia z produktem rangi premium.

Tym razem twórcy pokusili się o zaimplementowanie czterordzeniowego procesora z zegarem osiągającym pułap 2,34 GHz. W przypadku pamięci operacyjnej ograniczono się do 2 GB RAM. W porównaniu do konkurencji to trochę mało, ale nie należy zapominać, że Apple opiera swój sukces przede wszystkim na świetnie zaprojektowanym systemie operacyjnym. Dzięki temu wszystkie gry i aplikacje spisują się bez zarzutów.

Kto powinien sięgnąć po iPada 2018?

Tym razem złotouści marketerzy stawiali duży nacisk na zwrócenie uwagi uczniów oraz studentów. Urządzenie było promowane jako nowoczesna pomoc edukacyjna. Takie podejście jest jak najbardziej słuszne. Korzystanie z pakietu biurowego na tablecie to sama przyjemność. Nawet nie chodzi tylko o korzystanie z edytora tekstu, ale przede wszystkim o ogromny komfort pracy przy tworzeniu prezentacji multimedialnych. Ponadto iPad stanowi świetne narzędzie do czytania obszernych publikacji i książek w wersji elektronicznej. Możesz też liczyć na jego sprawną pomoc, kiedy tylko pojawi się pilna potrzeba znalezienia rozmaitych informacji w internecie.

Nie samą nauką jednak żyje człowiek. W trakcie przerw pomiędzy zajęciami można śmiało rozerwać się przy ulubionych grach mobilnych. Duży wyświetlacz Retina to klasa sama w sobie. Odwzorowanie i nasycenie kolorów stoi na najwyższym poziomie, a rozdzielczość 1536 x 2048 pikseli jest wystarczająca do komfortowego korzystania.

Gdzie można naprawić zepsutego iPada 2018?

Przypadki chodzą po ludziach. Pech mógł dopaść również Twojego tableta. Jeżeli iPad potrzebuje specjalistycznego wsparcia, koniecznie zgłoś się do nas. Służymy pomocą przy rozbitych ekranach, które nie przetrwały zderzenia z przeszkodą. Wymiana szybki iPad 2018 zajmie nam najwyżej 4 dni robocze, a dodatkowo dostaniesz jeszcze gwarancję na wykonaną usługę obowiązującą przez kolejne 6 miesięcy. Warto jak najszybciej zadbać o uporanie się z uciążliwymi usterkami. Wymiana wyświetlacza iPad 2018 nie tylko przywróci walory estetyczne urządzenia, ale może również przyczynić się do usprawnienia niezbędnych funkcji. W końcu czasem uszkodzenia mechaniczne powodują problemy z działaniem panelu dotykowego.

Oczywiście nie ograniczamy się wyłącznie do wymiany szkła pokrywającego przedni panel. Możesz zwrócić się do nas również z innymi usterkami. W tym celu możesz zadzwonić pod nasz numer telefonu, wysłać e-mail albo odwiedzić nas w oddziale stacjonarnym. Wówczas nasz konsultant udzieli szczegółowych informacji dotyczących naprawy.

Czy montowane części są oryginalne?

Naprawy wykonujemy głównie na oryginalnych podzespołach. Oczywiście istnieją wyjątki, jeśli dana część nie jest dostępna w oryginale, to proponujemy wykonanie usługi na zamienniku (starsze modele iPhone’ów oraz obudowy).

Każda usługa na stronie jest opisana i jest uwzględnione, czy jest to oryginał, czy zamiennik. Taką informację można uzyskać podczas każdej próby kontaktu z nami (telefonicznie, mailowo, na czacie, osobiście).

Ponadto, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do naprawy w Polsce.

Czy kontakty/dane zapisane w telefonie zostaną skasowane?
Podczas napraw uszkodzeń mechanicznych dane nigdy nie są zerowane.

Zalecamy jednak wykonać kopię zapasową, ponieważ serwis nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych z telefonu, ani dalszych strat, które w wyniku tego mogą nastąpić.

Jak mogę dostarczyć urządzenie do serwisu?
Urządzenia do naprawy przyjmujemy w naszych punktach stacjonarnych. Kliknij, aby zobaczyć adresy.

Jeżeli nie są Państwo z okolic Poznania, Wrocławia lub Krakowa, to zapraszamy do skorzystania z formularza wysyłkowego z opcją darmowej wysyłki i dostawy door-to-door. Cena pozostaje taka sama.

Czy można dostarczyć urządzenie "w częściach"?
Podejmujemy się naprawy urządzeń dostarczonych w częściach do naszego serwisu.

Czas takich napraw jest wydłużony ze względu na dokładnie przetestowanie urządzenia, aby zapobiec wszelkim niedogodnościom.

Mogą wystąpić dodatkowe dopłaty, lecz zawsze informujemy o tym wcześniej.

Jak długo trwa naprawa urządzenia?
Drobne naprawy dokonywane są od ręki w przeciągu 30 minut – 1 godziny. Ponad 98% napraw dokonywanych w naszym serwisie realizowane jest w ciągu 24h.

W przypadku opóźnienia zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie o takiej sytuacji.

Zapraszamy także do sprawdzania statusu zleceń online na naszej stronie.

Czy dostanę gwarancję na wykonaną naprawę?
Na wszystkie części oraz usługi udzielamy 3-6 miesięcy gwarancji.