Kilka słów o… iPad Pro 10,5

Sprawdź aktualny cennik

iPad Pro 10,5″ to następca, a zarazem dość mocny konkurent modelu Pro 9,7″.

Na szczególną uwagę zasługuje wyświetlacz z technologią ProMotion, który aktywnie dostosowuje prędkość odświeżania obrazu w zakresie aż do 120 Hz! Oznacza to, że gry i filmy są niesamowicie płynne, a podczas statycznych zadań iPad potrafi oszczędzać sporo energii!

Kilka słów o… iPad Pro 10,5

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

NAPRAWA IPAD 10,5  – CENNIK

UsterkaKoszt naprawyCzas naprawyGwarancja
Wymiana wyświetlacza i zbitej szyby1000 zł4 dni robocze6 miesięcy

 

Naprawa iPad Pro 10,5

iClinica to serwis urządzeń Apple, w którym wykonujemy naprawy nie tylko iPhone’ów czy MacBooków, ale również iPadów, w tym również iPadów Pro 10,5. Obejmują one m.in. wymianę wyświetlacza, jak i zbitej szybki. To właśnie z powodu tych usterek najczęściej trafiają one do naszego serwisu. Jeśli więc zdarzy Ci się, że Twój tablet marki Apple spadnie z wysokości i doprowadzi to do uszkodzenia jego ekranu, zapraszamy do kontaktu z iClinica. Nasi specjaliści wykonają kompleksowy serwis, obejmujący profesjonalną diagnozę sprzętu. Serwisy iClinica zlokalizowane są w pięciu dużych miastach w Polsce. Znajdziesz nas w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie oraz Bydgoszczy.  

Wymiana wyświetlacza i zbitej szybki – iPad Pro 10,5

Zbita szybka to jeden z najczęstszych problemów użytkowników iPadów. Urządzenia te mają bowiem stosunkowo cienkie i kruche ekrany, które dosyć łatwo uszkodzić. Wystarczy niegroźne uderzenie czy upadek z niewielkiej wysokości, by nowy iPad zyskał niechciane zarysowania czy poważne pęknięcia. Warto mieć na uwadze fakt, że naprawa takich usterek to nie tylko kwestia estetyki, ale i prawidłowego działania urządzenia w przyszłości. Jeśli nie chcesz, by wpłynęło to na jego pracę, lepiej od razu zadbaj o wymianę zbitej szybki.

Wysyłkowy serwis iPad Pro 10,5

Czy wiesz, że możesz skorzystać także z opcji serwisu iPada Pro 10,5 bez wychodzenia z domu? To ogromne ułatwienie dla wszystkich, którzy nie mają w pobliżu naszego serwisu lub po prostu brak im czasu, by oddać urządzenie do naprawy. Oferowane przez nas rozwiązanie jest naprawdę proste. Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie internetowej iClinica, a system wygeneruje specjalne zlecenie dla Ciebie. Zapakuj iPada, wydrukuj list przewozowy i zamów darmowego kuriera na konkretny dzień oraz godzinę. Kiedy urządzenie trafi w nasze ręce, od razu przeprowadzamy diagnozę i kontaktujemy się z Tobą. Ustalamy też warunki i przystępujemy do naprawy. Sprawnego iPada odsyłamy do Ciebie, a za naprawę płacisz kurierowi gotówką. Pełen cennik napraw iPadów Pro 10,5 możesz sprawdzić na naszej stronie. To wszystko! Proste, prawda? 

Gwarancja na naprawę iPada Pro 10,5

Nasz serwis jako jeden z niewielu w kraju zapewnia najdłuższą gwarancję na rynku, która wynosi od 3 do 6 miesięcy. Jest ona niejednokrotnie nawet dwa razy dłuższa niż w większości autoryzowanych serwisów, co sprawia, że wielu użytkowników urządzeń marki Apple chętnie korzysta z naszych usług. Gwarancja obowiązuje na wszystkie wykonywane przez nas usługi, także wymianę wyświetlacza i zbitej szybki w iPadach Pro 10,5. Co więcej, od początku naszej działalności możemy zapewnić naszych klientów o najwyższej jakości wykonywanych usług. To wszystko dzięki naszym specjalistom, którzy od lat zajmują się naprawą urządzeń Apple. Ponadto w serwisie iClinica pracujemy na najnowocześniejszych narzędziach i sprzętach, dzięki czemu możemy zapewnić szybką i sprawną naprawę zarówno iPadów, jak i iPhone’ów czy MacBooków. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów dotyczących naprawy tych urządzeń, zachęcamy do zapoznania się z cennikiem napraw.

Konsultant online