Zaznacz stronę
naprawa iPad Mini 4 cennik

iPad Mini 4 – ostatni przedstawiciel rodziny małych tabletów

Czwarta odsłona iPada Mini miała wysoko zawieszoną poprzeczkę. W końcu jej poprzednik został wyposażony w Touch ID, czytnik linii papilarnych oraz potężny procesor. „Czwórka” musiała pójść za ciosem, aby spełnić oczekiwania konsumentów. Twórcy przez rok dopieszczali urządzenie, aby jesienią 2015 roku ostatecznie zaprezentować efekty swojej pracy.

Jakie nowości wprowadzał iPad Mini 4?

Wraz z czwartą odsłoną pojawiła się pierwsza znacząca modernizacja designu w serii Mini. Nowy tablet był wyższy i szerszy od swoich starszych braci. Cała konstrukcja była jednak cieńsza, a zarazem nieco lżejsza. Niestety zmiany w rozmiarze nie szły w parze z powiększeniem wyświetlacza, który nadal miał przekątną 7,9 cala i pracował na rozdzielczości 1536 x 2048 pikseli.

Twórcy zadbali również o usprawnienie dotychczasowych podzespołów. Wedle relacji, nowy procesor miał być 1,5 razy szybszy od poprzednika. Na poprawę wyników wydajności znacząco wpłynęło też zwiększenie ilości pamięci operacyjnej. iPad Mini 4 miał do dyspozycji 2 GB RAM, więc znacznie sprawniej radził sobie z obsługą mniej lub bardziej wymagających aplikacji. Poza tym zaimplementowano nowy aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 megapikseli.

Do 2015 roku amerykańska firma prężnie rozwijała serię mini. Kolejne wydania pojawiały się na rynku co roku. Wraz z premierą iPada Mini 4 linia została tymczasowo zawieszona. Fani musieli uzbroić się w cierpliwość. Na kolejne wydanie przyszło im poczekać aż do 2019 roku. 

W jakich warunkach sprawdzi się iPad Mini 4?

Przede wszystkim tablet stanowi świetny wybór dla osób, którym los planety nie jest obojętny. Apple położyło duży nacisk na zaprojektowanie urządzenia zgodnego z najwyższymi standardami ekologii. Tym samym nowy tablet nie zawierał już rtęci, arsenu, berylu, a także innych materiałów, który mają negatywny wpływ na środowisko naturalne. Ponadto aluminiowa obudowa została stworzona z myślą o ewentualnym recyklingu.

iPad Mini 4 stanowi urządzenie mobilne z prawdziwego zdarzenia. Jest on mniejszy niż klasyczne tablety, dzięki czemu staje się bardzo poręczny. Urządzenie doskonale nadaje się do osób, które żyją na wysokich obrotach i wiele czasu spędzają poza domem. W każdej chwili mogą one sięgnąć do torby, wyjąć iPada i sprawdzić informacje w internecie, zanotować ważną wiadomość albo opracować koncepcję projektu. Poza tym opisywany tablet będzie świetnym wyborem dla osób, które zamierzają spędzać czas przy filmach i grach mobilnych. Duży ekran o wysokiej rozdzielczości zagwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie.

Gdzie można naprawić uszkodzonego iPada Mini 4?

Czasem po prostu nie da się uniknąć przypadków losowych, w których tablet wyślizgnie się z dłoni i upadnie na ziemię. Taki incydent zazwyczaj kończy się pękniętym ekranem. Wówczas nie ma innej rady niż wymiana szybki iPad Mini 4. Tylko takie rozwiązanie umożliwia przywrócenie walorów estetycznych i pełnej funkcjonalności. Na szczęście wymiana wyświetlacza iPad Mini 4 wcale nie musi być skomplikowanym przedsięwzięciem. Wystarczy zgłosić się do jednego z oddziałów serwisu iPad, iClinica. Uszkodzone urządzenie można też dostarczyć pocztą. Wykwalifikowani specjaliści zaopiekują się Twoim iPadem, który maksymalnie po upływie 4 dni będzie jak nowy.

Czy montowane części są oryginalne?

Naprawy wykonujemy głównie na oryginalnych podzespołach. Oczywiście istnieją wyjątki, jeśli dana część nie jest dostępna w oryginale, to proponujemy wykonanie usługi na zamienniku (starsze modele iPhone’ów oraz obudowy).

Każda usługa na stronie jest opisana i jest uwzględnione, czy jest to oryginał, czy zamiennik. Taką informację można uzyskać podczas każdej próby kontaktu z nami (telefonicznie, mailowo, na czacie, osobiście).

Ponadto, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do naprawy w Polsce.

Czy kontakty/dane zapisane w telefonie zostaną skasowane?
Podczas napraw uszkodzeń mechanicznych dane nigdy nie są zerowane.

Zalecamy jednak wykonać kopię zapasową, ponieważ serwis nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych z telefonu, ani dalszych strat, które w wyniku tego mogą nastąpić.

Jak mogę dostarczyć urządzenie do serwisu?
Urządzenia do naprawy przyjmujemy w naszych punktach stacjonarnych. Kliknij, aby zobaczyć adresy.

Jeżeli nie są Państwo z okolic Poznania, Wrocławia lub Krakowa, to zapraszamy do skorzystania z formularza wysyłkowego z opcją darmowej wysyłki i dostawy door-to-door. Cena pozostaje taka sama.

Czy można dostarczyć urządzenie "w częściach"?
Podejmujemy się naprawy urządzeń dostarczonych w częściach do naszego serwisu.

Czas takich napraw jest wydłużony ze względu na dokładnie przetestowanie urządzenia, aby zapobiec wszelkim niedogodnościom.

Mogą wystąpić dodatkowe dopłaty, lecz zawsze informujemy o tym wcześniej.

Jak długo trwa naprawa urządzenia?
Drobne naprawy dokonywane są od ręki w przeciągu 30 minut – 1 godziny. Ponad 98% napraw dokonywanych w naszym serwisie realizowane jest w ciągu 24h.

W przypadku opóźnienia zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie o takiej sytuacji.

Zapraszamy także do sprawdzania statusu zleceń online na naszej stronie.

Czy dostanę gwarancję na wykonaną naprawę?
Na wszystkie części oraz usługi udzielamy 3-6 miesięcy gwarancji.