iPad Mini 4 – ostatni przedstawiciel rodziny małych tabletów

Sprawdź aktualny cennik

Czwarta odsłona iPada Mini miała wysoko zawieszoną poprzeczkę. W końcu jej poprzednik został wyposażony w Touch ID, czytnik linii papilarnych oraz potężny procesor. „Czwórka” musiała pójść za ciosem, aby spełnić oczekiwania konsumentów. Twórcy przez rok dopieszczali urządzenie, aby jesienią 2015 roku ostatecznie zaprezentować efekty swojej pracy.

iPad Mini 4 – ostatni przedstawiciel rodziny małych tabletów

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Inne naprawy

iPad Mini 4

Masz jakieś pytania?

Jeśli nie znalazłeś usługi zadzwoń do nas lub napisz. A napewno nie zostawimy się samego z problemem.

icon down

+48 666 666 317 biuro@iclinica.pl

Jakie nowości wprowadzał iPad Mini 4?

Wraz z czwartą odsłoną pojawiła się pierwsza znacząca modernizacja designu w serii Mini. Nowy tablet był wyższy i szerszy od swoich starszych braci. Cała konstrukcja była jednak cieńsza, a zarazem nieco lżejsza. Niestety zmiany w rozmiarze nie szły w parze z powiększeniem wyświetlacza, który nadal miał przekątną 7,9 cala i pracował na rozdzielczości 1536 x 2048 pikseli.

Twórcy zadbali również o usprawnienie dotychczasowych podzespołów. Wedle relacji, nowy procesor miał być 1,5 razy szybszy od poprzednika. Na poprawę wyników wydajności znacząco wpłynęło też zwiększenie ilości pamięci operacyjnej. iPad Mini 4 miał do dyspozycji 2 GB RAM, więc znacznie sprawniej radził sobie z obsługą mniej lub bardziej wymagających aplikacji. Poza tym zaimplementowano nowy aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 megapikseli.

Do 2015 roku amerykańska firma prężnie rozwijała serię mini. Kolejne wydania pojawiały się na rynku co roku. Wraz z premierą iPada Mini 4 linia została tymczasowo zawieszona. Fani musieli uzbroić się w cierpliwość. Na kolejne wydanie przyszło im poczekać aż do 2019 roku.

W jakich warunkach sprawdzi się iPad Mini 4?

Przede wszystkim tablet stanowi świetny wybór dla osób, którym los planety nie jest obojętny. Apple położyło duży nacisk na zaprojektowanie urządzenia zgodnego z najwyższymi standardami ekologii. Tym samym nowy tablet nie zawierał już rtęci, arsenu, berylu, a także innych materiałów, który mają negatywny wpływ na środowisko naturalne. Ponadto aluminiowa obudowa została stworzona z myślą o ewentualnym recyklingu.

iPad Mini 4 stanowi urządzenie mobilne z prawdziwego zdarzenia. Jest on mniejszy niż klasyczne tablety, dzięki czemu staje się bardzo poręczny. Urządzenie doskonale nadaje się do osób, które żyją na wysokich obrotach i wiele czasu spędzają poza domem. W każdej chwili mogą one sięgnąć do torby, wyjąć iPada i sprawdzić informacje w internecie, zanotować ważną wiadomość albo opracować koncepcję projektu. Poza tym opisywany tablet będzie świetnym wyborem dla osób, które zamierzają spędzać czas przy filmach i grach mobilnych. Duży ekran o wysokiej rozdzielczości zagwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie.

Gdzie można naprawić uszkodzonego iPada Mini 4?

Czasem po prostu nie da się uniknąć przypadków losowych, w których tablet wyślizgnie się z dłoni i upadnie na ziemię. Taki incydent zazwyczaj kończy się pękniętym ekranem. Wówczas nie ma innej rady niż wymiana szybki iPad Mini 4. Tylko takie rozwiązanie umożliwia przywrócenie walorów estetycznych i pełnej funkcjonalności. Na szczęście wymiana wyświetlacza iPad Mini 4 wcale nie musi być skomplikowanym przedsięwzięciem. Wystarczy zgłosić się do jednego z oddziałów serwisu iPad, iClinica. Uszkodzone urządzenie można też dostarczyć pocztą. Wykwalifikowani specjaliści zaopiekują się Twoim iPadem, który maksymalnie po upływie 4 dni będzie jak nowy.

Konsultant online