Kilka słów o… iPad Mini 1 / 2 / 3

Dla użytkowników, którzy nie mogli przekonać się do blisko 10-calowych wyświetlaczy Apple stworzyło pomniejszoną wersję swojego tabletu – iPad mini wyposażony w ekran o przekątnej 7,9 cala.

Urządzenie było mniejsze, smuklejsze i bardziej poręczne, oczywiście kosztem rozdzielczości ekranu. Mimo tego sprzęt ten okazał się sporym sukcesem.

12 listopada 2013 roku zadebiutowała druga wersja małego tabletu od firmy z Cupertino – Apple mini 2, które w porównaniu z poprzednikiem wyposażony został w wyświetlacz Retina, który poprawił zdecydowanie rozdzielczość urządzenia. Trzecia generacja pojawiła się jesienią 2014 roku – iPad mini 3 zadebiutował 16 października i cechował się przede wszystkim czytnikiem linii papilarnych, czyli Touch ID. Był także wydajniejsze od swojego poprzednika.

Czy montowane części są oryginalne?

Tak, naprawa dokonywana jest tylko i wyłącznie na oryginalnych podzespołach. Ponadto, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do naprawy w Polsce.

Urządzenie przed oddaniem jest testowane, starając się uzyskać stan sprzed uszkodzenia.

Czy kontakty/dane zapisane w telefonie zostaną skasowane?

Podczas napraw uszkodzeń mechanicznych dane nigdy nie są zerowane.

Zalecamy jednak wykonać kopię zapasową, ponieważ serwis nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych z telefonu, ani dalszych strat, które w wyniku tego mogą nastąpić.

Jak mogę dostarczyć urządzenie do serwisu?

Urządzenia do naprawy przyjmujemy w naszych punktach stacjonarnych. Kliknij, aby zobaczyć adresy.

Jeżeli nie są Państwo z okolic Poznania, Wrocławia lub Krakowa, to zapraszamy do skorzystania z formularza wysyłkowego z opcją darmowej wysyłki i dostawy door-to-door. Cena pozostaje taka sama.

Czy można dostarczyć urządzenie "w częściach"?

Podejmujemy się naprawy urządzeń dostarczonych w częściach do naszego serwisu.

Czas takich napraw jest wydłużony ze względu na dokładnie przetestowanie urządzenia, aby zapobiec wszelkim niedogodnościom.

Mogą wystąpić dodatkowe dopłaty, lecz zawsze informujemy o tym wcześniej.

Jak długo trwa naprawa urządzenia?

Drobne naprawy dokonywane są od ręki w przeciągu 30 minut – 1 godziny. Ponad 98% napraw dokonywanych w naszym serwisie realizowane jest w ciągu 24h.

W przypadku opóźnienia zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie o takiej sytuacji.

Zapraszamy także do sprawdzania statusu zleceń online na naszej stronie.

Czy dostanę gwarancję na wykonaną naprawę?

Na wszystkie części oraz usługi udzielamy 3-6 miesięcy gwarancji.