iPad Mini 1 / 2 / 3 – małe urządzenie, wielkie możliwości

Sprawdź aktualny cennik

Segment tabletów w portfolio Apple przypomina dziki zachód. Pewne modele pojawiają się, zdobywają dużą popularność, aby nagle zniknąć ze sceny na kilka lat. Tak było w przypadku pierwszych generacji klasycznego iPada, który po czterech udanych wydaniach musiał długo poczekać na kolejną kontynuację. Ich następcą był iPad Mini, czyli propozycja dla zwolenników mniejszych urządzeń.

iPad Mini 1 / 2 / 3 – małe urządzenie, wielkie możliwości

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Czym charakteryzuje się iPad Mini?

Tablet mają służyć do komfortowego wykonywania czynności, do których smartfony i urządzenia stacjonarne nie zawsze są najlepszym wyborem. Innymi słowy, stanowią one kompromis pomiędzy innymi segmentami produktów. Okazało się jednak, że blisko 10 calowy klasyczny iPad mógł być nieco zbyt duży, aby użytkownicy mogli z niego wygodnie korzystać. Projektanci Apple szybko wyszli naprzeciw potrzebom rynku. Jeszcze w 2012 roku ukazała się pierwsza generacja iPada Mini.

Debiutant spotkał się z ciepłym przyjęciem użytkowników. Co więcej, otrzymał też sporo pochwał od redaktorów renomowanych serwisów poświęconych nowoczesnym technologiom. Wśród jego atutów wskazywano mniejszy rozmiar, smukłą bryłę oraz poręczną konstrukcję. Zmniejszone gabaryty sprawiły, że tablet po prostu lepiej leżał w dłoni i był bardziej mobilny od swoich poprzedników. Z powodzeniem mógł być przechowywany w torbie i tym samym towarzyszyć użytkownikowi w trakcie wielu codziennych czynności.

Oczywiście ceną za wszystkie wymienione atuty było zmniejszenie rozdzielczości wyświetlacza wynoszącej 1024 x 768 pikseli i przekątnej mierzącej niespełna 8 cali. Klienci nie mieli nic przeciwko takim ustępstwom i po raz kolejny napędzili napędzili imponujące wyniki sprzedaży.

Rodzina szybko się powiększa

Sukces pierwszej generacji iPada sprawił, że twórcy intensywnie pracowali nad ulepszeniem urządzenia, aby jak najszybciej zaprezentować światu kolejną wersję. W 2013 roku światło dzienne ujrzała druga odsłona, w której nie było już śladu po największych mankamentach swojego poprzednika. Projektanci wzięli sobie do serca wszelkie gorzkie słowa i tym razem wyposażyli tablet w nowoczesny wyświetlacz Retina. W efekcie rozdzielczość była dwukrotnie wyższa przy identycznej wielkości wyświetlacza. Rok później odbyła się premiera trzeciego wydania. Okazało się, że inżynierowie nie próżnowali przez ostatnie miesiące. Urządzenie zostało wyposażone w czytnik linii papilarnych, technologię Touch ID, a także jeszcze potężniejsze podzespoły, które gwarantowały doskonałe rezultaty w testach wydajności.

Jak naprawić uszkodzonego iPada?

Nawet najbardziej uważnym osobom zdarzają się chwile dekocentracji, w których może dojść do niefortunnego wypadku z tabletem w roli głównej. Zderzenie z podłożem zazwyczaj sprawia, że ekran pozostaje w strzępach. Wówczas jedyną radą jest wymiana szybki iPad Mini 1. Taką usługę można wykonać w jednym z oddziałów serwisu iClinica. Wymiana wyświetlacza iPad Mini 1 zajmuje maksymalnie 4 dni robocze.

Oczywiście oferujemy też wsparcie z wymianą wyświetlacza iPad Mini 2. Uporamy się z tym zadaniem równie szybko. Warto też pamiętać, że do każdej realizacji dołączamy kilkumiesięczną gwarancję. W ten sposób zyskujesz pewność, że wymiana wyświetlacza iPad Mini 2 została wykonana z zachowaniem najwyższych standardów profesjonalizmu.

W razie uszkodzenia tabletu nie warto zwlekać z podjęciem decyzji. Wymiana wyświetlacza iPad Mini 3 to jedyny sposób, aby uszkodzone urządzenie dostało drugie życie. W końcu nie zawsze chodzi tylko o względy estetyczne, a usterka może też zaburzać pracę panelu dotykowego. W związku z tym już dziś zgłoś się do nas z wymianą szybki iPad Mini 3.

Konsultant online