iPad Air – powiew świeżości w katalogu tabletów

Sprawdź aktualny cennik

W listopadzie 2013 roku klasyczny tablet zmienił swoje oblicze. Spadkobierca czterech poprzednich generacji zadebiutował na rynku jako iPad Air. Modyfikacja nazwy okazała się strzałem w dziesiątkę. Nowy przydomek bardzo trafnie odzwierciedlał atuty urządzenia. Wprawdzie tablet został wyposażony w duży wyświetlacz o przekątnej mierzącej niespełna 10 cali, lecz stał się znacznie lżejszy od swoich poprzedników. Ten atut zawdzięczał swojej smukłej konstrukcji, która nie tylko była wygodna w obsłudze i pewnie leżała w dłoni, ale również prezentowała się bardziej elegancko. Twórcy ochoczo chwalili się, że udało im się stworzyć najlżejszy pełnowymiarowy tablet na świecie.

iPad Air – powiew świeżości w katalogu tabletów

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

NAPRAWA IPAD AIR  – CENNIK

UsterkaKoszt naprawyCzas naprawyGwarancja
Wymiana zbitej szyby400 zł4 dni robocze6 miesięcy
Wymiana wyświetlacza450 zł4 dni robocze6 miesięcy
Wymiana wyświetlacza i zbitej szyby700 zł4 dni robocze6 miesięcy

Co ma do zaoferowania iPad Air?

Walory estetyczne oraz poręczna i lekka konstrukcja to początek długiej listy zalet, które skupiał w sobie nowy tablet z nadgryzionym jabłkiem. Urządzenie zostało wyposażone w nowoczesny wyświetlacz Retina, podobnie jak niemal równolegle wydawane modele z serii Mini. Tym samym rozdzielczość mogła zostać podniesiona do poziomu 2048 x 1536 pikseli.

Ponadto projektanci solidnie napracowali się, aby znacząco podnieść możliwości wykorzystanego ogniwa. Dzięki ich zaangażowaniu ogniwo może wytrzymać nawet 10 godzin przy maksymalnym naładowaniu. W tej sytuacji można już śmiało mówić o urządzeniu mobilnym w pełnej krasie. Nie musisz już obawiać się niemiłej niespodzianki podczas przebywania poza domem, gdzie masz ograniczone możliwości powtórnego naładowania urządzenia. iPad Air może z powodzeniem towarzyszyć Ci w trakcie wykonywania wszystkich codziennych obowiązków.

Twórcy położyli też duży nacisk na usprawnienie podzespołów umieszczonych w tablecie. W ten sposób udało się zaimplementować 64-bitową architekturę, która wedle zapewnień ma dorównywać nawet ówczesnym komputerom. W połączeniu z ulepszonym procesorem graficznym udało się znacznie przewyższyć poprzednią generację iPada. Producent wspominał nawet o dwukrotnie większej mocy obliczeniowej.

Dla kogo nadaje się iPad Air?

Tytułowy tablet stanowi odpowiedź na oczekiwania miłośników kina oraz zapalonych graczy. Można oddać się ulubionym rozrywkom bez konieczności włączania komputera, który przecież posiada pewne ograniczenia z zakresu mobilności. Ponadto iPad Air doskonale sprawdzi się podczas buszowania w przeglądarce internetowej i mediach społecznościowych. Duży wyświetlacz bez wątpienia spełni też oczekiwania użytkowników pochłaniających książki w formie elektronicznej. Warto też wspomnieć o grafikach oraz innych przedstawicielach branży kreatywnej, którzy mogą wykorzystać tablet do projektowania rozmaitych kreacji.

Naprawa uszkodzonego tabletu

Producent zadbał o to, by iPad Air był poręczny i pewnie leżał w dłoni. Żaden projekt nie zapewnia jednak stuprocentowego zabezpieczenia przed wypadkami losowymi. Czasem wystarczy chwila dekocentracji, aby tablet wyślizgnął się z ręki. Zderzenie z podłożem zazwyczaj skutkuje rozbitym ekranem. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wymiana szybki iPad Air. Serwis iClinica prowadzi przyjmuje uszkodzone urządzenia zarówno stacjonarnie, jak i drogą wysyłkową. Wymiana wyświetlacza iPad Air zajmie maksymalnie 4 dni, a wykonana usługa zostanie przypieczętowana 6-miesięczną gwarancją.

Konsultant online