iPad Air 2 – wszystko co najlepsze w poprzednich odsłonach w odświeżonej formie

Sprawdź aktualny cennik

Tytułowy model reprezentował szóstą generację tabletów produkowanych przez Apple. Jego poprzednicy zdołali zaskarbić sobie przychylność konsumentów. Kolejne urządzenia zbierały głównie bardzo pochlebne recenzje, a wyniki sprzedaży zdawały się odzwierciedlać pozytywne nastroje w branży. W takiej sytuacji twórcy mieli przed sobą nie lada wyzwanie. Musieli oni po prostu nie zmarnować kredytu zaufania, który udało się zbudować do tej pory. Jak im to wyszło?

iPad Air 2 – wszystko co najlepsze w poprzednich odsłonach w odświeżonej formie

Potrzebujesz naprawy w salonie, lub zamówić kuriera?

Zapytaj o szczegóły naprawy Zamów darmowego kuriera

Wolisz odwiedzić nas osobiście w jednym z oddziałów stacjonarnych? Czekamy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Inne naprawy

iPad Air 2

Masz jakieś pytania?

Jeśli nie znalazłeś usługi zadzwoń do nas lub napisz. A napewno nie zostawimy się samego z problemem.

icon down

+48 666 666 317 biuro@iclinica.pl

Co nowego wprowadził iPad Air 2?

Już na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że nowy tablet stanowi nowoczesny produkt premium. Odpowiadają za to znaczące zmiany, które odróżniają drugą odsłonę od swojego poprzednika. Przede wszystkim urządzenie jest mniejsze i lżejsze. W efekcie bez problemu można je komfortowo trzymać w jednej dłoni.

Ogromną zaletą okazało się wprowadzenie technologii Touch ID, która wcześniej już przypadła do gustu milionom użytkowników iPhone’ów. Weryfikacja na podstawie linii papilarnych jest wygodna i działa błyskawicznie. Tuż nad kultowym przyciskiem „Home” znajduje się wyświetlacz o przekątnej 9,7 cala. Rozdzielczość wynosi 1536 x 2048 pikseli.

Twórcy zrobili też niespodziankę miłośnikom fotografii mobilnej. Tylna kamera pracuje na rozdzielczości wynoszącej 8 megapikseli, a ponadto bardzo dobrze radzi sobie z nagrywaniem filmów w jakości Full HD. Do dyspozycji użytkowników oddano też dodatkowy aparat 1,2 megapiksela. Obecnie takie parametry nie wyglądają zbyt imponująco, ale w chwili premiery żaden tablet nie mógł równać się ze zdjęciami wykonywanymi przez iPada Air 2.

Oczywiście nowy tablet niesie za sobą też zmiany w osiągach podzespołów. Tym razem projektanci zaimplementowali 2 GB pamięci operacyjnej oraz nowoczesny 3 rdzeniowy procesor z taktowaniem na poziomie 1,5 GHz. Dopełnieniem całości jest świetnie zoptymalizowany system. Pod względem wydajności iPad Air 2 był absolutnym liderem w swojej kategorii.

Jak przywrócić sprawność zepsutemu iPadowi?

Możesz być szczęśliwym posiadaczem iPada Air 2, ale Twój tablet wcale nie musiał mieć równie dużo szczęścia co Ty. Jeżeli „pacjent” przeżył zderzenie z podłogą albo ucierpiał w innych okolicznościach, powinien jak najszybciej trafić do serwisu iPad. Tylko w ten sposób może sprawnie odzyskać pełnię swoich możliwości. Jedną z najpowszechniejszych usterek jest rozbite szkło na przednim panelu. Wymiana szybki iPad Air 2 stanowi jedyne rozwiązanie gwarantujące przywrócenie walorów estetycznych oraz wszystkich funkcji, które mogły szwankować po wypadku. Wymiana wyświetlacza iPad Air 2 zajmie nam maksymalnie 4 dni, a Ty dostaniesz 6-miesięczną gwarancję na wykonaną usługę.

W jaki sposób możesz przekazać nam uszkodzone urządzenie?

Do wyboru masz dwie opcje. Możesz odwiedzić nas w jednym z punktów stacjonarnych. Aktualnie urzędujemy w Poznaniu, Bydgoszczy, Wrocławiu, Krakowie oraz Warszawie. Jeśli jednak masz nie po drodze albo nie chcesz się fatygować to możesz przesłać nam urządzenie za pomocą formularza naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem. Po udanej operacji odeślemy naprawiony tablet we wskazane miejsce.

Konsultant online