Zaznacz stronę
naprawa iPad Air 2 cennik

iPad Air 2 – wszystko co najlepsze w poprzednich odsłonach w odświeżonej formie

Tytułowy model reprezentował szóstą generację tabletów produkowanych przez Apple. Jego poprzednicy zdołali zaskarbić sobie przychylność konsumentów. Kolejne urządzenia zbierały głównie bardzo pochlebne recenzje, a wyniki sprzedaży zdawały się odzwierciedlać pozytywne nastroje w branży. W takiej sytuacji twórcy mieli przed sobą nie lada wyzwanie. Musieli oni po prostu nie zmarnować kredytu zaufania, który udało się zbudować do tej pory. Jak im to wyszło?

Co nowego wprowadził iPad Air 2?

Już na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że nowy tablet stanowi nowoczesny produkt premium. Odpowiadają za to znaczące zmiany, które odróżniają drugą odsłonę od swojego poprzednika. Przede wszystkim urządzenie jest mniejsze i lżejsze. W efekcie bez problemu można je komfortowo trzymać w jednej dłoni.

Ogromną zaletą okazało się wprowadzenie technologii Touch ID, która wcześniej już przypadła do gustu milionom użytkowników iPhone’ów. Weryfikacja na podstawie linii papilarnych jest wygodna i działa błyskawicznie. Tuż nad kultowym przyciskiem „Home” znajduje się wyświetlacz o przekątnej 9,7 cala. Rozdzielczość wynosi 1536 x 2048 pikseli.  

Twórcy zrobili też niespodziankę miłośnikom fotografii mobilnej. Tylna kamera pracuje na rozdzielczości wynoszącej 8 megapikseli, a ponadto bardzo dobrze radzi sobie z nagrywaniem filmów w jakości Full HD. Do dyspozycji użytkowników oddano też dodatkowy aparat 1,2 megapiksela. Obecnie takie parametry nie wyglądają zbyt imponująco, ale w chwili premiery żaden tablet nie mógł równać się ze zdjęciami wykonywanymi przez iPada Air 2.

Oczywiście nowy tablet niesie za sobą też zmiany w osiągach podzespołów. Tym razem projektanci zaimplementowali 2 GB pamięci operacyjnej oraz nowoczesny 3 rdzeniowy procesor z taktowaniem na poziomie 1,5 GHz. Dopełnieniem całości jest świetnie zoptymalizowany system. Pod względem wydajności iPad Air 2 był absolutnym liderem w swojej kategorii.  

Jak przywrócić sprawność zepsutemu iPadowi?

Możesz być szczęśliwym posiadaczem iPada Air 2, ale Twój tablet wcale nie musiał mieć równie dużo szczęścia co Ty. Jeżeli „pacjent” przeżył zderzenie z podłogą albo ucierpiał w innych okolicznościach, powinien jak najszybciej trafić do serwisu iPad. Tylko w ten sposób może sprawnie odzyskać pełnię swoich możliwości. Jedną z najpowszechniejszych usterek jest rozbite szkło na przednim panelu. Wymiana szybki iPad Air 2 stanowi jedyne rozwiązanie gwarantujące przywrócenie walorów estetycznych oraz wszystkich funkcji, które mogły szwankować po wypadku. Wymiana wyświetlacza iPad Air 2 zajmie nam maksymalnie 4 dni, a Ty dostaniesz 6-miesięczną gwarancję na wykonaną usługę.

W jaki sposób możesz przekazać nam uszkodzone urządzenie?

Do wyboru masz dwie opcje. Możesz odwiedzić nas w jednym z punktów stacjonarnych. Aktualnie urzędujemy w Poznaniu, Bydgoszczy, Wrocławiu, Krakowie oraz Warszawie. Jeśli jednak masz nie po drodze albo nie chcesz się fatygować to możesz przesłać nam urządzenie za pomocą formularza naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem. Po udanej operacji odeślemy naprawiony tablet we wskazane miejsce.

Czy montowane części są oryginalne?

Naprawy wykonujemy głównie na oryginalnych podzespołach. Oczywiście istnieją wyjątki, jeśli dana część nie jest dostępna w oryginale, to proponujemy wykonanie usługi na zamienniku (starsze modele iPhone’ów oraz obudowy).

Każda usługa na stronie jest opisana i jest uwzględnione, czy jest to oryginał, czy zamiennik. Taką informację można uzyskać podczas każdej próby kontaktu z nami (telefonicznie, mailowo, na czacie, osobiście).

Ponadto, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do naprawy w Polsce.

Czy kontakty/dane zapisane w telefonie zostaną skasowane?
Podczas napraw uszkodzeń mechanicznych dane nigdy nie są zerowane.

Zalecamy jednak wykonać kopię zapasową, ponieważ serwis nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych z telefonu, ani dalszych strat, które w wyniku tego mogą nastąpić.

Jak mogę dostarczyć urządzenie do serwisu?
Urządzenia do naprawy przyjmujemy w naszych punktach stacjonarnych. Kliknij, aby zobaczyć adresy.

Jeżeli nie są Państwo z okolic Poznania, Wrocławia lub Krakowa, to zapraszamy do skorzystania z formularza wysyłkowego z opcją darmowej wysyłki i dostawy door-to-door. Cena pozostaje taka sama.

Czy można dostarczyć urządzenie "w częściach"?
Podejmujemy się naprawy urządzeń dostarczonych w częściach do naszego serwisu.

Czas takich napraw jest wydłużony ze względu na dokładnie przetestowanie urządzenia, aby zapobiec wszelkim niedogodnościom.

Mogą wystąpić dodatkowe dopłaty, lecz zawsze informujemy o tym wcześniej.

Jak długo trwa naprawa urządzenia?
Drobne naprawy dokonywane są od ręki w przeciągu 30 minut – 1 godziny. Ponad 98% napraw dokonywanych w naszym serwisie realizowane jest w ciągu 24h.

W przypadku opóźnienia zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie o takiej sytuacji.

Zapraszamy także do sprawdzania statusu zleceń online na naszej stronie.

Czy dostanę gwarancję na wykonaną naprawę?
Na wszystkie części oraz usługi udzielamy 3-6 miesięcy gwarancji.