Zaznacz stronę
wymiana szybki iPhone

Cennik napraw iPhone

W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość usunięcia usterek sprzętowych, które powstały w wyniku urazów mechanicznych oraz zalań.

Uszkodzone urządzenia przyjmujemy w naszych punktach stacjonarnych, ale także mogą Państwo wypełnić formularz zgłoszeniowy z opcją darmowej wysyłki i dostawy door to door. Cena pozostaje jednakowa, bez względu na opcję dostarczenia naprawianego urządzenia.

Podane kwoty obejmują cenę części i robocizny, bez ukrytych kosztów.

Promocja -15% na wszystkie naprawy!

Promocja dostępna tylko w serwisie stacjonarnym w Bydgoszczy. Jakość i czas realizacji pozostają bez zmian!

Uwaga! Od cen podanych na stronie należy odjąć wysokość rabatu. 

Inne naprawy

Nie znalazłeś swojego urządzenia?

Serwis zajmuje się także naprawami pogwarancyjnymi iPad'ów i MacBook'ów. Nasi serwisanci mogą się zająć także tego typu sprzętami. Nie ma naprawy, której nie podjęliby się nasi specjaliści - czyszczenie po zalaniu, urazy mechaniczne, naprawy software, przyśpieszenie działania i wiele innych!

macbook naprawa
serwis apple

to już przeszło 9 lat!

Profesjonalna naprawa iPhone, iPad, MacBook

Przez ten czas udało się otworzyć serwisy iPhone w aż pięciu miastach: Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy.

Każda naprawa iPhone jest dla nas tak samo istotna. Nieważne, czy chodzi o wymianę baterii, czy obudowy – każda naprawa iPhone jest profesjonalnie realizowana przez doświadczonych serwisantów korzystających z najnowocześniejszych narzędzi. Dlatego nasz serwis iPhone cieszy się tak dużą renomą i zdobył rzeszę zadowolonych klientów.

A my dbamy o ich zadowolenie oraz czas. Staramy się, aby każda naprawa iPhone była wykonywana w miarę możliwości od ręki. Bazujemy także na oryginalnych częściach, które jako jedyne są gwarancją najwyższej jakości i niezawodności. Szczegółowy opis każdej usługi znajduje się w cenniku. Nasz serwis daje także gwarancję na każdą naprawę aż do 7 miesięcy!