Blog
iClinica Path Blog Path Apple Path Beta iOS 13 skrywa datę premiery iPhone 11?

Beta iOS 13 skrywa datę premiery iPhone 11?

Gdybyśmy mieli wybrać, jakie źródło przecieków na temat Apple jest najlepsze, to co moglibyśmy wskazać? Zapewne najbardziej rzetelnym byłby sam gigant z Cupertino. Tak właśnie może być w przypadku daty premiery iPhone 11. Okazuje się, że firma przypadkowo (czy aby na pewno?) wskazała nam poszlakę w swojej becie systemu iOS 13, która może potwierdzać wcześniejsze plotki na temat debiutu nowych smartfonów od amerykańskiej firmy.

 

iPhone 11 premiera

 

Do tej pory najczęściej mówiło się, iż datą premiery nowych iPhone’ów będzie najprawdopodobniej 10 września. Jednak do tej pory nie doczekaliśmy się żadnej wiadomości, która potwierdziłaby podobne rewelacje.

Natomiast nieco inne spojrzenie na sprawę rzuciła beta numer siedem systemu iOS 13. W jej plikach źródłowych udało odnaleźć się screenshoty ekranu początkowego iPhone’a właśnie tego systemu.

Screen pokazuje, że przy ikonie aplikacji Kalendarz możemy dostrzec datę i jest to 10 września. By dodać jeszcze jedną interesującą informacje, dodać należy, że zrzut ekranu ma dopisek „HoldForRelease”, co w tłumaczeniu oznacza – nie publikować przed premierą.

Bardzo podobna sytuacja wydarzyła się przed rokiem. Wówczas na zrzutach pojawiała się data 12 września i sprawdziło się to, premiera iPhone’ów Xr, Xs oraz Xs Max miały miejsce właśnie tego dnia.

Jeśli tym razem data także się sprawdzi, wówczas startu sprzedaży urządzeń powinniśmy spodziewać się w piątek, w następny tydzień po prezentacji. Do tej pory Apple zawsze datę stary sprzedaży wyznaczała w ten sposób – w tym roku daje nam to dzień 20 września. Natomiast przedsprzedaż ruszy najprawdopodobniej w piątek 13 września.

 

iPhone 11 w Polsce

 

Do tej pory było tak, że nowe iPhone’y trafiały do sprzedaży równo tydzień po globalnej premierze urządzeń.

Toteż w tym roku powinniśmy spodziewać się podobnego rozwiązania za strony Apple i oczekiwać premiery iPhone 11 na terenie naszego kraju 27 września.

 


Podobne artykuły
Lokalizator Apple AirTag – co to jest i jak działa?
W 2021 roku w ofercie Apple pojawił się AirTag. Ten niepozorny produkt wygląda jak żeton albo moneta. W praktyce stanowi on jednak bardzo przydatne akcesorium, które może oszczędzić Ci wiele stresu. Przekonaj się jak działa lokalizator Apple AirTag i dlaczego warto sprawić sobie przynajmniej jeden egzemplarz. Co to jest Apple AirTag? Zrozumienie podstaw Tytułowy produkt … Czytaj dalej Lokalizator Apple AirTag – co to jest i jak działa?
Path
Problem z Apple CarPlay
Apple CarPlay – najczęstsze problemy
Apple CarPlay posiada przystępny interfejs zapewniający swobodny dostęp do potrzebnych funkcji. Na ogół usługa działa stabilnie, dzięki czemu cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. Od czasu do czasu zdarzają się jednak problemy techniczne. Najczęściej występują w formie zakłóceń dźwięku, zrywania połączenia albo zaburzonego działania nawigacji. Z czego wynikają te trudności i jak się z nimi … Czytaj dalej Apple CarPlay – najczęstsze problemy
Path
Złącze ładowania
Uszkodzone złącze ładowania – regeneracja czy wymiana?
Współczesne smartfony rzadko wytrzymują dłużej niż jeden dzień po pełnym naładowaniu. W związku z tym podłączanie ładowarki stało się właściwie nieodłącznym elementem codziennej rutyny. W wyniku regularnej eksploatacji gniazdo stopniowo się zużywa. Poza tym wejście sprzyja gromadzeniu się zabrudzeń, które również mogą przyczynić się do wystąpienia problemów technicznych. Niemałą rolę odgrywają też przyzwyczajenia użytkowników. Wielu … Czytaj dalej Uszkodzone złącze ładowania – regeneracja czy wymiana?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online