Beta iOS 13 skrywa datę premiery iPhone 11?

Apple,iOS,iPhone iClinica

Gdybyśmy mieli wybrać, jakie źródło przecieków na temat Apple jest najlepsze, to co moglibyśmy wskazać? Zapewne najbardziej rzetelnym byłby sam gigant z Cupertino. Tak właśnie może być w przypadku daty premiery iPhone 11. Okazuje się, że firma przypadkowo (czy aby na pewno?) wskazała nam poszlakę w swojej becie systemu iOS 13, która może potwierdzać wcześniejsze plotki na temat debiutu nowych smartfonów od amerykańskiej firmy.

 

iPhone 11 premiera

 

Do tej pory najczęściej mówiło się, iż datą premiery nowych iPhone’ów będzie najprawdopodobniej 10 września. Jednak do tej pory nie doczekaliśmy się żadnej wiadomości, która potwierdziłaby podobne rewelacje.

Natomiast nieco inne spojrzenie na sprawę rzuciła beta numer siedem systemu iOS 13. W jej plikach źródłowych udało odnaleźć się screenshoty ekranu początkowego iPhone’a właśnie tego systemu.

Screen pokazuje, że przy ikonie aplikacji Kalendarz możemy dostrzec datę i jest to 10 września. By dodać jeszcze jedną interesującą informacje, dodać należy, że zrzut ekranu ma dopisek „HoldForRelease”, co w tłumaczeniu oznacza – nie publikować przed premierą.

Bardzo podobna sytuacja wydarzyła się przed rokiem. Wówczas na zrzutach pojawiała się data 12 września i sprawdziło się to, premiera iPhone’ów Xr, Xs oraz Xs Max miały miejsce właśnie tego dnia.

Jeśli tym razem data także się sprawdzi, wówczas startu sprzedaży urządzeń powinniśmy spodziewać się w piątek, w następny tydzień po prezentacji. Do tej pory Apple zawsze datę stary sprzedaży wyznaczała w ten sposób – w tym roku daje nam to dzień 20 września. Natomiast przedsprzedaż ruszy najprawdopodobniej w piątek 13 września.

 

iPhone 11 w Polsce

 

Do tej pory było tak, że nowe iPhone’y trafiały do sprzedaży równo tydzień po globalnej premierze urządzeń.

Toteż w tym roku powinniśmy spodziewać się podobnego rozwiązania za strony Apple i oczekiwać premiery iPhone 11 na terenie naszego kraju 27 września.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online