Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Beta iOS 13 skrywa datę premiery iPhone 11?

Beta iOS 13 skrywa datę premiery iPhone 11?

Gdybyśmy mieli wybrać, jakie źródło przecieków na temat Apple jest najlepsze, to co moglibyśmy wskazać? Zapewne najbardziej rzetelnym byłby sam gigant z Cupertino. Tak właśnie może być w przypadku daty premiery iPhone 11. Okazuje się, że firma przypadkowo (czy aby na pewno?) wskazała nam poszlakę w swojej becie systemu iOS 13, która może potwierdzać wcześniejsze plotki na temat debiutu nowych smartfonów od amerykańskiej firmy.

 

iPhone 11 premiera

 

Do tej pory najczęściej mówiło się, iż datą premiery nowych iPhone’ów będzie najprawdopodobniej 10 września. Jednak do tej pory nie doczekaliśmy się żadnej wiadomości, która potwierdziłaby podobne rewelacje.

Natomiast nieco inne spojrzenie na sprawę rzuciła beta numer siedem systemu iOS 13. W jej plikach źródłowych udało odnaleźć się screenshoty ekranu początkowego iPhone’a właśnie tego systemu.

Screen pokazuje, że przy ikonie aplikacji Kalendarz możemy dostrzec datę i jest to 10 września. By dodać jeszcze jedną interesującą informacje, dodać należy, że zrzut ekranu ma dopisek „HoldForRelease”, co w tłumaczeniu oznacza – nie publikować przed premierą.

Bardzo podobna sytuacja wydarzyła się przed rokiem. Wówczas na zrzutach pojawiała się data 12 września i sprawdziło się to, premiera iPhone’ów Xr, Xs oraz Xs Max miały miejsce właśnie tego dnia.

Jeśli tym razem data także się sprawdzi, wówczas startu sprzedaży urządzeń powinniśmy spodziewać się w piątek, w następny tydzień po prezentacji. Do tej pory Apple zawsze datę stary sprzedaży wyznaczała w ten sposób – w tym roku daje nam to dzień 20 września. Natomiast przedsprzedaż ruszy najprawdopodobniej w piątek 13 września.

 

iPhone 11 w Polsce

 

Do tej pory było tak, że nowe iPhone’y trafiały do sprzedaży równo tydzień po globalnej premierze urządzeń.

Toteż w tym roku powinniśmy spodziewać się podobnego rozwiązania za strony Apple i oczekiwać premiery iPhone 11 na terenie naszego kraju 27 września.

 


Podobne artykuły
iOS 17
iOS 17 już dostępny w finalnej wersji. Co się zmieniło?
Premiera każdej „okrągłej” wersji systemu operacyjnego to nie jedna oficjalna prezentacja, a bardziej kilka miesięcy sukcesywnego odsłaniania kolejnych kart. Apple zaczyna opowiadać o aktualizacji już na kilka miesięcy przed oddaniem aktualizacji do powszechnego użytku. W przypadku iOS 17 oficjalny cykl życia aktualizacji zaczął się podczas czerwcowej konferencji WWDC, gdzie twórcy pokazali możliwości systemu. Niedługo później … Czytaj dalej iOS 17 już dostępny w finalnej wersji. Co się zmieniło?
Path
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
iPhone czy Huawei
iPhone czy Huawei?
Już od wielu lat Stany Zjednoczone i Chiny prężnie rywalizują ze sobą na płaszczyźnie technologicznej i gospodarczej. Niebagatelną rolę w tym wyścigu zbrojeń odgrywają czołowi producenci urządzeń mobilnych. Pozycja Apple i Huawei może z powodzeniem posłużyć jako metafora sporu między mocarstwami. Firma spod znaku nadgryzionego jabłka jest ucieleśnieniem amerykańskiego indywidualizmu i innowacji opartej na wartościach … Czytaj dalej iPhone czy Huawei?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online