Będzie większy iPad? Apple pracuje nad 16-calową wersją

iPad iClinica

Kolejny dzień to kolejny raport na temat prac Apple nad nowymi urządzeniami. Mark Gurman z Bloomberga informuje, że w gabinetach giganta z Cupertino rozważane jest wprowadzenie na rynek iPadów z większymi ekranami. Aktualnie największa przekątna wyświetlacza w iPadzie wynosi 12,9 cala. Teraz mowa o tym, że mają pojawić się warianty z ekranem 14 lub nawet 16 cali.

 

Bardziej efektywna praca – iPad z większym wyświetlaczem

 

iPadOS w swoich najnowszych wersjach stawia przede wszystkim na produktywność, zatem inżynierowie Apple pracują nad tym, jak najlepiej wykorzystać nowe funkcje systemu. A to może dać większa przestrzeń na ekranie.

Gurman podkreśla jednak, że cały ten proces jest aktualnie na poziomie planowania i tego typu iPady trafią na rynek dopiero za kilka lat. Biorąc pod uwagę, że różnice między iPadami, a MacBookami się powoli zacierają to można się spodziewać, że rzeczywiście niebawem może dojść do premiery iPadów z większym wyświetlaczem.

Raport Bloomberga przypomina także o tym, że już w kolejnym roku na rynku pojawią się nowe iPady Pro ze szklaną obudową. Urządzenie to będzie posiadać funkcję ładowania dwukierunkowego i ładowanie bezprzewodowe Q i MagSafe.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online