Jeden z użytkowników popularnego Reddita o pseudonimie Nucleam wykonał naprawdę dobrą robotę i zebrał do kupy wielkie archiwum tapet z iOS i macOS/OS X, które były udostępniane przez Apple przez ostatnie lata na ich urządzenia.

 

Tapety iPhone

 

W pierwszym albumie – tapety iOS znajdują się tapety na iPhone – od tych najświeższych, aż po te pochodzące z roku 2009, kiedy to debiutował iOS 3! – można znaleźć tam naprawdę wiele ciekawych tapet, które mogą się podobać.

 

tapety iphone

 

Tapety Mac

 

W folderze numer dwa – tapety macOS – możemy znaleźć tapety na Maca. Podobnie, jak w przypadku iOS – od tych najnowszych, aż po te z siódmej generacji systemu, czyli jeszcze z lat dziewięćdziesiątych! Także skierowane jest to z myślą o osobach, którymi kieruje silna nostalgia.
Tu także natknąć się można na wiele ciekawych i ładnych taper oraz grafik. Jest w czym wybierać!

 

tapety mac

 

Tapety iPhone dostępne są tutaj

Tapety Mac dostępne są tutaj

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Już od 2009 roku serwisujemy Wasze iPhone’y, iPad’y i Macbooki. Wymieniamy zbite wyświetlacze, zużyte baterie i inne podzespoły na oryginalnych częściach. Posiadamy punkty w Poznaniu, Wrocławiu Krakowie oraz Bydgoszczy, a także prowadzimy serwis online. Sprzęty Apple nie mają przed nami tajemnic!