Blog
iClinica Path Blog Path iPhone Path Apple z własną kartą kredytową w 2019 roku?

Apple z własną kartą kredytową w 2019 roku?

Z doniesień The Wall Street Journal wynika, że w roku 2019 możemy spodziewać się premiery nowej karty kredytowej. Miałaby ona powstać we współpracy Apple oraz Goldman Sachs, czyli jednego z największych banków inwestycyjnych na Świecie. Karta działałaby pod nazwą Apple Pay.

Karta kredytowa Apple Pay ma zastąpić zakupową Barclaycard

 

Póki co Apple rekomenduje korzystanie z karty przygotowanej we współpracy z Barclays, brytyjskim hegemonem finansowym. Dzięki tej karcie z jednej strony daje możliwość zaciągniecie kredytu bez odsetek na urządzenia Apple oraz program oszczędnościowi, który polega na zbieraniu punktów. Po zebraniu 2500 takich punktów, możemy zamienić je np. na 25$ na zakupy na stronie Apple.

Najprawdopodobniej Goldman Sachs zaproponowało Apple ciekawsze warunki współpracy, stąd ich negocjacje. Z doniesień wynika, że obu firmom zależy na tym projekcie. Apple chce rozwinąć swą usługę Apple Pay, a Goldman trafić do użytkowników sprzętów z nadgryzionym jabłkiem poprzez ofertę kredytów na te urządzenia.

 

apple pay

 

Przede wszystkim wygoda użytkowników

 

Z informacji, które dostarcza nam samo Apple, klienci bardzo chętnie korzystają z płatności Apple Pay, ale wzrost na przestrzeni lat nie jest zadowalający. Stąd działania, które gigant z Cupertino chce wdrożyć w roku 2019. Skoro chętnych na korzystanie jest tak wielu, to powinna być ona jak najwygodniejsza dla użytkowników. Już teraz dzięki Apple Pay Cash pozwala na wysyłanie sobie pieniędzy za pośrednictwem iMessage. Transakcje mają być jeszcze bardziej intuicyjne, powodując, że użytkownik nie musi się nawet nad nimi zastanawiać.

Transakcje mają kojarzyć się z Apple oraz działać w tle i być nieinwazyjne dla klientów, ale szczegóły poznamy dopiero za jakiś czas. Ale bardzo prawdopodobnym jest, że karta kredytowa Apple Pay stworzona we współpracy z Goldman Sachs pojawi się już na rynku w przyszłym roku.

 


Podobne artykuły
Złącze ładowania
Uszkodzone złącze ładowania – regeneracja czy wymiana?
Współczesne smartfony rzadko wytrzymują dłużej niż jeden dzień po pełnym naładowaniu. W związku z tym podłączanie ładowarki stało się właściwie nieodłącznym elementem codziennej rutyny. W wyniku regularnej eksploatacji gniazdo stopniowo się zużywa. Poza tym wejście sprzyja gromadzeniu się zabrudzeń, które również mogą przyczynić się do wystąpienia problemów technicznych. Niemałą rolę odgrywają też przyzwyczajenia użytkowników. Wielu … Czytaj dalej Uszkodzone złącze ładowania – regeneracja czy wymiana?
Path
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online