Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath Apple Watch LTE startuje w piątek w Orange

Apple Watch LTE startuje w piątek w Orange

Mówiło się o tym od jakiegoś czasu i w końcu wiemy to już oficjalnie – sieć Orange będzie wspierać eSIM w Apple Watchu LTE. Wsparcie startuje już w najbliższy piątek 12 kwietnia. To przy okazji oficjalna premiera Apple Watcha z łącznością komórkową w Polsce.

 

Apple Watch LTE

 

Od najbliższego piątku również będzie możliwość zakupu Apple Watch Series 4 GPS + Cellular w Orange – na stronie internetowej sieci, jak i w salonach stacjonarnych.

Operator nie planuje sprzedaży starszego modelu Series 3 z łącznością komórkową, ale również eSIM będzie wspierana w tym modelu.

Przed kilkoma dniami, rzecznik prasowy Orange, Wojciech Jabłczyński, poinformował, iż w Orange pracują także nad tym, by wprowadzić wsparcie eSIM w Apple Watchu dla klientów biznesowych. Oprócz tego, wsparcie to ma pojawić się także dla użytkowników nju mobile. Powinno się to wydarzyć w niedalekiej przyszłości.

Również od kilku dni na polskiej stronie Apple możemy zamówić Apple Watch Series 3 oraz Series 4 z łącznością komórkową. Pierwsze urządzenia będą docierać do klientów już 12 kwietnia, czyli w dniu oficjalnej premiery urządzenia na polskim rynku.

 

Co z innymi sieciami?

 

Oprócz Orange o wdrożeniu wsparcia dla eSIM pisali przedstawiciele Play oraz T-Mobile. Ta pierwsza sieć pod koniec marca informowała o pracach nad wdrożeniem eSIM. Niestety, na ten moment nie znamy żadnych konkretów, jak data premiery usługi, czy kwestia urządzeń, które miałyby otrzymać wsparcie dla kart e-SIM.

Jeśli chodzi o T-Mobile to oni również informowali na temat prac nad wsparciem dla eSIM. Od nich jednak otrzymaliśmy jedynie lakoniczną wzmiankę, że prace trwają, ale nie są łatwe. Jak widać – na eSIM w tej sieci przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać.

 


Podobne artykuły
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online