Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath Apple Watch LTE startuje w piątek w Orange

Apple Watch LTE startuje w piątek w Orange

Mówiło się o tym od jakiegoś czasu i w końcu wiemy to już oficjalnie – sieć Orange będzie wspierać eSIM w Apple Watchu LTE. Wsparcie startuje już w najbliższy piątek 12 kwietnia. To przy okazji oficjalna premiera Apple Watcha z łącznością komórkową w Polsce.

 

Apple Watch LTE

 

Od najbliższego piątku również będzie możliwość zakupu Apple Watch Series 4 GPS + Cellular w Orange – na stronie internetowej sieci, jak i w salonach stacjonarnych.

Operator nie planuje sprzedaży starszego modelu Series 3 z łącznością komórkową, ale również eSIM będzie wspierana w tym modelu.

Przed kilkoma dniami, rzecznik prasowy Orange, Wojciech Jabłczyński, poinformował, iż w Orange pracują także nad tym, by wprowadzić wsparcie eSIM w Apple Watchu dla klientów biznesowych. Oprócz tego, wsparcie to ma pojawić się także dla użytkowników nju mobile. Powinno się to wydarzyć w niedalekiej przyszłości.

Również od kilku dni na polskiej stronie Apple możemy zamówić Apple Watch Series 3 oraz Series 4 z łącznością komórkową. Pierwsze urządzenia będą docierać do klientów już 12 kwietnia, czyli w dniu oficjalnej premiery urządzenia na polskim rynku.

 

Co z innymi sieciami?

 

Oprócz Orange o wdrożeniu wsparcia dla eSIM pisali przedstawiciele Play oraz T-Mobile. Ta pierwsza sieć pod koniec marca informowała o pracach nad wdrożeniem eSIM. Niestety, na ten moment nie znamy żadnych konkretów, jak data premiery usługi, czy kwestia urządzeń, które miałyby otrzymać wsparcie dla kart e-SIM.

Jeśli chodzi o T-Mobile to oni również informowali na temat prac nad wsparciem dla eSIM. Od nich jednak otrzymaliśmy jedynie lakoniczną wzmiankę, że prace trwają, ale nie są łatwe. Jak widać – na eSIM w tej sieci przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać.

 


Podobne artykuły
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Jak wyczyścić AirPods
Jak wyczyścić AirPods?
W 2016 roku Apple zaczęło intensywnie przekonywać swoich użytkowników do porzucenia słuchawek z kablem. Na początku września zadebiutował iPhone 7, który nie został wyposażony w złącze mini jack. Ta decyzja odbiła się szerokim echem w branży technologicznej. W grudniu tego samego roku światło dzienne ujrzała pierwsza generacja AirPods, czyli słuchawek bezprzewodowych. Od tamtej pory coraz … Czytaj dalej Jak wyczyścić AirPods?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online