Blog
iClinica>Blog>Akcesoria>Apple Watch 5 dostanie nowe obudowy?

Apple Watch 5 dostanie nowe obudowy?

Apple Watch 5 jak co roku pojawi się zapewne na rynku już we wrześniu. Ale zauważyć trzeba, że o nadchodzącym zegarku wiemy bardzo niewiele, gdyż liczba przecieków na jego temat była bardzo niewielka. Teraz jednak pojawiła się nowa informacja, którą uzyskaliśmy dzięki becie watchOS 6. Wynika z niej, że Apple Watch 5 pojawi się w obudowach tytanowych oraz ceramicznych.

 

Apple Watch 5

 

Redaktorzy z bloga iHelp BR odnaleźli w becie watchOS 6 animacje, które mają się pojawić przy okazji parowania Apple Watcha z iPhonem – pokazują one, że pojawią się dwa nowe modele – w obudowie ceramicznej oraz obudowie z tytanu.

Z obudową ceramiczną mieliśmy już do czynienia przy okazji Apple Watch Series 2 oraz Series 3, jednak przy Apple Watch 4, gigant z Cupertino postanowił zrezygnować z tego materiału. Wychodzi na to, że jednak ceramiczna obudowa powróci wraz z Apple Watch 5.

Jednakowoż tytan jest całkowitą nowością. Do tej pory Apple nie stosowało tego materiału do tworzenia obudowy swoich zegarków.

Nie wiemy jeszcze, czy przez wprowadzenie modeli z obudową ceramiczną oraz tytanową, gigant z Cupertino zrezygnuje z obudowy ze stali nierdzewnej. Jednak wiele wskazuje na to, że obudowa ta również pozostanie w ofercie. Raczej będzie także czwarta, najtańsza opcja – czyli Apple Watch z obudową stworzoną z aluminium.

Zdaniem redaktorów oba nowe warianty będą dostępne w modelu 40 mm, jak i również 44 mm.

Ta sama grupka redaktorów kilka dni temu odnalazła w becie iOS 13 grafikę, która wskazuje na to, że prezentacja nowych iPhone’ów powinna odbyć się 10 września. Podobnie będzie z nowymi Apple Watchami i to wówczas dowiemy się, czy rewelacje na temat obudowy okażą się zgodne z prawdą.

 


Podobne artykuły
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path
Jak wyczyścić AirPods
Jak wyczyścić AirPods?
W 2016 roku Apple zaczęło intensywnie przekonywać swoich użytkowników do porzucenia słuchawek z kablem. Na początku września zadebiutował iPhone 7, który nie został wyposażony w złącze mini jack. Ta decyzja odbiła się szerokim echem w branży technologicznej. W grudniu tego samego roku światło dzienne ujrzała pierwsza generacja AirPods, czyli słuchawek bezprzewodowych. Od tamtej pory coraz … Czytaj dalej Jak wyczyścić AirPods?
Path
Apple Watch
Jak wyczyścić Apple Watcha?
Sprzęt elektroniczny Apple wyróżnia się nieprzeciętną wydajnością oraz gustownym designem. Każdy użytkownik chciałby, żeby te walory utrzymywały się jak najdłużej. W tym przypadku receptą na trwałość jest dbanie o sprzęt i traktowanie go z należytą ostrożnością. W przypadku zegarków może to okazać się wymagające. Czasomierz przez cały dzień spoczywa na nadgarstku, gdzie jest wystawiony na … Czytaj dalej Jak wyczyścić Apple Watcha?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online