Apple Watch 5 dostanie nowe obudowy?

Akcesoria iClinica

Apple Watch 5 jak co roku pojawi się zapewne na rynku już we wrześniu. Ale zauważyć trzeba, że o nadchodzącym zegarku wiemy bardzo niewiele, gdyż liczba przecieków na jego temat była bardzo niewielka. Teraz jednak pojawiła się nowa informacja, którą uzyskaliśmy dzięki becie watchOS 6. Wynika z niej, że Apple Watch 5 pojawi się w obudowach tytanowych oraz ceramicznych.

 

Apple Watch 5

 

Redaktorzy z bloga iHelp BR odnaleźli w becie watchOS 6 animacje, które mają się pojawić przy okazji parowania Apple Watcha z iPhonem – pokazują one, że pojawią się dwa nowe modele – w obudowie ceramicznej oraz obudowie z tytanu.

Z obudową ceramiczną mieliśmy już do czynienia przy okazji Apple Watch Series 2 oraz Series 3, jednak przy Apple Watch 4, gigant z Cupertino postanowił zrezygnować z tego materiału. Wychodzi na to, że jednak ceramiczna obudowa powróci wraz z Apple Watch 5.

Jednakowoż tytan jest całkowitą nowością. Do tej pory Apple nie stosowało tego materiału do tworzenia obudowy swoich zegarków.

Nie wiemy jeszcze, czy przez wprowadzenie modeli z obudową ceramiczną oraz tytanową, gigant z Cupertino zrezygnuje z obudowy ze stali nierdzewnej. Jednak wiele wskazuje na to, że obudowa ta również pozostanie w ofercie. Raczej będzie także czwarta, najtańsza opcja – czyli Apple Watch z obudową stworzoną z aluminium.

Zdaniem redaktorów oba nowe warianty będą dostępne w modelu 40 mm, jak i również 44 mm.

Ta sama grupka redaktorów kilka dni temu odnalazła w becie iOS 13 grafikę, która wskazuje na to, że prezentacja nowych iPhone’ów powinna odbyć się 10 września. Podobnie będzie z nowymi Apple Watchami i to wówczas dowiemy się, czy rewelacje na temat obudowy okażą się zgodne z prawdą.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online