Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath Apple TV+ już jesienią! Także w Polsce!

Apple TV+ już jesienią! Także w Polsce!

W trakcie swojej konferencji firma z Cupertino zaprezentowała także swój subskrypcyjny serwis wideo, w którym znajdą się ich autorskie produkcje, takie jak: filmy, dokumenty, seriale czy programy telewizyjne. Całą akcje wspomogły gwizdy Hollywood, między innymi: Steven Spielber, Reese Witherspoon, J.J. Abrams czy M. Night Shyamalan. Jakie będzie AppleTV+?

 

Apple TV+

 

Na scenie podczas prezentacji serwisu wideo od Apple pojawiło się wiele „gwiazd”, których zadaniem było promowanie produkcji, które będą sygnować swym nazwiskiem, jako prowadzący, aktorzy czy reżyserzy.

Na pierwszy ogień poszedł znany amerykański reżyser Steven Spielberg, który opowiedział o serialu „Amazing Stories”, który będzie reżyserował. Będzie to jedna z oryginalnych produkcji AppleTV+, która z czasem zadebiutuje w serwisie.

Po chwili na scenie pojawili się kolejny goście, tym razem byli to: Jennifer Aniston, Reese Witherspoon oraz Steve Carell, czyli znani aktorzy, którzy zajmą się prowadzeniem programu „The Morning Show”.

Inną produkcją, którą prezentowało Apple był serial „See”. Ta produkcja była reklamowana przez Alfre Woodard znaną chociażby z serialu „Gotham”, czy Jasona Momoa, którego występ widzieliśmy w „Aquamanie”, czy „Grze o Tron”.

Następnie na scenie zawitał dość niespodziewany gość. Pojawił się na niej Wielki Ptak z Ulicy Sezamkowej, który pojawiać się będzie w serii programów dla najmłodszych.

W trakcie prezentacji pojawiali się także: komik Kumail Nanjijani znany chociażby z „Doliny Krzemowej”, który będzie występował w serii „Little America”

Serial „Little Voices” i jego prezentacje uświetnili Sara Bareills oraz J.J Abrams, którzy odpowiedzialni są za produkcję serialu.

Gromkimi brawami została przywitana Oprah Winfrey, która wraz z Apple odpowiedzialna jest za stworzenie dwóch programów dokumentalnych. Poznaliśmy tytuł pierwszego z nich – „Toxic Labor”.

Dotyczył będzie on trudnego tematu molestowania seksualnego w miejscu pracy.
To oczywiście tylko część oryginalnych filmów, programów oraz seriali, które powstały z myślą o usłudze Apple TV+.

 

apple tv+

 

Odświeżona aplikacja Apple TV

 

Apple TV+ będzie oczywiście dodatkową częścią znanej już aplikacji Apple TV. Będzie on działał na zasadzie płatnej, miesięcznej subskrypcji. Treści z serwisu będzie można również pobrać i oglądać w trybie offline. Usługa wystartuje już jesienią tego roku i pojawi się od razu w 100 krajach, w tym także w Polsce.

Póki co nie wiemy, ile dokładnie kosztować będzie subskrypcja. Apple ma podać tę informacją jesienią.

 


Podobne artykuły
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online