Apple TV+ już jesienią! Także w Polsce!

Akcesoria,Apple iClinica

W trakcie swojej konferencji firma z Cupertino zaprezentowała także swój subskrypcyjny serwis wideo, w którym znajdą się ich autorskie produkcje, takie jak: filmy, dokumenty, seriale czy programy telewizyjne. Całą akcje wspomogły gwizdy Hollywood, między innymi: Steven Spielber, Reese Witherspoon, J.J. Abrams czy M. Night Shyamalan. Jakie będzie AppleTV+?

 

Apple TV+

 

Na scenie podczas prezentacji serwisu wideo od Apple pojawiło się wiele „gwiazd”, których zadaniem było promowanie produkcji, które będą sygnować swym nazwiskiem, jako prowadzący, aktorzy czy reżyserzy.

Na pierwszy ogień poszedł znany amerykański reżyser Steven Spielberg, który opowiedział o serialu „Amazing Stories”, który będzie reżyserował. Będzie to jedna z oryginalnych produkcji AppleTV+, która z czasem zadebiutuje w serwisie.

Po chwili na scenie pojawili się kolejny goście, tym razem byli to: Jennifer Aniston, Reese Witherspoon oraz Steve Carell, czyli znani aktorzy, którzy zajmą się prowadzeniem programu „The Morning Show”.

Inną produkcją, którą prezentowało Apple był serial „See”. Ta produkcja była reklamowana przez Alfre Woodard znaną chociażby z serialu „Gotham”, czy Jasona Momoa, którego występ widzieliśmy w „Aquamanie”, czy „Grze o Tron”.

Następnie na scenie zawitał dość niespodziewany gość. Pojawił się na niej Wielki Ptak z Ulicy Sezamkowej, który pojawiać się będzie w serii programów dla najmłodszych.

W trakcie prezentacji pojawiali się także: komik Kumail Nanjijani znany chociażby z „Doliny Krzemowej”, który będzie występował w serii „Little America”

Serial „Little Voices” i jego prezentacje uświetnili Sara Bareills oraz J.J Abrams, którzy odpowiedzialni są za produkcję serialu.

Gromkimi brawami została przywitana Oprah Winfrey, która wraz z Apple odpowiedzialna jest za stworzenie dwóch programów dokumentalnych. Poznaliśmy tytuł pierwszego z nich – „Toxic Labor”.

Dotyczył będzie on trudnego tematu molestowania seksualnego w miejscu pracy.
To oczywiście tylko część oryginalnych filmów, programów oraz seriali, które powstały z myślą o usłudze Apple TV+.

 

apple tv+

 

Odświeżona aplikacja Apple TV

 

Apple TV+ będzie oczywiście dodatkową częścią znanej już aplikacji Apple TV. Będzie on działał na zasadzie płatnej, miesięcznej subskrypcji. Treści z serwisu będzie można również pobrać i oglądać w trybie offline. Usługa wystartuje już jesienią tego roku i pojawi się od razu w 100 krajach, w tym także w Polsce.

Póki co nie wiemy, ile dokładnie kosztować będzie subskrypcja. Apple ma podać tę informacją jesienią.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online