Apple szykuje nowe słuchawki nauszne

Apple iClinica

Niedawno analityk Apple Ming-Chi Kuo zaprezentował raport, z którego wynika, że Apple miałoby zadebiutować w czwartym kwartale bieżącego roku z nowymi, nausznymi słuchawkami, porównywalnymi z takimi modelami, jak chociażby Bang & Olufsen H9i.

Marka z Cupertino nie zamierza jednak zastępować obecnych słuchawek sygnowanych przez Beats. Nowy model ma być nausznym odpowiednikiem klasycznych Airpods’ów. Ma charakteryzować się dużo lepszym brzmieniem. Przy produkcji słuchawek pomagać mają takie firmy jak Primax oraz SZS, które mogą pochwalić się niemałym doświadczeniem ze sprzętem z podobnej półki.

Niestety trzeba wziąć pod uwagę, iż cena nowych słuchawek ma być znacznie wyższa od tych aktualnie obecnych w sprzedaży. Serwis The Apple Post zaprezentował grafiki, na których możemy zobaczyć wizualizację nausznych słuchawek Apple. Urządzenie miałoby zostać stworzone z aluminium, plastiku i skóry garbowanej najwyższej jakości. Najnowszy produkt zostanie wyposażony w chip W3, komunikację bluetooth oraz panel dotykowy. Będzie to poważny rywal dla H9i od Bang & Olufsen.

Czekamy na pierwsze testy, czy rzeczywiście będą aż tak dobre?

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online