Blog
iClinica>Blog>Apple>Apple szykuje nowe słuchawki nauszne

Apple szykuje nowe słuchawki nauszne

Niedawno analityk Apple Ming-Chi Kuo zaprezentował raport, z którego wynika, że Apple miałoby zadebiutować w czwartym kwartale bieżącego roku z nowymi, nausznymi słuchawkami, porównywalnymi z takimi modelami, jak chociażby Bang & Olufsen H9i.

Marka z Cupertino nie zamierza jednak zastępować obecnych słuchawek sygnowanych przez Beats. Nowy model ma być nausznym odpowiednikiem klasycznych Airpods’ów. Ma charakteryzować się dużo lepszym brzmieniem. Przy produkcji słuchawek pomagać mają takie firmy jak Primax oraz SZS, które mogą pochwalić się niemałym doświadczeniem ze sprzętem z podobnej półki.

Niestety trzeba wziąć pod uwagę, iż cena nowych słuchawek ma być znacznie wyższa od tych aktualnie obecnych w sprzedaży. Serwis The Apple Post zaprezentował grafiki, na których możemy zobaczyć wizualizację nausznych słuchawek Apple. Urządzenie miałoby zostać stworzone z aluminium, plastiku i skóry garbowanej najwyższej jakości. Najnowszy produkt zostanie wyposażony w chip W3, komunikację bluetooth oraz panel dotykowy. Będzie to poważny rywal dla H9i od Bang & Olufsen.

Czekamy na pierwsze testy, czy rzeczywiście będą aż tak dobre?


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online