Blog
iClinica>Blog>iPhone>Apple Support oraz karty upominkowe App Store i iTunes trafiły w końcu do Polski

Apple Support oraz karty upominkowe App Store i iTunes trafiły w końcu do Polski

Oficjalna aplikacja Apple Support trafiły do kolejnych 20 krajów oraz regionów, w tym do Polski. Do sprzedaży zaczęły trafiać także oficjalne karty podarunkowe App Store i iTunes. Za chwilę do Polski wchodzi Apple Pay – czyżby Apple otworzyło się bardziej na nasz rynek?

 

Jak działa Apple Support

 

Aplikacja ta służy do tego, by pomagać użytkownikowi, gdy ten potrzebuje pomocy technicznej, która dotyczy usług, jak i urządzeń Apple. Dzięki rozmowie telefonicznej czy za pomocą czatu lub wiadomości e-mail, możemy skontaktować się z przedstawicielem Apple Support, który postara się wyjaśnić nam wszelkie wątpliwości.

W programie znajdują się również różne informacje oraz porady, które wyjaśniają przeróżne funkcje usług systemowych.
Informacje wyświetlane przez aplikacje dostosowane są do urządzeń, które mamy przypisane do naszego konta Apple ID.
Usługa oprócz tego, że zawitała do Polski, to pojawiła się także w takich krajach, jak m.in. Dania, Finlandia, Czechy czy Węgry.

 

Gdzie kupić karty upominkowe App Store oraz iTunes?

 

Karty upominkowe Apple także w końcu pojawiły się w naszym kraju! Można je kupić online, jak i w wybranych punktach sprzedaży, jak: Auchan, Empik, Komputronik czy Media Expert. Fizyczne karty posiadają nominały 50, 100 oraz 150 zł.

Po użyciu takiej karty, środki zasilają nasze konto Apple ID i możemy je wydać na zakupy w iTunes oraz App Store czy iBooks.

 

Czy usługi Apple staną się bardziej polskie?

 

Dobrze jest obserwować, że coraz więcej usług Apple wchodzi do naszego kraju, ale dalecy jesteśmy od hurraoptymizmu. Wejście tych usług to dobry symptom i mamy nadzieję, że wkrótce pojawi się tego jeszcze więcej. Póki co w Polsce nie ma chociażby aplikacji News, nie ma także polskiej wersji Siri.

Nie mamy także w Polsce oficjalnych sklepów Apple Store, które zastępowane są przez rodzimych, autoryzowanych Resellerów.

Trzymamy kciuki, aby w przyszłości pojawiło się w Polsce więcej usług od Apple.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online