Blog
iClinicaPath BlogPath iPhonePath Apple Support oraz karty upominkowe App Store i iTunes trafiły w końcu do Polski

Apple Support oraz karty upominkowe App Store i iTunes trafiły w końcu do Polski

Oficjalna aplikacja Apple Support trafiły do kolejnych 20 krajów oraz regionów, w tym do Polski. Do sprzedaży zaczęły trafiać także oficjalne karty podarunkowe App Store i iTunes. Za chwilę do Polski wchodzi Apple Pay – czyżby Apple otworzyło się bardziej na nasz rynek?

 

Jak działa Apple Support

 

Aplikacja ta służy do tego, by pomagać użytkownikowi, gdy ten potrzebuje pomocy technicznej, która dotyczy usług, jak i urządzeń Apple. Dzięki rozmowie telefonicznej czy za pomocą czatu lub wiadomości e-mail, możemy skontaktować się z przedstawicielem Apple Support, który postara się wyjaśnić nam wszelkie wątpliwości.

W programie znajdują się również różne informacje oraz porady, które wyjaśniają przeróżne funkcje usług systemowych.
Informacje wyświetlane przez aplikacje dostosowane są do urządzeń, które mamy przypisane do naszego konta Apple ID.
Usługa oprócz tego, że zawitała do Polski, to pojawiła się także w takich krajach, jak m.in. Dania, Finlandia, Czechy czy Węgry.

 

Gdzie kupić karty upominkowe App Store oraz iTunes?

 

Karty upominkowe Apple także w końcu pojawiły się w naszym kraju! Można je kupić online, jak i w wybranych punktach sprzedaży, jak: Auchan, Empik, Komputronik czy Media Expert. Fizyczne karty posiadają nominały 50, 100 oraz 150 zł.

Po użyciu takiej karty, środki zasilają nasze konto Apple ID i możemy je wydać na zakupy w iTunes oraz App Store czy iBooks.

 

Czy usługi Apple staną się bardziej polskie?

 

Dobrze jest obserwować, że coraz więcej usług Apple wchodzi do naszego kraju, ale dalecy jesteśmy od hurraoptymizmu. Wejście tych usług to dobry symptom i mamy nadzieję, że wkrótce pojawi się tego jeszcze więcej. Póki co w Polsce nie ma chociażby aplikacji News, nie ma także polskiej wersji Siri.

Nie mamy także w Polsce oficjalnych sklepów Apple Store, które zastępowane są przez rodzimych, autoryzowanych Resellerów.

Trzymamy kciuki, aby w przyszłości pojawiło się w Polsce więcej usług od Apple.

 


Podobne artykuły
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online