Blog
iClinicaPath BlogPath Apple PayPath Apple Pay wyląduje w Revolut

Apple Pay wyląduje w Revolut

Na temat wdrożenia Apple Pay do Revoluta pojawiło się już sporo informacji. Mimo, że jego przedstawiciele zapewniali, że płatności mobilne zostaną zaimplementowane, to nadal się to nie stało. Jednak w końcu pojawiły się informacje, że sytuacja ma wkrótce ulec zmianie.

 

Apple Pay Revolut

 

Revolut zwołał konferencje prasową na której przedstawił, że płatności mobilne od Apple wylądują w ich fintechu już w czerwcu. Początkowo skorzystać z tego będą mogli mieszkańcy Wielkiej Brytanii, ale po jakimś czasie Apple Pay trafi także do pozostałych 14 państw, w których działa Revolut. Wśród nich znajduje się oczywiście również Polska.

Interesujący jest fakt, że do swojej aplikacji Wallet w iPhonie będziemy mogli dodać swoją kartę Revolut zanim otrzymamy ją w formie fizycznej. Z płatnościami mobilnymi od giganta z Cupertino będą współpracować zarówno karty MasterCard, jak i Visa.

Co prawda nie podano nam konkretnej daty wejścia Apple Pay do Revoluta, ale na pewno zdarzy się to w czerwcu.

 

Apple Pay w ING – karty kredytowe

 

Kolejną informacją dotyczącą Apple Pay jest wiadomość o tym, że z płatności mobilnych będą mogli również skorzystać posiadacze kart kredytowych Visa lub MasterCard banku ING.

Co ciekawe, kartę kredytową ING będzie można dodać do Apple Pay bezpośrednio z aplikacji mobilnej ING Banku Śląskiego.

Apple Pay pojawiło się w ING w styczniu bieżącego roku. Początkowo dostępne było tylko dla klientów posiadających kartę zbliżeniową Visa i korzystających z rachunków indywidualnych.

 

Apple Pay w Polsce

 

Płatności mobilne amerykańskiego giganta są dostępne w Polsce w następujących bankach:

 • Alior Bank + T-Mobile Usługi Bankowe,
 • BGŻ BNP Paribas,
 • Credit Agricole,
 • ING Bank Śląśki,
 • Inteligo,
 • mBank,
 • Nest Bank,
 • Millenium Bank,
 • Pekao SA,
 • PKO BP,
 • Raiffeisen Polbank,
 • Santander Consumer Bank

 


Podobne artykuły
Apple Pay Later
Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Jeszcze stosunkowo niedawno karty debetowe i kredytowe były głównymi symbolami przełomu w sferze płatności bezgotówkowych. Obecnie znajdujemy się już w trakcie kolejnego etapu tej rewolucji. Firmy tworzące nowoczesne usługi płatnicze rozwijają się w błyskawicznym tempie. BLIK umościł się już nawet w polskiej mowie potocznej, a Revolut to pozycja obowiązkowa przy planowaniu wyjazdów zagranicznych. Giganci rynku … Czytaj dalej Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Path
iPhone NFC
Jak używać NFC w iPhone?
Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że smartfony stały się urządzeniami służącymi do „obsługi życia”. Jeżeli posiadasz nowoczesny i funkcjonalny model, możesz ułatwić sobie wykonywanie wielu czynności związanych z codzienną rutyną. Co więcej, zakres tych możliwości nieustannie się rozszerza. Sporym udogodnieniem kontekście są płatności mobilne. Dzięki nim jesteś w stanie uregulować rachunek w sklepie … Czytaj dalej Jak używać NFC w iPhone?
Path
Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Curve jest coraz bardziej poszerzającą się usługą, która pozwala na stworzenie indywidualnego portfela wirtualnego. Możemy dodać do niej wiele kart z dowolnych banków działających na terenie Europy. Tworzy się wówczas karta wirtualna, której używać możemy do płatności online i w sklepach stacjonarnych. Rzec można, że dzięki tej aplikacji Apple Pay działa w każdym europejskim banku. … Czytaj dalej Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online