Stało się to, o czym mówiło się od bardzo dawna – Apple Pay pojawiło się w końcu w największym polskim banku – PKO BP. Przy okazji usługa również pojawiła się w banku Inteligo.

 

Apple Pay w PKO BP

 

W PKO BP z Apple Pay korzystać mogą posiadacze kart debetowych oraz kredytowych, które wydane są przez Mastercard, jak i Visa. Powoduje to, że w zasadzie każdy klient tego banku posiadający iPhone’a, może korzystać z płatności zbliżeniowych od Apple. Mowa oczywiście o klientach indywidualnych, usługa póki co nie dotyczy kart, które powiązane są z kontami firmowymi.

Do korzystania z Apple Pay nie jest wymagana aplikacja IKO.

Na początku zgłaszane były problemy z dodaniem karty PKO BP do aplikacji Wallet. SMS, który potwierdzał aktywacje nie przychodził lub przychodził po długim czasie. Była to kwestia uzbrojenia się w cierpliwość, a aktualnie nie powinno być już takiego problemu.

 

apple pay inteligo

Apple Pay w Inteligo

 

Usługa ta pojawiła się także w banku Inteligo. Wszyscy klienci posiadający karty debetowe w tym banku mogą korzystać z usługi. Także osoby, które posiadają karty kredytowe Inteligo.

 

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Już od 2009 roku serwisujemy Wasze iPhone’y, iPad’y i Macbooki. Wymieniamy zbite wyświetlacze, zużyte baterie i inne podzespoły na oryginalnych częściach. Posiadamy punkty w Poznaniu, Wrocławiu Krakowie oraz Bydgoszczy, a także prowadzimy serwis online. Sprzęty Apple nie mają przed nami tajemnic!