Blog
iClinica>Blog>Apple Pay>Apple Pay w PKO BP i Inteligo

Apple Pay w PKO BP i Inteligo

Stało się to, o czym mówiło się od bardzo dawna – Apple Pay pojawiło się w końcu w największym polskim banku – PKO BP. Przy okazji usługa również pojawiła się w banku Inteligo.

 

Apple Pay w PKO BP

 

W PKO BP z Apple Pay korzystać mogą posiadacze kart debetowych oraz kredytowych, które wydane są przez Mastercard, jak i Visa. Powoduje to, że w zasadzie każdy klient tego banku posiadający iPhone’a, może korzystać z płatności zbliżeniowych od Apple. Mowa oczywiście o klientach indywidualnych, usługa póki co nie dotyczy kart, które powiązane są z kontami firmowymi.

Do korzystania z Apple Pay nie jest wymagana aplikacja IKO.

Na początku zgłaszane były problemy z dodaniem karty PKO BP do aplikacji Wallet. SMS, który potwierdzał aktywacje nie przychodził lub przychodził po długim czasie. Była to kwestia uzbrojenia się w cierpliwość, a aktualnie nie powinno być już takiego problemu.

 

apple pay inteligo

Apple Pay w Inteligo

 

Usługa ta pojawiła się także w banku Inteligo. Wszyscy klienci posiadający karty debetowe w tym banku mogą korzystać z usługi. Także osoby, które posiadają karty kredytowe Inteligo.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online