Blog
iClinica Path Blog Path Apple Pay Path Apple Pay w PKO BP dopiero w październiku

Apple Pay w PKO BP dopiero w październiku

Apple Pay w PKO BP miało pojawić się już w trzecim kwartale tego roku, czyli najpóźniej z końcem września. Okazuje się jednak, że płatność mobilna od firmy Apple zadebiutuje w największym polskim banku z delikatnym opóźnieniem. Wszystko to związane z premierą nowych iPhone’ów.

 

Apple Pay na początku października?

 

Jacek Uryniuk z serwisu Cashless dotarł do informacji z nieoficjalnych, niezależnych źródeł, że początek usługi Apple Pay w banku PKO BP przewidziany został na 4 października, aczkolwiek data ta nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Premiera przesuwa się przez debiut nowych telefonów i innych urządzeń od Apple. Przypominamy, że za chwilę zadebiutować mają iPhone Xc, iPhone Xs oraz iPhone Xs Plus, przez co gigant z Cupertino zablokował niejako działania związana z wdrażaniem usług do nowych podmiotów. Gdy kurz po premierze nowych sprzętów opadnie, wówczas możliwe będą dalsze działanie w segmencie związanym z płatnościami mobilnymi.

Usługa jest już podobno sprawdzana, a testy przechodzą bardzo pomyślnie. Wraz ze startem Apple Pay w PKO BP, używać będą mogli go posiadacze kart VISA, jak i MasterCard.
Także klientom PKO BP oczekującym na Apple Pay w ich banku pozostało uzbroić się jeszcze w chwilę cierpliwości.

 


Podobne artykuły
Złącze ładowania
Uszkodzone złącze ładowania – regeneracja czy wymiana?
Współczesne smartfony rzadko wytrzymują dłużej niż jeden dzień po pełnym naładowaniu. W związku z tym podłączanie ładowarki stało się właściwie nieodłącznym elementem codziennej rutyny. W wyniku regularnej eksploatacji gniazdo stopniowo się zużywa. Poza tym wejście sprzyja gromadzeniu się zabrudzeń, które również mogą przyczynić się do wystąpienia problemów technicznych. Niemałą rolę odgrywają też przyzwyczajenia użytkowników. Wielu … Czytaj dalej Uszkodzone złącze ładowania – regeneracja czy wymiana?
Path
Ekrany OLED Apple
Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
OLED, QLED, MiniLED, LCD – to wszystko rodzaje matrycy odpowiadającej za generowanie obrazu na ekranie. Choć na pierwszy rzut oka te terminy wydają się bardzo enigmatyczne, warto poświęcić im odrobinę więcej uwagi. Dzięki temu staniesz się bardziej świadomym klientem i będziesz w stanie ocenić potencjał sprzętu przy okazji kolejnych zakupów. W przypadku produktów Apple często … Czytaj dalej Ekrany OLED w urządzeniach iPhone
Path
iPhone kolekcjonerski
iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Najpopularniejszym urządzeniem w ofercie Apple jest iPhone. Już od pierwszej generacji stanowi on symbol innowacji i niezawodności. Choć inauguracja serii miała miejsca w 2007 roku, czyli 17 lat temu, w branży technologicznej to jak cała wieczność. Nie ma też ani krzty przesady w stwierdzeniu, że przedstawienie tego modelu stanowiło przełomowe wydarzenie. Występ Steve’a Jobsa do … Czytaj dalej iPhone kolekcjonerski  – stare telefony Apple, które mogą być warte fortunę
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online