Blog
iClinica>Blog>Apple Pay>Apple Pay w PKO BP dopiero w październiku

Apple Pay w PKO BP dopiero w październiku

Apple Pay w PKO BP miało pojawić się już w trzecim kwartale tego roku, czyli najpóźniej z końcem września. Okazuje się jednak, że płatność mobilna od firmy Apple zadebiutuje w największym polskim banku z delikatnym opóźnieniem. Wszystko to związane z premierą nowych iPhone’ów.

 

Apple Pay na początku października?

 

Jacek Uryniuk z serwisu Cashless dotarł do informacji z nieoficjalnych, niezależnych źródeł, że początek usługi Apple Pay w banku PKO BP przewidziany został na 4 października, aczkolwiek data ta nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Premiera przesuwa się przez debiut nowych telefonów i innych urządzeń od Apple. Przypominamy, że za chwilę zadebiutować mają iPhone Xc, iPhone Xs oraz iPhone Xs Plus, przez co gigant z Cupertino zablokował niejako działania związana z wdrażaniem usług do nowych podmiotów. Gdy kurz po premierze nowych sprzętów opadnie, wówczas możliwe będą dalsze działanie w segmencie związanym z płatnościami mobilnymi.

Usługa jest już podobno sprawdzana, a testy przechodzą bardzo pomyślnie. Wraz ze startem Apple Pay w PKO BP, używać będą mogli go posiadacze kart VISA, jak i MasterCard.
Także klientom PKO BP oczekującym na Apple Pay w ich banku pozostało uzbroić się jeszcze w chwilę cierpliwości.

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
Jak chronić iPhone przed wirusami
Jak chronić iPhone przed wirusami?
Smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Użytkownicy powierzają mu wiele wrażliwych informacji na swój temat. W końcu urządzenie ma dostęp do prywatnej korespondencji, konta bankowego czy też zdjęć. W dobie rozwoju cyberprzestępczości warto zadbać o bezpieczeństwo swoich zasobów. Choć wiele wirusów jest nastawionych na kradzież danych bądź szeroko pojęte działanie o charakterze … Czytaj dalej Jak chronić iPhone przed wirusami?
Path
Odblokowanie iPhone bez kodu
Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Smartfon to najbardziej uniwersalne urządzenie elektroniczne. Ze względu na swoją wszechstronność stało się nieodłącznym elementem wyposażenia niemal każdej osoby. Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że taki sprzęt odpowiada za obsługę wielu czynności związanych z życiem codziennym. W końcu bywa on powszechnie wykorzystywany do realizowania płatności albo podtrzymywania komunikacji służbowej. Nagła utrata dostępu do … Czytaj dalej Odblokowanie iPhone bez kodu – co zrobić i jak nie utracić danych?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online