Blog
iClinicaPath BlogPath Apple PayPath Apple Pay w Credit Agricole

Apple Pay w Credit Agricole

W końcu klienci kolejnego banku doczekali się premiery usługi płatności mobilnych od firmy z Cupertino, czyli Apple Pay. Kolejnym szczęśliwcami są użytkownicy banku Credit Agricole.

 

Apple Pay w banku Credit Agricole

 

Od października zeszłego roku pojawiały się liczne doniesienia, że pracownicy Credit Agricole mocno pracują nad przygotowaniem się do wdrożenia usługi Apple Pay do swojego systemu bankowego. W końcu prace udało się zakończyć i klienci tego banku posiadający iPhone’y lub Apple Watche mogą już nimi płacić przy robieniu codziennych zakupów.

Credit Agricole to już kolejny, w sumie 13 bank, który oferuje płatności mobilne od Apple. Oto pełna lista banków:

 • Alior Bank + T-Mobile usługi bankowe,
 • Credit Agricole,
 • Getin Bank,
 • ING Bank Śląski,
 • Inteligo,
 • mBank,
 • Nest Bank,
 • Pekao SA,
 • PKO BP,
 • Raiffeisen Polbank,
 • Santander Consumer Bank.

Do tej listy ma także dołączyć niebawem bank Millenium. Przedstawiciele tego banku wydali ostatnio oświadczenie, w którym zapowiedzieli, że Apple Pay dla ich klientów powinno zostać wprowadzone najpóźniej do połowy kwietnia.

Pojawiły się ostatnio także informacje, że nad wdrożeniem usługi pracuje Bank Pocztowy i Apple pay ma pojawić się tam w drugiej połowie tego roku.

 

 


Podobne artykuły
Apple Pay Later
Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Jeszcze stosunkowo niedawno karty debetowe i kredytowe były głównymi symbolami przełomu w sferze płatności bezgotówkowych. Obecnie znajdujemy się już w trakcie kolejnego etapu tej rewolucji. Firmy tworzące nowoczesne usługi płatnicze rozwijają się w błyskawicznym tempie. BLIK umościł się już nawet w polskiej mowie potocznej, a Revolut to pozycja obowiązkowa przy planowaniu wyjazdów zagranicznych. Giganci rynku … Czytaj dalej Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Path
iPhone NFC
Jak używać NFC w iPhone?
Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że smartfony stały się urządzeniami służącymi do „obsługi życia”. Jeżeli posiadasz nowoczesny i funkcjonalny model, możesz ułatwić sobie wykonywanie wielu czynności związanych z codzienną rutyną. Co więcej, zakres tych możliwości nieustannie się rozszerza. Sporym udogodnieniem kontekście są płatności mobilne. Dzięki nim jesteś w stanie uregulować rachunek w sklepie … Czytaj dalej Jak używać NFC w iPhone?
Path
Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Curve jest coraz bardziej poszerzającą się usługą, która pozwala na stworzenie indywidualnego portfela wirtualnego. Możemy dodać do niej wiele kart z dowolnych banków działających na terenie Europy. Tworzy się wówczas karta wirtualna, której używać możemy do płatności online i w sklepach stacjonarnych. Rzec można, że dzięki tej aplikacji Apple Pay działa w każdym europejskim banku. … Czytaj dalej Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online