Blog
iClinicaPath BlogPath Apple PayPath Apple Pay w banku PKO BP pojawi się w trzecim kwartale tego roku

Apple Pay w banku PKO BP pojawi się w trzecim kwartale tego roku

Od wczoraj w Polsce oficjalnie funkcjonuje usługa Apple Pay i to od razu w aż ośmiu bankach. Niestety, póki co nie ma wśród nich banku PKO BP. Kiedy jego klienci mogą spodziewać się startu tej usługi?

Apple Pay w PKO w trzecim kwartale

Tę informacje potwierdził sam bank na swoim twitterze:

Potwierdzają się więc informacje o tym, że usługa powinna zadebiutować w największym banku w Polsce w okolicach września. Kilka miesięcy temu mówiło się, że Apple Pay w PKO pojawi się od razu, pierwszego dnia wejścia do Polski, ale jednak termin wrześniowy okazuje się prawdziwy.

Także użytkownicy PKO BP będą musieli jeszcze chwile poczekać do momentu, kiedy będą mogli płacić swoimi Apple Watchami oraz iPhone’ami. Najprawdopodobniej będzie to we wrześniu, choć istnieją szanse, że stanie się to trochę szybciej. Pozostaje nam cierpliwie czekać i śledzić doniesienia z banku, który zapewne niebawem ogłosi dokładną datę wejścia Apple Pay do ich systemu.

 


Podobne artykuły
Apple Pay Later
Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Jeszcze stosunkowo niedawno karty debetowe i kredytowe były głównymi symbolami przełomu w sferze płatności bezgotówkowych. Obecnie znajdujemy się już w trakcie kolejnego etapu tej rewolucji. Firmy tworzące nowoczesne usługi płatnicze rozwijają się w błyskawicznym tempie. BLIK umościł się już nawet w polskiej mowie potocznej, a Revolut to pozycja obowiązkowa przy planowaniu wyjazdów zagranicznych. Giganci rynku … Czytaj dalej Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Path
iPhone NFC
Jak używać NFC w iPhone?
Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że smartfony stały się urządzeniami służącymi do „obsługi życia”. Jeżeli posiadasz nowoczesny i funkcjonalny model, możesz ułatwić sobie wykonywanie wielu czynności związanych z codzienną rutyną. Co więcej, zakres tych możliwości nieustannie się rozszerza. Sporym udogodnieniem kontekście są płatności mobilne. Dzięki nim jesteś w stanie uregulować rachunek w sklepie … Czytaj dalej Jak używać NFC w iPhone?
Path
Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Curve jest coraz bardziej poszerzającą się usługą, która pozwala na stworzenie indywidualnego portfela wirtualnego. Możemy dodać do niej wiele kart z dowolnych banków działających na terenie Europy. Tworzy się wówczas karta wirtualna, której używać możemy do płatności online i w sklepach stacjonarnych. Rzec można, że dzięki tej aplikacji Apple Pay działa w każdym europejskim banku. … Czytaj dalej Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online