Blog
iClinicaPath BlogPath Apple PayPath Apple Pay nadchodzi do Millenium i Credit Agricole

Apple Pay nadchodzi do Millenium i Credit Agricole

Do już całkiem szerokiej listy polskich banków obsługujących usługę Apple Pay mają dołączyć kolejne. Klienci banku Millenium już w lutym zapłacą swoim iPhonem, a użytkownicy banku Credit Agricole będą mogli to robić od marca.

 

Apple Pay Millenium

 

O fakcie, że usługa Apple Pay w końcu pojawi się w ofercie banku Millenium słyszymy już od dawna.

Pierwsze sygnały wskazywały, że miało się to odbyć jeszcze w 2018 roku, kolejne doniesienia mówiły o pierwszym kwartale 2019 roku. Wydaje się, że te drugie rewelacje staną się rzeczywistością, co potwierdził podczas konferencji prasowej Joao Bras Jorge – prezes banku. Stwierdzi on, że płatność iPhoneami i Apple Watchami będzie możliwa w lutym, a w najgorszym wypadku w marcu, gdyż wdrażanie usługi do ich systemu jest już na bardzo zaawansowanym etapie.

 

Apple Pay Credit Agricole

 

Nieoficjalne informacje, które zdobył serwis Cashless wskazują na to, że Apple Pay w tym banku pojawi się na pewno w marcu tego roku. Natomiast 12 lutego w Credit Agricole pojawi się konkurencyjna usługa – Google Pay.

 

Apple Pay Polska – lista banków

 

Płatności mobilne od Apple są w Polsce dostępne w bankach:

 • Alior Bank,
 • BGŻ NBP Paribas,
 • Getin Bank,
 • ING Bank Śląśki,
 • Inteligo,
 • mBank,
 • Nest Bank,
 • Pekao SA,
 • PKO BP,
 • Raiffeisen Polbank,
 • Santander Consumer Bank,
 • T-Mobile Usługi Bankowe.

 


Podobne artykuły
Apple Pay Later
Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Jeszcze stosunkowo niedawno karty debetowe i kredytowe były głównymi symbolami przełomu w sferze płatności bezgotówkowych. Obecnie znajdujemy się już w trakcie kolejnego etapu tej rewolucji. Firmy tworzące nowoczesne usługi płatnicze rozwijają się w błyskawicznym tempie. BLIK umościł się już nawet w polskiej mowie potocznej, a Revolut to pozycja obowiązkowa przy planowaniu wyjazdów zagranicznych. Giganci rynku … Czytaj dalej Apple Pay Later – czym jest i czy jest dostępny w Polsce?
Path
iPhone NFC
Jak używać NFC w iPhone?
Nie ma ani krzty przesady w stwierdzeniu, że smartfony stały się urządzeniami służącymi do „obsługi życia”. Jeżeli posiadasz nowoczesny i funkcjonalny model, możesz ułatwić sobie wykonywanie wielu czynności związanych z codzienną rutyną. Co więcej, zakres tych możliwości nieustannie się rozszerza. Sporym udogodnieniem kontekście są płatności mobilne. Dzięki nim jesteś w stanie uregulować rachunek w sklepie … Czytaj dalej Jak używać NFC w iPhone?
Path
Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Curve jest coraz bardziej poszerzającą się usługą, która pozwala na stworzenie indywidualnego portfela wirtualnego. Możemy dodać do niej wiele kart z dowolnych banków działających na terenie Europy. Tworzy się wówczas karta wirtualna, której używać możemy do płatności online i w sklepach stacjonarnych. Rzec można, że dzięki tej aplikacji Apple Pay działa w każdym europejskim banku. … Czytaj dalej Apple Pay w każdym banku? Tak, za sprawą aplikacji Curve!
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online