Apple Pay na Allegro? Niedługo zapłacisz nim za zakupy

Apple Pay,iPhone iClinica

W Sieci pojawiły się właśnie informacje, że niebawem robiąc zakupy na Allegro, będziemy mogli zapłacić za nie przy użyciu Apple Pay. Kiedy się to stanie?

 

Już „niedługo”

 

Póki co mamy tylko informację o tym, że Allegro planuje wdrożenie płatności poprzez Apple Pay do swojego systemu. Taka możliwość na pewno się pojawi, jednak implementacja takich rozwiązań zawsze jest czasochłonna, zwłaszcza w przypadku takich dużych platform, jak Allegro.
W ciągu kilku najbliższych miesięcy Apple Pay będzie już dostępne na Allegro. Paweł Klimiuk, rzecznik prasowy Allegro, powiedział w rozmowie z serwisem Cashless, że Allegro jest bardzo pozytywnie zaskoczone świetnym startem usługi Apple Pay w Polsce i optymistycznie zapatruje się na wdrożenie tego systemu na ich platformę. Większość płatności dokonywanych przez Apple Pay obsługuje spółka PayU, która jest wieloletnim partnerem Allegro, jeśli chodzi o płatności.

 

Warto czekać

 

Płacenie Apple Pay w sklepach stacjonarnych, czy internetowych jest bardzo proste i intuicyjne. Możemy dokonywać ich poprzez naszego iPhone’a, iPada czy MacBooka z Touch ID. Apple Pay na pewno będzie ogromnym ułatwieniem dla wielu klientów robiących zakupy na Allegro.
Jeżeli nie używasz jeszcze Apple Pay – zobacz, jak zacząć!

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online