Blog
iClinicaPath BlogPath Apple PayPath Apple Pay na Allegro? Niedługo zapłacisz nim za zakupy

Apple Pay na Allegro? Niedługo zapłacisz nim za zakupy

W Sieci pojawiły się właśnie informacje, że niebawem robiąc zakupy na Allegro, będziemy mogli zapłacić za nie przy użyciu Apple Pay. Kiedy się to stanie?

 

Już „niedługo”

 

Póki co mamy tylko informację o tym, że Allegro planuje wdrożenie płatności poprzez Apple Pay do swojego systemu. Taka możliwość na pewno się pojawi, jednak implementacja takich rozwiązań zawsze jest czasochłonna, zwłaszcza w przypadku takich dużych platform, jak Allegro.
W ciągu kilku najbliższych miesięcy Apple Pay będzie już dostępne na Allegro. Paweł Klimiuk, rzecznik prasowy Allegro, powiedział w rozmowie z serwisem Cashless, że Allegro jest bardzo pozytywnie zaskoczone świetnym startem usługi Apple Pay w Polsce i optymistycznie zapatruje się na wdrożenie tego systemu na ich platformę. Większość płatności dokonywanych przez Apple Pay obsługuje spółka PayU, która jest wieloletnim partnerem Allegro, jeśli chodzi o płatności.

 

Warto czekać

 

Płacenie Apple Pay w sklepach stacjonarnych, czy internetowych jest bardzo proste i intuicyjne. Możemy dokonywać ich poprzez naszego iPhone’a, iPada czy MacBooka z Touch ID. Apple Pay na pewno będzie ogromnym ułatwieniem dla wielu klientów robiących zakupy na Allegro.
Jeżeli nie używasz jeszcze Apple Pay – zobacz, jak zacząć!

 


Podobne artykuły
iPhone 14 Pro
iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Konferencja Apple zbliża się wielkimi krokami. Już 12 września o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja, podczas której światło dzienne ujrzą nowe produkty. Gwoździem programu bez wątpienia będzie nowa generacja iPhone’ów. Choć producent nie odsłania kart przed premierą, wielu informacji nie udało się utrzymać w tajemnicy. Po przedstawieniu „czternastek” w ubiegłym roku regularnie pojawiały … Czytaj dalej iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max) – wszystko co wiemy przed premierą
Path
iPhone czy Huawei
iPhone czy Huawei?
Już od wielu lat Stany Zjednoczone i Chiny prężnie rywalizują ze sobą na płaszczyźnie technologicznej i gospodarczej. Niebagatelną rolę w tym wyścigu zbrojeń odgrywają czołowi producenci urządzeń mobilnych. Pozycja Apple i Huawei może z powodzeniem posłużyć jako metafora sporu między mocarstwami. Firma spod znaku nadgryzionego jabłka jest ucieleśnieniem amerykańskiego indywidualizmu i innowacji opartej na wartościach … Czytaj dalej iPhone czy Huawei?
Path
iPhone vs Oppo
iPhone vs Oppo
Jeżeli sformułowanie „Made in China” nadal kojarzy się komuś z tandetą, warto czym prędzej zweryfikować swoje poglądy. W ostatnich latach obserwujemy szeroko zakrojoną ekspansję chińskich firm technologicznych. O ile Xiaomi i Huawei zdążyły zbudować już sporą rozpoznawalność, o tyle takie marki jak Oppo zdecydowanie zasługują na więcej rozgłosu. Smartfony spod tego szyldu nie od dziś … Czytaj dalej iPhone vs Oppo
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online