Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Apple News+ – 200 tysięcy subskrypcji w 48 godzin!

Apple News+ – 200 tysięcy subskrypcji w 48 godzin!

Podczas ostatniej konferencji Apple, która odbyła się 25 marca gigant z Cupertino zapowiedział swoje trzy nowe serwisy – Apple Arcade, Apple TV+ oraz Apple News+ właśnie. To ten ostatni serwis zanotował mały sukces bardzo szybko po jego ogłoszeniu.

 

Apple News+

 

Usługa ta daje dostęp do ponad trzystu czasopism i kosztuje 9,99 dolara miesięcznie. Okazuje się, że serwis już cieszy się niemałym zainteresowaniem – w ciągu 48h w aplikacji zarejestrowało się ponad 200 tysięcy użytkowników.

Dane mówiące o tych liczbach podał serwis New York Times i zgodnie z ich informacjami ponad 200 tysięcy użytkowników Apple postanowiło wykupić subskrypcję Apple News+.

Należy jednak podkreślić, że użytkownicy ci skorzystali z miesięcznego, darmowego okresu próbnego, także nie wiemy, ilu nich faktycznie wykupi później płatną subskrypcję aplikacji, jednak taka suma użytkowników w tak krótkim czasie to niemały sukces.

Jeden z pracowników Apple, który jest anonimowym źródłem informacji New York Times, powiedział: „200 tysięcy subskrypcji to więcej niż Texture uzyskało podczas swojej szczytowej popularności”

Texture było bardzo podobną do Apple News+ usługą subskrypcyjną. Jednak w 2018 roku Apple wykupiło ją i na jej fundamentach stworzyło własny serwis.

W Apple News+ można przeczytać między innymi takie czasopisma, jak: Vogue, Popular Science, Fast Company, National Geographic, The Wall Street Journal czy Times.

Póki co Apple News+ dostępne jest tylko w USA oraz Kanadzie. Z czasem jednak ma zadebiutować także w Australii i zachodniej Europie – stanie się to jesienią tego roku.

 


Podobne artykuły
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path
Apple GPT
Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Ostatni rok upływał pod znakiem dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji. Z całą pewnością ta tendencja będzie się utrzymywać przez dłuższy czas. W 2024 roku można spodziewać się jeszcze większej dawki innowacji w tej dziedzinie. Dotychczasowe doświadczenia wyraźnie dowodzą już, że nie ma sztucznej inteligencji do wszystkiego. Powstają rozwiązania stworzone z myślą o konkretnym zakresie funkcjonalności. Jedne … Czytaj dalej Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online