Blog
iClinica>Blog>Apple>Apple News+ – 200 tysięcy subskrypcji w 48 godzin!

Apple News+ – 200 tysięcy subskrypcji w 48 godzin!

Podczas ostatniej konferencji Apple, która odbyła się 25 marca gigant z Cupertino zapowiedział swoje trzy nowe serwisy – Apple Arcade, Apple TV+ oraz Apple News+ właśnie. To ten ostatni serwis zanotował mały sukces bardzo szybko po jego ogłoszeniu.

 

Apple News+

 

Usługa ta daje dostęp do ponad trzystu czasopism i kosztuje 9,99 dolara miesięcznie. Okazuje się, że serwis już cieszy się niemałym zainteresowaniem – w ciągu 48h w aplikacji zarejestrowało się ponad 200 tysięcy użytkowników.

Dane mówiące o tych liczbach podał serwis New York Times i zgodnie z ich informacjami ponad 200 tysięcy użytkowników Apple postanowiło wykupić subskrypcję Apple News+.

Należy jednak podkreślić, że użytkownicy ci skorzystali z miesięcznego, darmowego okresu próbnego, także nie wiemy, ilu nich faktycznie wykupi później płatną subskrypcję aplikacji, jednak taka suma użytkowników w tak krótkim czasie to niemały sukces.

Jeden z pracowników Apple, który jest anonimowym źródłem informacji New York Times, powiedział: „200 tysięcy subskrypcji to więcej niż Texture uzyskało podczas swojej szczytowej popularności”

Texture było bardzo podobną do Apple News+ usługą subskrypcyjną. Jednak w 2018 roku Apple wykupiło ją i na jej fundamentach stworzyło własny serwis.

W Apple News+ można przeczytać między innymi takie czasopisma, jak: Vogue, Popular Science, Fast Company, National Geographic, The Wall Street Journal czy Times.

Póki co Apple News+ dostępne jest tylko w USA oraz Kanadzie. Z czasem jednak ma zadebiutować także w Australii i zachodniej Europie – stanie się to jesienią tego roku.

 


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online