Blog
iClinicaPath BlogPath iPadPath Apple mówi, że iPad Pro może zastąpić komputer

Apple mówi, że iPad Pro może zastąpić komputer

Gigant z Cupertino nie może nachwalić się swojego tegorocznego iPada Pro. W Sieci pojawiło się wideo w którym amerykanie chwalą się pięcioma powodami, dzięki którym urządzenie to może z powodzeniem zastąpić MacBooka, bądź inny komputer.

 

iPad Pro 2018 11” i 12,9”

 

 

Krótki filmik poświęcony jest właśnie tegorocznym iPadom Pro, które zdaniem Apple są gotowe, by zastąpić w codziennym użytkowaniu. Oto 5 powodów, które zdaniem producenta, stoją za potwierdzeniem tej tezy:

  1. iPad Pro jest wydajniejszy niż większość komputerów
  2. Jest to urządzenie wszechstronne. Służy jako notatnik, urządzenia do oglądania wideo, sprzęt do montażu, aparat/kamera, skaner, książka, studio muzyczne czy zastępuje komputer.
  3. Urządzenie jest zawsze online, dzięki połączeniu z siecią LTE.
  4. Dzięki swojej intuicyjnej obsłudze nikt nie powinien mieć problemów z jego użytkowaniem.
  5. Za sprawą wykorzystania Apple Pencil jego działanie jest jeszcze sprawniejsze i bardziej intuicyjne.

Jest to pierwsza tego typu reklama odnosząca się konkretnie do tegorocznych iPadów Pro. Zauważyć jedna trzeba, że gigant z Cupertino już dawno reklamuje iPada Pro jako sprzęt, który może być realną alternatywą dla standardowego komputera. Apple zdarzało korzystać się z hasła: „jak komputer, jednak inny niż jakikolwiek komputer”.

iPad Pro o ekranach wielkości 11-cali, jak i 12,9-cala zostało zaprezentowane na konferencji Apple, która odbyła się pod koniec października. Same urządzenia do sprzedaży trafiły wraz z początkiem listopada. W tegorocznych tabletach od amerykanów dostaliśmy funkcję Face ID, brak przycisku Home, konstrukcję bezramkową urządzenia. Sam sprzęt napędza procesor A12X z wydajnością porównywalną do wielu MacBooków. Obudowa jest cieńsza i znalazły się porty USB-C o bardzo szerokim zastosowaniu.

Nowe iPady Pro możemy dostać już za 3799 PLN za wersję z ekranem o przekątnej 11 cali z pojemnością 64 GB. Gdy zechcemy posiadać model większy, czyli z ekranem o przekątnej 12,9 cala to wówczas musimy przygotować się na wydatek rzędu 4799 PLN przy konfiguracji z pamięcią wewnętrzną o wielkości 64 GB.

 

 


Podobne artykuły
Kondycja baterii iPad
Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Bateria stanowi jeden z kluczowych komponentów tabletu. To od jej parametrów i kondycji zależy długość czasu pracy po naładowaniu. To z kolei ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania urządzenia. Sprawdzenie aktualnej kondycji baterii na iPadzie okazuje się bardziej skomplikowane niż na iPhonie. W ustawieniach nie ma specjalnej sekcji poświęconej tej kwestii. Trzeba nieco bardziej się … Czytaj dalej Jak sprawdzić kondycję baterii iPad?
Path
Cellular co to jest
Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Łączność z internetem stanowi nieodłączny element współczesnych urządzeń elektronicznych. Połączenie z siecią możesz nawiązać na różne sposoby. Wybór zależy głównie od tego czy jesteś w trakcie przemieszczania się, czy może przebywasz właśnie w domu, biurze, na uniwersytecie bądź innym regularnie odwiedzanym miejscu. Dostępność tytułowej technologii cellular wpłynie na sposób korzystania z internetu w przypadku kilku … Czytaj dalej Cellular – co to jest i gdzie znajdziesz tę technologię?
Path
Kalendarz świąt iPhone
Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Elektroniczny kalendarz stanowi nieodłączny element niezbędnika ludzi zorganizowanych. Umiejętne zarządzanie czasem jednak nie tylko usprawnia wypełnianie swoich obowiązków, ale również umożliwia znalezienie więcej przestrzeni na życie prywatne. Okazuje się, że iPhone posiada natywną funkcję przypominającą o rozmaitych świętach. Dzięki temu będziesz w stanie zawczasu przygotować się do celebracji albo zaplanować dzień ustawowo wolny od pracy. … Czytaj dalej Używanie kalendarza świąt na iPhonie, Macu i iPadzie
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online