Apple mówi, że iPad Pro może zastąpić komputer

iPad iClinica

Gigant z Cupertino nie może nachwalić się swojego tegorocznego iPada Pro. W Sieci pojawiło się wideo w którym amerykanie chwalą się pięcioma powodami, dzięki którym urządzenie to może z powodzeniem zastąpić MacBooka, bądź inny komputer.

 

iPad Pro 2018 11” i 12,9”

 

 

Krótki filmik poświęcony jest właśnie tegorocznym iPadom Pro, które zdaniem Apple są gotowe, by zastąpić w codziennym użytkowaniu. Oto 5 powodów, które zdaniem producenta, stoją za potwierdzeniem tej tezy:

  1. iPad Pro jest wydajniejszy niż większość komputerów
  2. Jest to urządzenie wszechstronne. Służy jako notatnik, urządzenia do oglądania wideo, sprzęt do montażu, aparat/kamera, skaner, książka, studio muzyczne czy zastępuje komputer.
  3. Urządzenie jest zawsze online, dzięki połączeniu z siecią LTE.
  4. Dzięki swojej intuicyjnej obsłudze nikt nie powinien mieć problemów z jego użytkowaniem.
  5. Za sprawą wykorzystania Apple Pencil jego działanie jest jeszcze sprawniejsze i bardziej intuicyjne.

Jest to pierwsza tego typu reklama odnosząca się konkretnie do tegorocznych iPadów Pro. Zauważyć jedna trzeba, że gigant z Cupertino już dawno reklamuje iPada Pro jako sprzęt, który może być realną alternatywą dla standardowego komputera. Apple zdarzało korzystać się z hasła: „jak komputer, jednak inny niż jakikolwiek komputer”.

iPad Pro o ekranach wielkości 11-cali, jak i 12,9-cala zostało zaprezentowane na konferencji Apple, która odbyła się pod koniec października. Same urządzenia do sprzedaży trafiły wraz z początkiem listopada. W tegorocznych tabletach od amerykanów dostaliśmy funkcję Face ID, brak przycisku Home, konstrukcję bezramkową urządzenia. Sam sprzęt napędza procesor A12X z wydajnością porównywalną do wielu MacBooków. Obudowa jest cieńsza i znalazły się porty USB-C o bardzo szerokim zastosowaniu.

Nowe iPady Pro możemy dostać już za 3799 PLN za wersję z ekranem o przekątnej 11 cali z pojemnością 64 GB. Gdy zechcemy posiadać model większy, czyli z ekranem o przekątnej 12,9 cala to wówczas musimy przygotować się na wydatek rzędu 4799 PLN przy konfiguracji z pamięcią wewnętrzną o wielkości 64 GB.

 

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online