Blog
iClinica Path Blog Path Apple Path Apple ma nas zasypać nowymi sprzętami w 2020 roku

Apple ma nas zasypać nowymi sprzętami w 2020 roku

Ming-Chi Kuo także nas zasypuje, ale informacjami z obozu Apple. Tym razem jego raport dotyczy nowych sprzętów, które szykuje gigant z Cupertino. Jego zdaniem jeszcze w pierwszym półroczu na rynku pojawi się wiele premier – jednak podkreśla on, że wszystko zależy od tego, jak rozwijać się będzie sprawa koronawirusa.

 

Co nowego szykuje Apple?

 

Ming-Chi Kuo uważa, że jeszcze przed wakacjami na rynku pojawią się:

  • Budżetowy iPhone – chodzi tu następcę legendarnego iPhone’a SE. Ma on posiadać LCD o wielkości 4,7 cala. Do tego przycisk Home z Touch ID, procesor A13 Bionic i 3 GB pamięci RAM. Jego cena ma oscylować w granicach 399 dolarów.
  • Nowy iPad Pro – ma on posiadać potrójną kamerę oraz technologię 3D sensing, która wspiera rozszerzoną rzeczywistość. Premiera planowana jest na marzec tego roku.
  • Nowe MacBooki Pro oraz MacBooki Air – na ten moment nie wiemy, czy Apple planuje nowy model Pro, nowy model Air, czy obu tych serii. Najbardziej pewny jest bardziej kompaktowy MacBook Pro, który miałby posiadać ekran o przekątnej 13 lub 14 cali. Do tego gigant z Cupertino planuje powrót do klawiatur z mechanizmem nożycowym, gdyż motylkowy przez swoją awaryjność się po prostu nie sprawdził.
  • Ładowarka indukcyjna – bezprzewodowość jest przyszłością, wszyscy zdajemy sobie z tego doskonale sprawę. Na ten moment wiemy bardzo niewiele na temat tego akcesorium, ale miałoby ono posiadać większą moc. Wiemy natomiast, że Apple porzuciło plany wypuszczenia maty ładującej AirPower, która miała służyć do jednoczesnego ładowania iPhone’a, Apple Watcha czy AirPodsów.
  • Nowe, wysokiej klasy słuchawki Bluetooth – niedawno na rynku pojawiły się AirPodsy Pro, ale nie oznacza to, że amerykańska firma nie ma w planach kolejnych podobnych urządzeń. Te słuchawki nauszne miałyby high-endowym urządzeniem z bardzo dobrą redukcją szumów z otoczenia.
  • AirTag, czyli lokalizator Bluetooth – urządzenie to ma wspierać technologię Ultra Wideband, która umożliwia ustalenie położenia sprzętu z o wiele większą dokładnością niż w przypadku standardowych urządzeń tego typu.

Nowe sprzęty mają zostać pokazane podczas specjalnej konferencji w marcu albo podczas corocznej konferencji WWDC 2020, która najpewniej odbędzie się w czerwcu.

 


Podobne artykuły
Lokalizator Apple AirTag – co to jest i jak działa?
W 2021 roku w ofercie Apple pojawił się AirTag. Ten niepozorny produkt wygląda jak żeton albo moneta. W praktyce stanowi on jednak bardzo przydatne akcesorium, które może oszczędzić Ci wiele stresu. Przekonaj się jak działa lokalizator Apple AirTag i dlaczego warto sprawić sobie przynajmniej jeden egzemplarz. Co to jest Apple AirTag? Zrozumienie podstaw Tytułowy produkt … Czytaj dalej Lokalizator Apple AirTag – co to jest i jak działa?
Path
Problem z Apple CarPlay
Apple CarPlay – najczęstsze problemy
Apple CarPlay posiada przystępny interfejs zapewniający swobodny dostęp do potrzebnych funkcji. Na ogół usługa działa stabilnie, dzięki czemu cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. Od czasu do czasu zdarzają się jednak problemy techniczne. Najczęściej występują w formie zakłóceń dźwięku, zrywania połączenia albo zaburzonego działania nawigacji. Z czego wynikają te trudności i jak się z nimi … Czytaj dalej Apple CarPlay – najczęstsze problemy
Path
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online