Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Apple ma nas zasypać nowymi sprzętami w 2020 roku

Apple ma nas zasypać nowymi sprzętami w 2020 roku

Ming-Chi Kuo także nas zasypuje, ale informacjami z obozu Apple. Tym razem jego raport dotyczy nowych sprzętów, które szykuje gigant z Cupertino. Jego zdaniem jeszcze w pierwszym półroczu na rynku pojawi się wiele premier – jednak podkreśla on, że wszystko zależy od tego, jak rozwijać się będzie sprawa koronawirusa.

 

Co nowego szykuje Apple?

 

Ming-Chi Kuo uważa, że jeszcze przed wakacjami na rynku pojawią się:

  • Budżetowy iPhone – chodzi tu następcę legendarnego iPhone’a SE. Ma on posiadać LCD o wielkości 4,7 cala. Do tego przycisk Home z Touch ID, procesor A13 Bionic i 3 GB pamięci RAM. Jego cena ma oscylować w granicach 399 dolarów.
  • Nowy iPad Pro – ma on posiadać potrójną kamerę oraz technologię 3D sensing, która wspiera rozszerzoną rzeczywistość. Premiera planowana jest na marzec tego roku.
  • Nowe MacBooki Pro oraz MacBooki Air – na ten moment nie wiemy, czy Apple planuje nowy model Pro, nowy model Air, czy obu tych serii. Najbardziej pewny jest bardziej kompaktowy MacBook Pro, który miałby posiadać ekran o przekątnej 13 lub 14 cali. Do tego gigant z Cupertino planuje powrót do klawiatur z mechanizmem nożycowym, gdyż motylkowy przez swoją awaryjność się po prostu nie sprawdził.
  • Ładowarka indukcyjna – bezprzewodowość jest przyszłością, wszyscy zdajemy sobie z tego doskonale sprawę. Na ten moment wiemy bardzo niewiele na temat tego akcesorium, ale miałoby ono posiadać większą moc. Wiemy natomiast, że Apple porzuciło plany wypuszczenia maty ładującej AirPower, która miała służyć do jednoczesnego ładowania iPhone’a, Apple Watcha czy AirPodsów.
  • Nowe, wysokiej klasy słuchawki Bluetooth – niedawno na rynku pojawiły się AirPodsy Pro, ale nie oznacza to, że amerykańska firma nie ma w planach kolejnych podobnych urządzeń. Te słuchawki nauszne miałyby high-endowym urządzeniem z bardzo dobrą redukcją szumów z otoczenia.
  • AirTag, czyli lokalizator Bluetooth – urządzenie to ma wspierać technologię Ultra Wideband, która umożliwia ustalenie położenia sprzętu z o wiele większą dokładnością niż w przypadku standardowych urządzeń tego typu.

Nowe sprzęty mają zostać pokazane podczas specjalnej konferencji w marcu albo podczas corocznej konferencji WWDC 2020, która najpewniej odbędzie się w czerwcu.

 


Podobne artykuły
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path
Apple GPT
Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Ostatni rok upływał pod znakiem dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji. Z całą pewnością ta tendencja będzie się utrzymywać przez dłuższy czas. W 2024 roku można spodziewać się jeszcze większej dawki innowacji w tej dziedzinie. Dotychczasowe doświadczenia wyraźnie dowodzą już, że nie ma sztucznej inteligencji do wszystkiego. Powstają rozwiązania stworzone z myślą o konkretnym zakresie funkcjonalności. Jedne … Czytaj dalej Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Path
Nowości Apple 2024
Nowości Apple na 2024 roku
Nowy rok, nowe możliwości i nowe premiery na horyzoncie. W ciągu nadchodzących miesięcy na pewno ukaże się szereg urządzeń, które są stałymi elementami kalendarza wydawniczego. Oprócz nich ukaże się jeszcze kilka innych produktów. O ile Apple na razie nie odkrywa kart, o tyle nieoficjalne, acz wiarygodne źródła rzucają więcej światła na tegoroczne plany amerykańskiej firmy. … Czytaj dalej Nowości Apple na 2024 roku
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online