Blog
iClinica>Blog>Apple>Apple ma nas zasypać nowymi sprzętami w 2020 roku

Apple ma nas zasypać nowymi sprzętami w 2020 roku

Ming-Chi Kuo także nas zasypuje, ale informacjami z obozu Apple. Tym razem jego raport dotyczy nowych sprzętów, które szykuje gigant z Cupertino. Jego zdaniem jeszcze w pierwszym półroczu na rynku pojawi się wiele premier – jednak podkreśla on, że wszystko zależy od tego, jak rozwijać się będzie sprawa koronawirusa.

 

Co nowego szykuje Apple?

 

Ming-Chi Kuo uważa, że jeszcze przed wakacjami na rynku pojawią się:

  • Budżetowy iPhone – chodzi tu następcę legendarnego iPhone’a SE. Ma on posiadać LCD o wielkości 4,7 cala. Do tego przycisk Home z Touch ID, procesor A13 Bionic i 3 GB pamięci RAM. Jego cena ma oscylować w granicach 399 dolarów.
  • Nowy iPad Pro – ma on posiadać potrójną kamerę oraz technologię 3D sensing, która wspiera rozszerzoną rzeczywistość. Premiera planowana jest na marzec tego roku.
  • Nowe MacBooki Pro oraz MacBooki Air – na ten moment nie wiemy, czy Apple planuje nowy model Pro, nowy model Air, czy obu tych serii. Najbardziej pewny jest bardziej kompaktowy MacBook Pro, który miałby posiadać ekran o przekątnej 13 lub 14 cali. Do tego gigant z Cupertino planuje powrót do klawiatur z mechanizmem nożycowym, gdyż motylkowy przez swoją awaryjność się po prostu nie sprawdził.
  • Ładowarka indukcyjna – bezprzewodowość jest przyszłością, wszyscy zdajemy sobie z tego doskonale sprawę. Na ten moment wiemy bardzo niewiele na temat tego akcesorium, ale miałoby ono posiadać większą moc. Wiemy natomiast, że Apple porzuciło plany wypuszczenia maty ładującej AirPower, która miała służyć do jednoczesnego ładowania iPhone’a, Apple Watcha czy AirPodsów.
  • Nowe, wysokiej klasy słuchawki Bluetooth – niedawno na rynku pojawiły się AirPodsy Pro, ale nie oznacza to, że amerykańska firma nie ma w planach kolejnych podobnych urządzeń. Te słuchawki nauszne miałyby high-endowym urządzeniem z bardzo dobrą redukcją szumów z otoczenia.
  • AirTag, czyli lokalizator Bluetooth – urządzenie to ma wspierać technologię Ultra Wideband, która umożliwia ustalenie położenia sprzętu z o wiele większą dokładnością niż w przypadku standardowych urządzeń tego typu.

Nowe sprzęty mają zostać pokazane podczas specjalnej konferencji w marcu albo podczas corocznej konferencji WWDC 2020, która najpewniej odbędzie się w czerwcu.

 


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online