Apple Card się zbliża – pojawiło się wideo pokazujące, jak zdobyć kartę

Apple iClinica

Gigant z Cupertino opublikował dzisiaj stronę internetową dedykowaną swojej nadchodzącej Apple Card. Możemy tam zapoznać się z kilkoma szczegółami dotyczącymi karty. Jest ta również wideo, które demonstruje, jak aplikować o kartę, która powstała przy współpracy Apple oraz banki Goldman Sachs.

 

Apple Card

 

Z wyżej wspomnianej strony internetowej możemy dowiedzieć się, że o Apple Card ubiegać się mogą osoby, który zostaną wstępnie zakwalifikowane do usługi. Póki co nie wiemy, jakie kryteria dokładnie mają spełniać chętni do uzyskanie karty płatniczej od amerykańskiej firmy. Wiemy tylko, że ubiegający się muszą mieć ukończone 18 lat i być obywatelami Stanów Zjednoczonych lub przynajmniej rezydentami Stanów Zjednoczonych w sensie prawnym.

Osoby, który wstępna weryfikacja zostanie przyjęta pozytywnie i otrzymają mailowe potwierdzenie, mogą aplikować o wydanie Apple Card za pomocą aplikacji Wallet. Do tego procesu potrzebny będzie iPhone z Touch ID lub Face ID (za wyjątkiem modelu iPhone 5s), który posiada także najnowszą wersję systemu iOS – iOS 12.4.

Czy karta będzie dostępna w innych krajach, w tym w Polsce? Póki co trudno to przewidzieć, ale faktem jest, iż gigant z Cupertino niedawno rejestrował znak towarowy Apple Card w wielu państwach, w tym także w Polsce.

 

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online