Blog
iClinica Path Blog Path Apple Path Apple Card się zbliża – pojawiło się wideo pokazujące, jak zdobyć kartę

Apple Card się zbliża – pojawiło się wideo pokazujące, jak zdobyć kartę

Gigant z Cupertino opublikował dzisiaj stronę internetową dedykowaną swojej nadchodzącej Apple Card. Możemy tam zapoznać się z kilkoma szczegółami dotyczącymi karty. Jest ta również wideo, które demonstruje, jak aplikować o kartę, która powstała przy współpracy Apple oraz banki Goldman Sachs.

 

Apple Card

 

Z wyżej wspomnianej strony internetowej możemy dowiedzieć się, że o Apple Card ubiegać się mogą osoby, który zostaną wstępnie zakwalifikowane do usługi. Póki co nie wiemy, jakie kryteria dokładnie mają spełniać chętni do uzyskanie karty płatniczej od amerykańskiej firmy. Wiemy tylko, że ubiegający się muszą mieć ukończone 18 lat i być obywatelami Stanów Zjednoczonych lub przynajmniej rezydentami Stanów Zjednoczonych w sensie prawnym.

Osoby, który wstępna weryfikacja zostanie przyjęta pozytywnie i otrzymają mailowe potwierdzenie, mogą aplikować o wydanie Apple Card za pomocą aplikacji Wallet. Do tego procesu potrzebny będzie iPhone z Touch ID lub Face ID (za wyjątkiem modelu iPhone 5s), który posiada także najnowszą wersję systemu iOS – iOS 12.4.

Czy karta będzie dostępna w innych krajach, w tym w Polsce? Póki co trudno to przewidzieć, ale faktem jest, iż gigant z Cupertino niedawno rejestrował znak towarowy Apple Card w wielu państwach, w tym także w Polsce.

 


Podobne artykuły
Lokalizator Apple AirTag – co to jest i jak działa?
W 2021 roku w ofercie Apple pojawił się AirTag. Ten niepozorny produkt wygląda jak żeton albo moneta. W praktyce stanowi on jednak bardzo przydatne akcesorium, które może oszczędzić Ci wiele stresu. Przekonaj się jak działa lokalizator Apple AirTag i dlaczego warto sprawić sobie przynajmniej jeden egzemplarz. Co to jest Apple AirTag? Zrozumienie podstaw Tytułowy produkt … Czytaj dalej Lokalizator Apple AirTag – co to jest i jak działa?
Path
Problem z Apple CarPlay
Apple CarPlay – najczęstsze problemy
Apple CarPlay posiada przystępny interfejs zapewniający swobodny dostęp do potrzebnych funkcji. Na ogół usługa działa stabilnie, dzięki czemu cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. Od czasu do czasu zdarzają się jednak problemy techniczne. Najczęściej występują w formie zakłóceń dźwięku, zrywania połączenia albo zaburzonego działania nawigacji. Z czego wynikają te trudności i jak się z nimi … Czytaj dalej Apple CarPlay – najczęstsze problemy
Path
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online