Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath Apple Card się zbliża – pojawiło się wideo pokazujące, jak zdobyć kartę

Apple Card się zbliża – pojawiło się wideo pokazujące, jak zdobyć kartę

Gigant z Cupertino opublikował dzisiaj stronę internetową dedykowaną swojej nadchodzącej Apple Card. Możemy tam zapoznać się z kilkoma szczegółami dotyczącymi karty. Jest ta również wideo, które demonstruje, jak aplikować o kartę, która powstała przy współpracy Apple oraz banki Goldman Sachs.

 

Apple Card

 

Z wyżej wspomnianej strony internetowej możemy dowiedzieć się, że o Apple Card ubiegać się mogą osoby, który zostaną wstępnie zakwalifikowane do usługi. Póki co nie wiemy, jakie kryteria dokładnie mają spełniać chętni do uzyskanie karty płatniczej od amerykańskiej firmy. Wiemy tylko, że ubiegający się muszą mieć ukończone 18 lat i być obywatelami Stanów Zjednoczonych lub przynajmniej rezydentami Stanów Zjednoczonych w sensie prawnym.

Osoby, który wstępna weryfikacja zostanie przyjęta pozytywnie i otrzymają mailowe potwierdzenie, mogą aplikować o wydanie Apple Card za pomocą aplikacji Wallet. Do tego procesu potrzebny będzie iPhone z Touch ID lub Face ID (za wyjątkiem modelu iPhone 5s), który posiada także najnowszą wersję systemu iOS – iOS 12.4.

Czy karta będzie dostępna w innych krajach, w tym w Polsce? Póki co trudno to przewidzieć, ale faktem jest, iż gigant z Cupertino niedawno rejestrował znak towarowy Apple Card w wielu państwach, w tym także w Polsce.

 


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online