Blog
iClinicaPath BlogPath ApplePath AirPods Pro 2 zadebiutują w 2022 roku, a AirPods 3 jeszcze w tym

AirPods Pro 2 zadebiutują w 2022 roku, a AirPods 3 jeszcze w tym

Ming-Chi Kuo powraca z dawką kolejnych interesujących informacji i doniesień na temat tego, co szykuje Apple. Ostatni raport skupia się przede wszystkim na bezprzewodowych słuchawkach od giganta z Cupertino, czyli AirPodsach 3 oraz AirPodsach 2 Pro. Te pierwsze powinniśmy zobaczyć jeszcze w tym roku, a na te drugie musimy poczekać do 2022.

 

AirPods 3

 

Ming-Chi Kuo ze swoją najnowszą porcją wiadomości w zasadzie potwierdza to, o czym już jakiś czas temu wspominał Marl Gurman z Bloomberga.

Trzecią generację AirPodsów powinniśmy zobaczyć jeszcze w tym roku i stanie się to najprawdopodobniej jesienią.

O samych słuchawkach wiemy relatywnie mało. Mamy jedynie informacje, które dotyczą wyglądu i tego, że stylistycznie AirPods 3 mają prezentować się podobnie do AirPods Pro. Dojdzie paru drobnych zmian, a etui zmieni nieco swój kształt.

Zwykłe AirPodsy nadal będą słuchawkami dousznymi, a nie dokanałowymi, jak w przypadku modeli Pro.

 

airpods 3 premiera

 

AirPods Pro 2

 

Jeśli chodzi o kwestie dotyczące AirPods Pro 2 to na te słuchawki przyjdzie nam poczekać nieco dłużej. Kuo potwierdza doniesienia Gurmana o tym, że ich premiera nastąpi dopiero w kolejnym roku.

Od 2016 roku Apple posiada patent na specjalne czujniki, które można umieścić w słuchawkach. Czujniki te mogą na bieżąco monitorować puls, czy temperatura ciała.

W kwestii wyglądu słuchawek to on również może ulec pewnym zmianom. Wcześniejsze raporty mówiły nawet o całkowicie nowym designie, ale póki co nie wiemy, jak miałaby dokładnie wyglądać AirPodsy Pro 2.

 

Świetna sprzedaż AirPodsów

 

Najnowsze prognozy wskazują, że Apple uda się w tym roku sprzedać koło 70-75 milionów sztuk swoich słuchawek. Warto wspomnieć, że wstępnie mówiło się o nieco większej liczbie, jednak przełożenie premiery AirPods 3 wpłynęło na gorszą sprzedaż.

Jednak w przyszłym roku powinniśmy spodziewać się lepszej sprzedaży. Ming-Chi Kuo twierdzi, że Apple może udać się sprzedaż ponad 100 milionów sztuk AirPodsów.


Podobne artykuły
visionOS
visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Każde urządzenie potrzebuje systemu operacyjnego odpowiadającego za wyznaczenie środowiska, w którym wszystkie funkcje i narzędzia będą mogły działać w określony sposób. Nie inaczej jest w przypadku Apple Vision Pro. Specjalnie z myślą o goglach powstało środowisko visionOS. Zobacz czego możesz się spodziewać po tym rozwiązaniu. visionOS – czym jest? visionOS to system operacyjny stworzony przez … Czytaj dalej visionOS – nowy system operacyjny z myślą o goglach Apple Vision Pro
Path
Apple Vision Pro
Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Amerykański producent zanotował bardzo mocny początek roku. Po upływie kilku miesięcy od oficjalnej zapowiedzi ukazały się w końcu gogle Apple Vision Pro. W drugiej połowie stycznia klienci ze Stanów Zjednoczonych otrzymali możliwość składania zamówień, a już 2 lutego pierwsi szczęśliwcy odebrali wyczekiwane przesyłki. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko kolejne okulary VR, których przecież … Czytaj dalej Apple Vision Pro – czym jest i na czym polega?
Path
Apple GPT
Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Ostatni rok upływał pod znakiem dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji. Z całą pewnością ta tendencja będzie się utrzymywać przez dłuższy czas. W 2024 roku można spodziewać się jeszcze większej dawki innowacji w tej dziedzinie. Dotychczasowe doświadczenia wyraźnie dowodzą już, że nie ma sztucznej inteligencji do wszystkiego. Powstają rozwiązania stworzone z myślą o konkretnym zakresie funkcjonalności. Jedne … Czytaj dalej Apple GPT – czyli sztuczna inteligencja na iOS
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online