Blog
iClinica>Blog>Apple>AirPods Pro 2 zadebiutują w 2022 roku, a AirPods 3 jeszcze w tym

AirPods Pro 2 zadebiutują w 2022 roku, a AirPods 3 jeszcze w tym

Ming-Chi Kuo powraca z dawką kolejnych interesujących informacji i doniesień na temat tego, co szykuje Apple. Ostatni raport skupia się przede wszystkim na bezprzewodowych słuchawkach od giganta z Cupertino, czyli AirPodsach 3 oraz AirPodsach 2 Pro. Te pierwsze powinniśmy zobaczyć jeszcze w tym roku, a na te drugie musimy poczekać do 2022.

 

AirPods 3

 

Ming-Chi Kuo ze swoją najnowszą porcją wiadomości w zasadzie potwierdza to, o czym już jakiś czas temu wspominał Marl Gurman z Bloomberga.

Trzecią generację AirPodsów powinniśmy zobaczyć jeszcze w tym roku i stanie się to najprawdopodobniej jesienią.

O samych słuchawkach wiemy relatywnie mało. Mamy jedynie informacje, które dotyczą wyglądu i tego, że stylistycznie AirPods 3 mają prezentować się podobnie do AirPods Pro. Dojdzie paru drobnych zmian, a etui zmieni nieco swój kształt.

Zwykłe AirPodsy nadal będą słuchawkami dousznymi, a nie dokanałowymi, jak w przypadku modeli Pro.

 

airpods 3 premiera

 

AirPods Pro 2

 

Jeśli chodzi o kwestie dotyczące AirPods Pro 2 to na te słuchawki przyjdzie nam poczekać nieco dłużej. Kuo potwierdza doniesienia Gurmana o tym, że ich premiera nastąpi dopiero w kolejnym roku.

Od 2016 roku Apple posiada patent na specjalne czujniki, które można umieścić w słuchawkach. Czujniki te mogą na bieżąco monitorować puls, czy temperatura ciała.

W kwestii wyglądu słuchawek to on również może ulec pewnym zmianom. Wcześniejsze raporty mówiły nawet o całkowicie nowym designie, ale póki co nie wiemy, jak miałaby dokładnie wyglądać AirPodsy Pro 2.

 

Świetna sprzedaż AirPodsów

 

Najnowsze prognozy wskazują, że Apple uda się w tym roku sprzedać koło 70-75 milionów sztuk swoich słuchawek. Warto wspomnieć, że wstępnie mówiło się o nieco większej liczbie, jednak przełożenie premiery AirPods 3 wpłynęło na gorszą sprzedaż.

Jednak w przyszłym roku powinniśmy spodziewać się lepszej sprzedaży. Ming-Chi Kuo twierdzi, że Apple może udać się sprzedaż ponad 100 milionów sztuk AirPodsów.


Podobne artykuły
Wymiana urządzenia Apple
Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Technologie mobilne rozwijają się w ekspresowym tempie. Kilkuletni telefon bywa już określany jako urządzenie przestarzałe. W tej sytuacji trzeba od czasu do czasu wymienić swojego smartfona na nowszy model, aby pozostać na czasie. Miłośnicy nowinek technicznych mają w zwyczaju co roku kupować premierowego iPhone’a. Zupełnie odmienne podejście reprezentują osoby, które pozostają przy jednym smartfonie dopóki … Czytaj dalej Wymiana urządzenia Apple. Na czym polega Apple trade in?
Path
Siri iPhone
Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Określenie „smart” pozwala na wyraźne oddzielenie współczesnych urządzeń mobilnych od starych telefonów komórkowych. Ze względu na mnogość dostępnych funkcji nowoczesne smartfony stały się niezwykle funkcjonalnym sprzętem służącym do swoistej obsługi życia codziennego. Ta wszechstronność objawia się w wielu wymiarach. Jednym z nich jest dostęp do inteligentnego asystenta głosowego. Siri w iPhone – czym jest? Tytułowa … Czytaj dalej Siri w iPhone – co to jest i jak z niej właściwie korzystać?
Path
Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Do amerykańskiego producenta przylgnęło przynajmniej kilka łatek. Niektóre zostały wykreowane świadomie w toku działań marketingowych. Inne zostały utrwalone bardziej przez konsumentów, a czasem nawet krytyków. Za cechy charakterystyczne urządzeń Apple uchodzi między innymi wydajność, stylowy design, a także wygórowane ceny. O ile pierwsze dwie właściwości bez wątpienia należy odbierać pozytywnie, o tyle kwestia wysokich kosztów … Czytaj dalej Dlaczego sprzęt Apple jest drogi?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online