AirPods 3 w tym roku, AirPods Pro 2 dopiero w przyszłym

Akcesoria iClinica

Z najnowszego raportu Bloomberga za którym stoi Mar Gurman możemy wyczytać, że słuchawki AirPods 3 trochę się zmienią i trafią na rynek pod koniec tego roku. AirPods Pro 2 też dotknie kilka zmian, jednak na nie przyjdzie nam poczekać do 2022 roku.

 

AirPods 3

 

Informacje ze wspomnianego wyżej raportu potwierdzają informacje, które od jakiegoś czasu płyną do nas z innych źródeł. AirPods 3 otrzymają nowy, odświeżony wygląd, który ma nieco przypominać design AirPods Pro.

Oczywiście nadal będą do słuchawki douszne, a nie dokanałowe, jak w przypadku urządzeń z rodziny Pro.

Zgodnie z informacjami Bloomberga premiera urządzenia planowana jest na koniec tego roku.

 

AirPods Pro 2 w przyszłym roku

 

Na temat drugiej generacji AirPodsów Pro również pojawiło się trochę nowych wieści. Jednak dla osób, które czekają na „dwójki” nie jest ona dobra, gdyż premiera została najprawdopodobniej przesunięta na kolejny rok.

Mówi się, że owe słuchawki mogą swoim wyglądam przypominać nieco nadchodzące Beats Studio Buds – oznacza to, że zostaną nieco pomniejszone, a wystające „pałąki” znikną.

Jednak większe zmiany mają dotknąć tego, co w środku – zainstalowane zostaną czujniki oraz sensory, których zadaniem będzie śledzenie aktywności użytkownika.

Warto wspomnieć, że firma Apple otrzymała patent na podobne sensory już w 2016 roku. Mówi się, że od przyszłego roku w końcu zostanie on wykorzystywany w ich słuchawkach.

Prześlij komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultant online