Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath AirPods 3 w tym roku, AirPods Pro 2 dopiero w przyszłym

AirPods 3 w tym roku, AirPods Pro 2 dopiero w przyszłym

Z najnowszego raportu Bloomberga za którym stoi Mar Gurman możemy wyczytać, że słuchawki AirPods 3 trochę się zmienią i trafią na rynek pod koniec tego roku. AirPods Pro 2 też dotknie kilka zmian, jednak na nie przyjdzie nam poczekać do 2022 roku.

 

AirPods 3

 

Informacje ze wspomnianego wyżej raportu potwierdzają informacje, które od jakiegoś czasu płyną do nas z innych źródeł. AirPods 3 otrzymają nowy, odświeżony wygląd, który ma nieco przypominać design AirPods Pro.

Oczywiście nadal będą do słuchawki douszne, a nie dokanałowe, jak w przypadku urządzeń z rodziny Pro.

Zgodnie z informacjami Bloomberga premiera urządzenia planowana jest na koniec tego roku.

 

AirPods Pro 2 w przyszłym roku

 

Na temat drugiej generacji AirPodsów Pro również pojawiło się trochę nowych wieści. Jednak dla osób, które czekają na „dwójki” nie jest ona dobra, gdyż premiera została najprawdopodobniej przesunięta na kolejny rok.

Mówi się, że owe słuchawki mogą swoim wyglądam przypominać nieco nadchodzące Beats Studio Buds – oznacza to, że zostaną nieco pomniejszone, a wystające „pałąki” znikną.

Jednak większe zmiany mają dotknąć tego, co w środku – zainstalowane zostaną czujniki oraz sensory, których zadaniem będzie śledzenie aktywności użytkownika.

Warto wspomnieć, że firma Apple otrzymała patent na podobne sensory już w 2016 roku. Mówi się, że od przyszłego roku w końcu zostanie on wykorzystywany w ich słuchawkach.


Podobne artykuły
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
ANC co to jest
ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Wiele modeli słuchawek cechuje się świetnymi parametrami technicznymi, które gwarantują nienaganną jakość dźwięku. Czas jednak pryska, gdy konfrontujesz się z miejskim gwarem albo innym hałaśliwym otoczeniem. Wówczas odtwarzana muzyka ginie pod naporem zgiełku dobiegającego z okolicy. Na szczęście nie trzeba pokornie godzić się na takie niedogodności. Coraz powszechniej stosowanym rozwiązaniem tego problemu jest technologia ANC. … Czytaj dalej ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Path
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online