Blog
iClinica>Blog>Akcesoria>AirPods 3 w tym roku, AirPods Pro 2 dopiero w przyszłym

AirPods 3 w tym roku, AirPods Pro 2 dopiero w przyszłym

Z najnowszego raportu Bloomberga za którym stoi Mar Gurman możemy wyczytać, że słuchawki AirPods 3 trochę się zmienią i trafią na rynek pod koniec tego roku. AirPods Pro 2 też dotknie kilka zmian, jednak na nie przyjdzie nam poczekać do 2022 roku.

 

AirPods 3

 

Informacje ze wspomnianego wyżej raportu potwierdzają informacje, które od jakiegoś czasu płyną do nas z innych źródeł. AirPods 3 otrzymają nowy, odświeżony wygląd, który ma nieco przypominać design AirPods Pro.

Oczywiście nadal będą do słuchawki douszne, a nie dokanałowe, jak w przypadku urządzeń z rodziny Pro.

Zgodnie z informacjami Bloomberga premiera urządzenia planowana jest na koniec tego roku.

 

AirPods Pro 2 w przyszłym roku

 

Na temat drugiej generacji AirPodsów Pro również pojawiło się trochę nowych wieści. Jednak dla osób, które czekają na „dwójki” nie jest ona dobra, gdyż premiera została najprawdopodobniej przesunięta na kolejny rok.

Mówi się, że owe słuchawki mogą swoim wyglądam przypominać nieco nadchodzące Beats Studio Buds – oznacza to, że zostaną nieco pomniejszone, a wystające „pałąki” znikną.

Jednak większe zmiany mają dotknąć tego, co w środku – zainstalowane zostaną czujniki oraz sensory, których zadaniem będzie śledzenie aktywności użytkownika.

Warto wspomnieć, że firma Apple otrzymała patent na podobne sensory już w 2016 roku. Mówi się, że od przyszłego roku w końcu zostanie on wykorzystywany w ich słuchawkach.


Podobne artykuły
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path
Jak wyczyścić AirPods
Jak wyczyścić AirPods?
W 2016 roku Apple zaczęło intensywnie przekonywać swoich użytkowników do porzucenia słuchawek z kablem. Na początku września zadebiutował iPhone 7, który nie został wyposażony w złącze mini jack. Ta decyzja odbiła się szerokim echem w branży technologicznej. W grudniu tego samego roku światło dzienne ujrzała pierwsza generacja AirPods, czyli słuchawek bezprzewodowych. Od tamtej pory coraz … Czytaj dalej Jak wyczyścić AirPods?
Path
Apple Watch
Jak wyczyścić Apple Watcha?
Sprzęt elektroniczny Apple wyróżnia się nieprzeciętną wydajnością oraz gustownym designem. Każdy użytkownik chciałby, żeby te walory utrzymywały się jak najdłużej. W tym przypadku receptą na trwałość jest dbanie o sprzęt i traktowanie go z należytą ostrożnością. W przypadku zegarków może to okazać się wymagające. Czasomierz przez cały dzień spoczywa na nadgarstku, gdzie jest wystawiony na … Czytaj dalej Jak wyczyścić Apple Watcha?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online