Blog
iClinicaPath BlogPath AkcesoriaPath AirPods 3 Pro pojawią się na rynku jeszcze w tym miesiącu?

AirPods 3 Pro pojawią się na rynku jeszcze w tym miesiącu?

Bezprzewodowe słuchawki AirPods 3, które będą posiadać ANC, czyli aktywną redukcję hałasu mogą zostać zaprezentowane przez giganta z Cupertino jeszcze w październiku tego roku. Do takich rewelacji dotarł portal China Economic Daily.

AirPods 3/Airpods Pro

Zdaniem chińskiego portalu, AirPods 3 będą słuchawkami o profilu dokanałowym, a nie dousznym, jak modele, które wychodziły do tej pory. Dzięki temu zabiegowi do trójek można zastosować ANC, czyli aktywne wyciszane hałasu. Nie wiemy jeszcze, czy będą one nazywały się AirPods 3. Istnieją przypuszczenia, że model ten może zostać nazwany AirPods Pro, co byłoby w stylu ostatniego nazewnictwa stosowanego przez Apple. Mówi się, że ich cena może oscylować w granicach 250-260 dolarów. Wychodzi na to, że byłyby one droższe o 50-60 dolarów od AirPods 2 w zestawie z etui do ładowania bezprzewodowego. Sama konstrukcja słuchawek miałaby posiadać więcej elementów zbudowanych z metali, co ułatwiałoby proces rozpraszania ciepła po całych słuchawkach. Ikonkę sugerująca przeprojektowanie AirPodsów na słuchawki dokanałowe został odnaleziony w pierwszej becie systemu iOS 13.2. Zapisy, które odszukano w kodzie źródłowym systemu wskazują, że będą one posiadać funkcję, która opisana jest jako „Focus Mode”. Najprawdopodobniej oznacza to włączony tryb związany z redukcją hałasu z otoczenia. Wiadomości na temat domniemanych AirPodsów 3 krązą już po Internecie od dłuższego czasu. Na pewno będą wyglądały nieco inaczej, mają być nieco bardziej odporne na działanie wody, a i plotkuje się o ewentualnych wariantach kolorystycznych do wyboru.


Podobne artykuły
TikTok na Apple Vision Pro
Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Amerykański producent zaczął bieżący rok od mocnej premiery w postaci Apple Vision Pro. Gdy pierwsze egzemplarze dotarły do klientów w Stanach Zjednoczonych, media społecznościowe zaczęły szybko zapełniać się filmami pokazującymi imponujące możliwości produktu. Gogle stanowią świetne narzędzie do pracy i nauki, ale również mogą umilić Ci czas wolny. Potencjał rozrywkowy znacząco się rozszerzył, gdy światło … Czytaj dalej Aplikacja TikTok na Apple Vision Pro
Path
ANC co to jest
ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Wiele modeli słuchawek cechuje się świetnymi parametrami technicznymi, które gwarantują nienaganną jakość dźwięku. Czas jednak pryska, gdy konfrontujesz się z miejskim gwarem albo innym hałaśliwym otoczeniem. Wówczas odtwarzana muzyka ginie pod naporem zgiełku dobiegającego z okolicy. Na szczęście nie trzeba pokornie godzić się na takie niedogodności. Coraz powszechniej stosowanym rozwiązaniem tego problemu jest technologia ANC. … Czytaj dalej ANC – co to jest? Jak działa aktywna redukcja szumów w słuchawkach?
Path
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online