Blog
iClinica>Blog>Akcesoria>AirPods 3 Pro pojawią się na rynku jeszcze w tym miesiącu?

AirPods 3 Pro pojawią się na rynku jeszcze w tym miesiącu?

Bezprzewodowe słuchawki AirPods 3, które będą posiadać ANC, czyli aktywną redukcję hałasu mogą zostać zaprezentowane przez giganta z Cupertino jeszcze w październiku tego roku. Do takich rewelacji dotarł portal China Economic Daily.

AirPods 3/Airpods Pro

Zdaniem chińskiego portalu, AirPods 3 będą słuchawkami o profilu dokanałowym, a nie dousznym, jak modele, które wychodziły do tej pory. Dzięki temu zabiegowi do trójek można zastosować ANC, czyli aktywne wyciszane hałasu. Nie wiemy jeszcze, czy będą one nazywały się AirPods 3. Istnieją przypuszczenia, że model ten może zostać nazwany AirPods Pro, co byłoby w stylu ostatniego nazewnictwa stosowanego przez Apple. Mówi się, że ich cena może oscylować w granicach 250-260 dolarów. Wychodzi na to, że byłyby one droższe o 50-60 dolarów od AirPods 2 w zestawie z etui do ładowania bezprzewodowego. Sama konstrukcja słuchawek miałaby posiadać więcej elementów zbudowanych z metali, co ułatwiałoby proces rozpraszania ciepła po całych słuchawkach. Ikonkę sugerująca przeprojektowanie AirPodsów na słuchawki dokanałowe został odnaleziony w pierwszej becie systemu iOS 13.2. Zapisy, które odszukano w kodzie źródłowym systemu wskazują, że będą one posiadać funkcję, która opisana jest jako „Focus Mode”. Najprawdopodobniej oznacza to włączony tryb związany z redukcją hałasu z otoczenia. Wiadomości na temat domniemanych AirPodsów 3 krązą już po Internecie od dłuższego czasu. Na pewno będą wyglądały nieco inaczej, mają być nieco bardziej odporne na działanie wody, a i plotkuje się o ewentualnych wariantach kolorystycznych do wyboru.


Podobne artykuły
AirPods Pro 2
Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Przez lata działalności Apple dosłużyło się wizerunku marki ekskluzywnej i niepowtarzalnej. Osiągnięcie tego statusu okazało się możliwe między innymi dzięki tworzeniu własnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Niezależność nie zawsze jednak szła w parze z najwyższą jakością. O ile iOS, macOS i inne autorskie systemy operacyjne uchodzą za symbol wydajności i komfortu użytkowania, … Czytaj dalej Apple stopniowo porzuca standard Lightning. AirPods Pro 2 otrzymują złącze USB-C
Path
Jak wyczyścić AirPods
Jak wyczyścić AirPods?
W 2016 roku Apple zaczęło intensywnie przekonywać swoich użytkowników do porzucenia słuchawek z kablem. Na początku września zadebiutował iPhone 7, który nie został wyposażony w złącze mini jack. Ta decyzja odbiła się szerokim echem w branży technologicznej. W grudniu tego samego roku światło dzienne ujrzała pierwsza generacja AirPods, czyli słuchawek bezprzewodowych. Od tamtej pory coraz … Czytaj dalej Jak wyczyścić AirPods?
Path
Apple Watch
Jak wyczyścić Apple Watcha?
Sprzęt elektroniczny Apple wyróżnia się nieprzeciętną wydajnością oraz gustownym designem. Każdy użytkownik chciałby, żeby te walory utrzymywały się jak najdłużej. W tym przypadku receptą na trwałość jest dbanie o sprzęt i traktowanie go z należytą ostrożnością. W przypadku zegarków może to okazać się wymagające. Czasomierz przez cały dzień spoczywa na nadgarstku, gdzie jest wystawiony na … Czytaj dalej Jak wyczyścić Apple Watcha?
Path

Dodaj komentarz

Twoja ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Konsultant online